Волинські легкоатлети здобули золото і срібло
Волиняни Олександр Борисюк та Олена Яновська на чемпіонаті України з легкої атлетики здобули відповідно золото та срібло.
Змагання стартували 2 серпня на донецькому РСК «Олімпійський». Про це повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України.
26-річний Олександр Борисюк в перший день змагань, 2 серпня, посів перше місце на дистанції 1500 метрів з результатом 3:40.58.
Тренується він під керівництвом своїх батьків – заслужених тренерів України Степана та Валентини Борисюків.
А 21-річна Олена Яновська цього ж дня здобула срібло для волинської команди. Виступила вона на стометрівці із бар’єрами з результатом 13,74.
Її тренують Володимир Кліщук, Жанна Мудрик і Петро Чикида.
Як повідомив «ВН» старший тренер з легкої атлетики у Волинській області Андрій Болновський, ще одна учасниця від Волині Юлія Саган виступить 3 серпня близько 17 години – вона штовхатиме ядро.
А 4 серпня, за його словами, – останній день участі волинських спортсменів у змаганнях.
Під час цього чемпіонату організатори мають відібрати та укомплектувати збірну команду України для участі у чемпіонаті світу, що наприкінці серпня стартує у корейському місті Тегу. Про це розповів президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Змагання стартували 2 серпня на донецькому РСК «Олімпійський». Про це повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України.
26-річний Олександр Борисюк в перший день змагань, 2 серпня, посів перше місце на дистанції 1500 метрів з результатом 3:40.58.
Тренується він під керівництвом своїх батьків – заслужених тренерів України Степана та Валентини Борисюків.
А 21-річна Олена Яновська цього ж дня здобула срібло для волинської команди. Виступила вона на стометрівці із бар’єрами з результатом 13,74.
Її тренують Володимир Кліщук, Жанна Мудрик і Петро Чикида.
Як повідомив «ВН» старший тренер з легкої атлетики у Волинській області Андрій Болновський, ще одна учасниця від Волині Юлія Саган виступить 3 серпня близько 17 години – вона штовхатиме ядро.
А 4 серпня, за його словами, – останній день участі волинських спортсменів у змаганнях.
Під час цього чемпіонату організатори мають відібрати та укомплектувати збірну команду України для участі у чемпіонаті світу, що наприкінці серпня стартує у корейському місті Тегу. Про це розповів президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Ковелі спіймали п'яного водія за кермом Dodge
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
Готували теракт у центрі Києва й хотіли втекти до Росії через Білорусь: затримали двох агентів ФСБ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Замість газу в трубах – вода: лучанин залишив без газопостачання сусідів з двох під'їздів
Сьогодні 12:53
Сьогодні 12:53
На Волині зникла 26-річна матір трьох дітей
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
Премʼєр Британії Стармер оголосив, що йде у відставку
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
У двох районах Волині триває гасіння пожеж на торф’яниках
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.