• USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50

Волинські волейболістки розгромно програли вдома. ФОТО

4 Листопада 2013 10:45
Волейбольна команда «Континіум-Волинь-Університет» програла перший матч четвертого туру Суперліги зі запорізькою командою «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ». Гра відбулася вчора, 3 листопада, і завершилася розгромом господарок – 0:3.
Найбільше шансів зачепитись за очки волинянки мали у першому періоді. Весь час суперники не відпускали один одного більше, ніж на два пункти. Тільки в кінці Запоріжжя вирвалося вперед — 21:25, - повідомляє Слово Волині.

У другому сеті перевага гостей стала більш помітною і вже до другого технічного тайм-ауту різниця була разючою — 9:16. Новопризначена капітан лучанок — Юлія Молодцова — відіграла три очки, з них два ейси — 13:16. Далі через провали на прийомі господарі не змогли нічого протиставити «Орбіті» — 19:25.

Остаточне декласування відбулось в третьому періоді. При рахунку 2:2 суддя помилково угледів фол на сітці. І все... Покотились — 3:11. Для лучанок набільш розгромна партія у сезоні завершилася з рахунком 13:25.

Нагадаємо, матч-відповідь команди зіграють у сьогодні, 4 листопада, о 12:00 годині. Гра відбудеться на майданчику ОДЮСШ (м. Луцьк, вул. Шевченка,3).