Збірна України з футболу зганьбилася перед росіянами

11 Січня 2010 10:08
Учора юнацька футбольна збірна України (U 18) із рахунком 0:3 програла збірній Росії в фіналі XXII Міжнародного турніру пам’яті Валентина Гранаткіна, який завершився у Санкт-Петербурзі.

Підопічні Олександра Головка, який тренує юнаків до 18-ти років,  перший гол пропустили в середині першого тайму. Ще два м’ячі влетіли у ворота «синьо-жовтих» уже по перерві.

Це вже третій поспіль тріумф росіян на домашньому Меморіалі, тоді як наші співвітчизники у двох попередніх розіграшах фінішували третіми.

Українці під керуванням Олександра Головка готуються до участі у кваліфікації Євро-2011 (U-19), яка стартує у жовтні. Цікаво, що крім шведів та юних футболістів Данії, суперниками українців у відборі буде саме російська команда, - повідомляє ФФУ.