Західне дербі між баскетболістами з Луцька та Рівного

11 Грудня 2013 08:36
Рівненський Пульсар, сповідуючи швидкий баскетбол, розпочав гру швидким атаками на кільце лучан. Однак їх підводила реалізація моментів. Підхопивши ритм гри команда Лучеськ вдало реалізовувала свої моменти і довела розрив у рахунку в кінці першої чверті до 11 пунктів. У другій чверті гра дещо сповільнилась і гості зуміли вдало протистояти гостподарям майданчику і наблизитись у рахунку. На останніх секундах першої половини Дмитро Швагринський ефектним данком встановив рахунок - 39:29.

Розпочавши другу половину матчу у команді рівного активізувався їхній лідер Андрій Артимович, який вдало бомбардував кільце з різних дистанцій. Активність лідера Пульсару дала змогу скоротити вірдив у рахунку до мінімум 59-58. Однак це все на що спомоглись гості і надалі на майданчику була одна команда - БК "Лучеськ - Університет". Фінальний свисток арбітра зафіксував розгром з різницею в 27 очок на користь лучан.

Лучеськ - Пульсар - 97:70 (25:14, 14:15, 25:31, 33:10)

Л: Співак (4), Шелуха (11 + 10 підбирань + 5 передач), Тютюнник (22), Швагринский (14 + 6 підбирань), Моторчук (9 + 7 підбирань + 2 блок-шота) - старт; Жуковский (16 + 8 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Браславский (12), Тихонов (6 + 6 підбирань), Шевцов (3), Глушко (0)

П: Сотник (18 + 4 передачі + 6 втрати), Липін (3 + 4 передачі + 3 перехвата), І.Приступа (13), Артимович (15 + 7 підбирань + 6 втрат), Роман (8 + 6 підбирань) - старт; Тимощук (7), Волошин (6), Берук (0), Зазулевич (0), Демчук (0).