Замість 13-го туру прем’єр-ліги буде суд
Вітчизняна «Прем\'єр-ліга» оскаржить у міжнародних спортивних судових інстанціях дії Федерації футболу України. Про це 6 листопада повідомляють «Волинські новини».
Конфлікт розгорівся через підготовку збірної України, котра 14 листопада гратиме перший матч плей-офф із Грецією за вихід на ЧС-2010. Наставник національної команди Олексій Михайличенко попросив перенести клубні матчі із 7-8 листопада на іншу дату, щоб розвантажити збірників. Федерація його підтримала. Проте «Прем\'єр-ліга» відповіла, що «вікон» немає, абсолютна більшість клубів - проти переносу, тому тур відбудеться в запланований час.
Однак у середу ПЛ одержала листа від Комітету арбітрів ФФУ, що на матчі 13-го туру суддів призначено не буде. Прес-секретар «Прем\'єр-ліги» Андрій Палаєв заявив Сегодня Спорт, що ПЛ вважає дії Федерації неправомірними і має намір оскаржити їх у міжнародних судових інстанціях. Дати перенесеного на весну 13-го туру чемпіонату ще не визначено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Михайличенко тільки попросив,аперенесли весть тур.на мій погляд треба було перенести матчі Дніпра,Динамо і Шахтаря.
Ольга
Показати IP
6 Листопада 2009 21:56
Скандали це.мабудь.заразно.а я думала.що це прерогатива лише політики.
Лікарі виявили унікальну властивість кленового сиропу: чому його вважають кращим за мед
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Через пожежу припинено залізничне сполучення між Нідерландами та Британією
1 Липня 2026 23:49
1 Липня 2026 23:49
У Луцьку оштрафували маму, бо в ліцеї у сина знайшли електронну сигарету
1 Липня 2026 23:30
1 Липня 2026 23:30
Україна запропонує Польщі спільного історичного героя, – ЗМІ
1 Липня 2026 23:11
1 Липня 2026 23:11
За 11 млн: на Володимирщині відремонтують півтора кілометра дороги
1 Липня 2026 22:53
1 Липня 2026 22:53
У громаді на Волині відремонтують три заклади освіти
1 Липня 2026 22:16
1 Липня 2026 22:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.