• EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«Волинь» здобула Кубок України. ВІДЕО

25 Грудня 2011 17:11
Вперше у своїй історії Кубок України з волейболу серед жінок виборола луцька команда «Континіум-Волинь-Університет». У напруженому фінальному поєдинку лучанки 25 грудня із рахунком 3:2 виграли у господаря майданчика – южненського «Хіміка».

Відеотрансляція зустрічі велася на сайті ВК «Хімік».

До «Фіналу чотирьох» розіграшу Кубка України потрапили, окрім лучанок, ще южненський «Хімік», євпаторійська «Керкинітида» та «Сіверськодонеччанка» (Северодонецьк).

«Волинь» вчора здолала «Керкинітиду» 3:1, тож змагалася за перше місце із господарками майданчика, які з аналогічним рахунком переграли «Сіверськодонеччанку».

Отож, у першому сеті луцькі волейболістки несподівано легко перемогли із рахунком 25:11. Щоправда, це дещо їх розслабило. «Хімік» у другій партії одразу повів у рахунку і навіть зумів наростити перевагу до чотирьох очок – 6:2. «Континіум-Волинь-Університет» скоротив відставання – 9:10. Однак на більше команди не вистачило – 22:25 перемога господарок, які зрівняли рахунок у партіях.

Третій сет нагадував «гойдалки» - почергово уперед виходила одна з команд. Але коли «Хімік» вигравав 23:16, здавалося, що лучанки вже нічого не зможуть йому протиставити. Та «Волинь» спромоглася не тільки зрівняти рахунок, а й довести сет до перемоги – 27:25.

Четверта партія нагадувала за емоційністю та напругою третю, але наприкінці господарки майданчика знову зуміли вийти вперед і таки дотиснули суперниць – 25:18.

Тобто долю Кубка України вирішував тайбрейк. Лучанки розпочали його дуже активно, забезпечивши собі шестиочковий гандикап – 9:3. Однак вельми швидко розгубили перевагу. За рахунку 11:11 наставник «Волині» Богуслав Галицький узяв перерву. Як виявилося, вдало. Луцькі волейболістки таки дотиснули «Хіміка» - 15:12.

Тож «Континіум-Волинь-Університет» уперше у своїй історії виборов Кубок України.

«Хімік» - «Континіум-Волинь-Університет» - 2:3 (11:25, 25:22, 25:27, 25:18, 12:15)

«Хімік»: Шелухіна, Кодола, Захарчук, Кальченко, Степановска (к), Озбек; Бібик (л), Герасимова, Пугачова, Новгородченко, Нечеталюк.

«Волинь»: Політанська, І.Молодцова (к), Ю.Молодцова, Туркула, Довгополюк, Степанюк; Підгурська (л), Поліщук, Деркач.