USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Співак з Луцька знявся в рекламі російського оператора

23 Січня 2018 23:18
Суддя проекту "Танці з зірками" і тренер шоу "Голос.Діти-4", український співак Дмитро Монатік став обличчям рекламної кампанії російського оператора "Мегафон", інформує Обозреватель.

Про це свідчить ролик, опублікований на YouTube-каналі оператора.

Рекламний ролик просуває тариф "Включайся! Слухай". За його сюжетом, дівчина, яка вийшла на ранкову пробіжку, дуже захопилася прослуховуванням улюбленої музики.

Разом з нею на пробіжці з'явився і Монатік.

"Вся музыка мира в твоем гаджете, что скажете? Не успеешь потратить ни копейки - успевай заряжать батарейки! Беги-беги, музыка всегда с тобой..."- співає український артист.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 85
Ігор Показати IP 23 Січня 2018 23:27
Невдячний запроданець
987 до Ігор Показати IP 24 Січня 2018 00:35
Би**о МОСКАЛЬСЬКЕ, депортувати до москалів нехай там скаче го*нік конч*ний. Шапка Гон**нка повністю відповідає характеру
Ва до 987 Показати IP 24 Січня 2018 10:19
Чого зразу би?ло може це ти би?ло
987 до Ва Показати IP 24 Січня 2018 17:17
Коли хлопці помирають від москальських куль на сході, а оце чадо підтримує мобільну компанію через яку підтримують зв'язок терористи псевдо республік, то його би?лом мало назвати, він просто моральний у?од...
Лучанин до 987 Показати IP 24 Січня 2018 19:24
А хто вам сказав, що то москальські кулі? Ви вірите всьому, що вам скажуть?
988 до Лучанин Показати IP 24 Січня 2018 20:29
Та конєшно не моцковські, то всйо правосєкі, нацики-фашики.
12345 до Ва Показати IP 24 Січня 2018 17:33
Яка цікаві коменти. Якщо уважно пройтись вниз по гілці, то переважна більшість українців розумно і адекватно сприймають цього коротуна, як шкуру і хвой*у. ХОЧА ПАРОЧКА УПОРОТИХ ВСЕЖ Є, напевно голос дамбаса, - ВСЕ ПРО НАЦІОНАЛІСТІВ І ФАШИСТІВ ВЕРЕЩАТЬ. Ви вже доверещались, що у ваших домах якути і чебуреки живуть, і вас за худобу мають.
342 до Ва Показати IP 25 Січня 2018 16:56
*андон, однозначно він *андон!!!
Монатік до Ігор Показати IP 24 Січня 2018 12:26
Усім зрадофілам - адьйос !
? до Монатік Показати IP 24 Січня 2018 17:30
Що там ти хочеш їм всім зробити ? Адьйос ? Тебе кіркоров ранив чи ти такий від народження ?
Анонім до ? Показати IP 25 Січня 2018 18:33
для тебе тупого поясню, що адьос у перекладі з іспанської - до побачення. але що тобі пояснювати, якщо у тебе одна зрада в голові. вали у польщу на яблука поцреот.
! до Анонім Показати IP 25 Січня 2018 19:51
Ну ти й дурко. Ще й тупий до того ж ...
Лучанин до ! Показати IP 25 Січня 2018 21:29
А в чому його тупість і дурість заключається? В тому, що правду говорить? Так це не тупість, а показник того, що людина добре вихована і має совість. Так що не ображай дарма людину.
Лучанин до Ігор Показати IP 24 Січня 2018 13:58
Соромно, що ця ско?иняка з мого міста! Але що ж, гарно зарекомендував, тепер може іти на підвищення - міністром культури в якесь псевдо-сєпарське формування
Я... Показати IP 23 Січня 2018 23:28
Бид..о проросійське не перший раз вже там тосуїтся в шию гнати такіх артистів з україни.
Лучанин Показати IP 23 Січня 2018 23:34
Продався за 30 срібних монет.
Анонім до Лучанин Показати IP 24 Січня 2018 12:32
А ти сиди з голою ду?ою псевдопатріот !
Чувак Показати IP 23 Січня 2018 23:54
Фішка в тому вся, шо вони могли любу зірку взяти на ролик, але взяли саме з України і більш такого, про якого ми б не подумали, а все для того щоб показати нам ще оаз які ми овечки, що не бачимо самі що в нас робиться під носом, які артисти в нас , як казав саша бєлий «су,,,и», такі і політики су...ча..и( а монатік реально під..р(
Вася Показати IP 23 Січня 2018 23:54
Якщо це правда то його чекає аня лорак
Андрей до Вася Показати IP 24 Січня 2018 10:12
Правильно анілорак
! Показати IP 23 Січня 2018 23:56
Був би я на його місці - хз як би зробив... Вот чесно патріоти-романтики...будьте відвертими перед собою. Наш президент має бізнес там! А тут чуваку випала можливість зрубати бабла. То ви того преза вибрали, а на Монатіка гоните.... В п¡*dy принципи. Живіть, поки живеться
чувачка до ! Показати IP 24 Січня 2018 17:43
якщо чувак такий крутий, то чому не зрубить бабла в іншому закордоні? Чи їхня популярність далі раші не катить?
син петровича Показати IP 24 Січня 2018 00:08
коментар було видалено
Петя Показати IP 24 Січня 2018 00:10
Забрати громадянство і депортувати з України до Росії того Махнатіка!
132 до Петя Показати IP 24 Січня 2018 12:29
І тебе націоналіста - фашиста також депортувати !
Зірван Шкурян Показати IP 24 Січня 2018 00:16
Люди, чого ви так? І цьому курдуплю треба на кусок хліба заробити.
Анонім Показати IP 24 Січня 2018 00:31
Ганьба!Бабло перемегає.
Мохнатіку Показати IP 24 Січня 2018 01:38
І ти,Брут?
Я Показати IP 24 Січня 2018 02:18
Ушльопок (((
ми до Я Показати IP 24 Січня 2018 12:29
ми знаєм шо ти ушльопок)))
Дмитро Показати IP 24 Січня 2018 05:46
На російському ТБ, рекламу з їх участю крутять більше двох місяців, а наші тільки опам'ятались,ну невже в нашій країні більше нема про що писати, а те що липецька кондитерська фабрика далі працює і платить податки в РФ, це нічого? Замахали вже в чужий карман заглядати, довели народ, що половина й так заробляє копійку за межами України, чому національні оператори не зняли реклами з участю українських артистів?
Луч Показати IP 24 Січня 2018 06:17
Він завжди говорив кацапською, а це не мова це діагноз((
Я Показати IP 24 Січня 2018 06:30
С(((ка!!!
Віктор Показати IP 24 Січня 2018 06:38
Як ви дістали !! Ваш патріотизм закінчується там де починаються гроші. Не шукайте ворогів, вбийте ворога в собі. Гірше тупих націоналістів, нема нічого Монатік молодець, найкращий!!!
123 до Віктор Показати IP 24 Січня 2018 14:25
Атака, им димиш.
боголюбы Показати IP 24 Січня 2018 08:40
коментар було видалено
Анонім Показати IP 24 Січня 2018 08:44
Це зрада! Аяяй... Шош то коїться...
учень Показати IP 24 Січня 2018 09:13
Шапка має вигляд презе..ватива яка надіта на ..уя
читач Показати IP 24 Січня 2018 09:56
А цих чому не згадали https://www.youtube.com/watch?v=ImmXdaxcqYM
Читач Показати IP 24 Січня 2018 10:06
Вдалий політичний хід російської компанії щодо вибору відомого західноукраїнського співака для своєї реклами. Мовляв, всі ви "патріоти" продажні, а ось вам яскравий приклад. І це є прикладом одного з механізмів, як кожен сильніший може морально принижувати слабшого... Нас українців "беруть" через нашу бідність, жадібність... Думаю, що 90-95% українців при певних обставинах продалися б чи то росії, чи то Польщі, чи то ще комусь заради корисливих мотивів. Чи варто тут когось осуджувати?! Така природа більшості людей в світі - продажна і корислива...
Лучанин до Читач Показати IP 24 Січня 2018 10:29
Який він нах**н західноукраїнський відомий співак, розмовляю москальською, на вигляд звичайний гом*к, ще і шопочка як у якогось поца, а прізвище. ну справжній "мохнатік"
чувачка до Читач Показати IP 24 Січня 2018 17:46
якби вже дійсно бідним був...
Лучанин Показати IP 24 Січня 2018 10:10
Націоналісти завжди починали війни. Можливо варто задуматися, і перестати топити країну в крові.
Ой і хворе ж ти до Лучанин Показати IP 24 Січня 2018 17:17
Ой і недолуге ж ти створіння, нерозумне. Патріоти захищають свою землю, а від путінососів чути- НАЦІОНАЛІСТИ ... ЯКЩО ТАК, ТО ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ УКРАЇНЦІВ - НАЦІОНАЛІСТИ, а невелика купка таких як от "лучанин", "к.лучанин" "корінний лучанин", - так от невеличка купка ла?на, ЧЕКАЄ ПУЙЛА. ХОЧА ЙОМУ І ПЕДЕРАШЦІ ВЖЕ ХАНА ...
Ігор до Ой і хворе ж ти Показати IP 24 Січня 2018 19:42
Що ви мелете!! Якраз більшість українців бажають жити щасливо. Більшість хоче, щоб їх перестала обкрадати влада. Більшість хоче, щоб можна було спокійно працювати в своїй країні, а не треба було б тинятися в пошуку роботи по всьому світу!!! І це скоро НАШІЙ країні буде хана!!! А вам до цих пір сниться якийсь зовнішній ворог. Задовбали вже!
234 до Ігор Показати IP 25 Січня 2018 10:57
Ти таке родилось, тебе ніхто ще не довбав
Олена Показати IP 24 Січня 2018 10:25
Мені абсолютно байдуже якою мовою розмовляє людина. Мені не байдуже чи правильні вчинки робить людина. Націоналізм -це той же фашизм, по відношенню до інших. Історія показала, що помиляються всі, і брешуть всі. І те що відбувається в Україні зараз, назвати можна геноцидом проти власного народу. І в цьому вина купки націоналістичних ід?отів, які диктують що дивитись на тв, які пісні слухати, що одягати, які "цукерки" мені їсти.
Олюню дорогуша до Олена Показати IP 24 Січня 2018 17:28
Оленка припини істерику. Те що зараз в Україні, - вина засновника партії ригів, але зовсім не націоналістів. При владі немає а ні СВОБОДИ, ані Правого Сектору, ані Азовців, ані будь-яких інших націоналістичних партів. ПРИ ВЛАДІ ПЕРЕКРАШЕНІ РИГИ, ось і всі відповіді на питання.
Скільки Показати IP 24 Січня 2018 10:28
Можна впихати це невпиhy...e!!! Та нецікаве воно, це мохнате.
саша Показати IP 24 Січня 2018 10:45
Заборонити виступи на території України. Він молодий, призвати в армію, відправити в донецьку область в окоп на перевиховання. ганьба луцькому піскуну.
11 Показати IP 24 Січня 2018 11:42
Завість патріотів погубить.
Андрій Показати IP 24 Січня 2018 11:50
А ким є ті надто-патріотично-налаштовані українці (в переважній більшості з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської) областей, які сидять на заробітках У тій же Росії ??? Не запроданці ???
Ігор Показати IP 24 Січня 2018 12:35
гроші є гроші. просто вбийте в гуглі "Софія Ротару виступає на ДН Кадирова" і успокойтесь. як самі їдете Москву кірпічом закладати то вас не треба депортовувати, правда? він же не перед Захарченком виступав, він просто поїхав і забрав в них трохі грошей, які могли б піти на війну.
Мігель Показати IP 24 Січня 2018 12:41
Ті, що читають: Ну ви д?ілли чи хто? 1) Не подобається артист - не ходіть на його заходи, він сам зникне з ефіру, якого х.. його принижуєте? 2) наразі така ситуація що більшість популярних виконавців в росії, якраз з України - - Монатік - Грибы - Дорн - ТВ - Орел и решка - Время и стекло і так далі. Все через те, що наш продакшн на даний момент цікавіший і кращий. Активно так всі "журять" таких артистів - а зали на концертах - забиті, хіба купка осіб-активістів щось влаштують, пікет, якщо таку клоунаду можна назвати діяльністю. Мене істинно цікавить питання - якби Польща зараз висловила претензії по територіях західної України, і запропонувала б приєднатись до неї через референдум - який був би результат? Ви впевнені що Волинь би залишилась в Україні??
1234 Показати IP 24 Січня 2018 12:41
Призвати, якщо ріст дозволить!!!
Олена Показати IP 24 Січня 2018 13:01
Мені, наші патріоти, нагадують персонажів з фільму " Собачка серце" , Швондєри та Шарікови. Дивилась знову недавно, сміялась проводячи паралелі з сьогоденням.
Йори до Олена Показати IP 24 Січня 2018 14:27
А мені деякі наші нагадують хвойд. І не тільки зірки, повій хватає.
Олена до Йори Показати IP 24 Січня 2018 16:20
Це ти про свою маму, чи сестру висловився??
Лол до Олена Показати IP 24 Січня 2018 19:27
Перша обізвалось,оленка тіпа.
User Показати IP 24 Січня 2018 14:35
Ось вам іще одні "співаки": https://www.youtube.com/watch?v=STTvZ-3NvRg Артисти такі ж люди, як усі. Зараз наших заробітчан в Росії тьма. І їдуть вони туди зовсім не тому, що їм в кайф працювати на чужині. Усі ці люди із задоволенням лишилися би вдома біля своїх сімей і працювали в Україні, якби у нас були достойні зарплати, а не подачки на хліб і воду. Так що Монатік молодець, реалізовує свій потенціал по максимуму, поки є можливість. А ви і далі одягайте вишиванку і кричіть "Слава Україні" - це ж основні ознаки справжнього патріота.
Гм... Показати IP 24 Січня 2018 15:17
А шо нніхто не каже шо він вивозить гроші з Рашки, які могли піти на зброю....
Українець Показати IP 24 Січня 2018 15:42
1.Відгородити Росію від України 50-метровою стіною-ми з ними воюєм. 2. Відгородити Польщу-вони не признали нашого героя Бандеру 3. Відгородити Угорщину - ці виступили проти нашого закона про рідну мову 4. Відгородити Білорусію- вони кращі друзі Росії. 5. Відгородити Чехію -вони за останній рік збільшили обсяг торгівлі з росією на 70 відсотків 6. Відгородити взагалі Всі країни Європи, які входять в ПАСЕ (45)вони надумали повернути Росію в Раду Європи. Висновок- налагоди дуже тісні дипломатичні відносини з Північною Кореєю і Зімбабве, можливо там нас хтось зрозуміє.....
Андрій до Гм... Показати IP 24 Січня 2018 15:43
Він не просто вивозить з Рашки гроші, він ще їх тратить на території України, підтримуючи економіку. Порадіти треба за земляка !
Ірина Показати IP 24 Січня 2018 15:49
А те,що Ваш суперпатріот Петько крутить цілодобово по 5-му каналу рекламу "Роллтон",вас влаштовує? Монатік красава,не зверай уваги на деб..в...
Марі Показати IP 24 Січня 2018 16:46
Хай там і пойоть. Кому він цікавий і потрібний? На одне г...но менше
Смотрящий Показати IP 24 Січня 2018 17:27
КРАСАВЧІК)))) с?ав він на ту „війну“ гроші платять і нормв)))) Уважуха а вас всіх жаба давить!
888 до Смотрящий Показати IP 24 Січня 2018 18:26
Хай трошки покукарікає в рашці, і сюда вернеться. Його зустрінуть як треба, не переживай.
132 до 888 Показати IP 24 Січня 2018 18:47
чим ти його зустрінеш? голою ду?ою? заспокойся ніщеброд.
132 до 132 Показати IP 25 Січня 2018 17:44
Манаткін заспокойся, зустрічати всіх голою ду?ою, то чисто твоє. Не даремно ж ти в рашку поїхав, там таких голо?упих навалом ... филя і К.
Анонім до 132 Показати IP 25 Січня 2018 18:36
як там твоя дупа у польщі ? багато заробила?
ааааа до Анонім Показати IP 25 Січня 2018 19:53
Тобі б до психолога, чи ще якого лікаря, бо одні дупи в голові. Хоча це в тебе вроджене, кажуть що таких як ти 1% стабільно.
Анонім до ааааа Показати IP 25 Січня 2018 22:06
зік хай !
Анонім до ааааа Показати IP 25 Січня 2018 22:26
та заспокойся вже. всім зрозуміло що ти засліплений упоротий псевдопатріот з агресивно-маніакальним синдромом.
Волиняка Показати IP 24 Січня 2018 17:35
Треба почати з того що дуже багато наших «патріотів» теж сидять в Росії і заробляють там...то до них питань немає...а тут публічна людина підзаробила то це кінець треба його з`їсти!
Олег Показати IP 24 Січня 2018 17:43
Монатік красава!!! А ви би?ло-маса, закрийте морди,І в стойло.
888 до Олег Показати IP 24 Січня 2018 18:24
манатік перелогінься, ти вже всім надоїв.
Українка Показати IP 24 Січня 2018 19:43
Люди, майте розум що писати, ні в одному коментарі не побачила справді розумної думки...а лише ненормована лексика з помилками....треба починати з себе!!!!
Степан Бандера до Українка Показати IP 24 Січня 2018 20:43
Ось і почни з себе, училка засрана. Скільки дітям житів поламала. Зомбуєш про одне, а життя ставить інше.
Роксі Показати IP 24 Січня 2018 20:23
В Раші немає нормальних артистів, і не було ніколи, нехай дивляться , вони ж розуміють що то НАШІ а не їхні....
Ківерчанин Показати IP 24 Січня 2018 20:47
То виходить можна всіх хто їздить в Росію а багато хто з них хто їздить на роботу. Стойка водії та будь яка... Зразу з поїзда забирать паспорт і в Рассею отправлять. Чесно мені насрать де зароблять гроші саме головне щоб їх зароблять і неважно де головне чесно. Він жеш не їхав стріляти хлопців а став лицем мегафона то норм людина даже не подумає про то ... Продався і т.д.тп а патріоти барани які хер що зроблять завш обісруть
Степан Бандера Показати IP 24 Січня 2018 23:24
https://ru.tsn.ua/groshi/ukraina-vynuzhdena-pokupat-gaz-u-rossii-no-cena-budet-nizhe-evropeyskoy-kobolev-1093290.html
Людина Показати IP 25 Січня 2018 09:15
А вам не пох? Чи він має під когось підстраюватись? Що хоче те й робить! Це його право і не вам йому вказувати що робити.
Лучанин до Людина Показати IP 25 Січня 2018 18:13
Це ви 100%-ву правду написали!!!
Іван Показати IP 25 Січня 2018 09:48
Ганьба мохнатіку!
Ггг Показати IP 25 Січня 2018 13:45
Хай співає на "огоньку" з кобзоном і лєонтєвим, вам шкода?! Хай разом деградують та пропагандують радянський союз, тільки не на нашій землі!