USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Євробачення-2014 виграв трансвестит. ВІДЕО

11 Травня 2014 01:53
У фіналі 59-го конкурсу пісні Євробачення-2014 переміг співак з Австрії Кончіта Вурст. Кончіта Вурст - сценічний псевдонім Тома Нойвірта, який створив образ співачки - жінки з бородою, нібито, щоб пропагувати толерантність. Під час"> Євробачення Нойвірт виступив з піснею Rise Like a Phoenix.

У сьогоднішньому фіналі, що проходив у столиці Данії - Копенгагені, за головний приз змагалися 26 країн.

Представниця України, Марія Яремчук, зайняла 6-е місце. Росія виборола наступне - 7.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Мда... Показати IP 11 Травня 2014 02:39
кончiта...
Анонім до Мда... Показати IP 11 Травня 2014 04:07
не то слово
вано Показати IP 11 Травня 2014 03:14
ДО ЧОГО МИ ЙДЕМО!
вік до вано Показати IP 11 Травня 2014 08:49
У Європу...!!!!!Це вона-Європа.
Віктор до вік Показати IP 11 Травня 2014 10:27
Тепер ви розумієте,чому Ярош проти вступу в ЄС?
Роман до Віктор Показати IP 12 Травня 2014 11:47
Авжеж, він за вступ у Сполучені Штати
екскурсовод до вано Показати IP 11 Травня 2014 09:34
Та краще в Африку вступити ніж в ту бляц*у Європу!!!
расист до екскурсовод Показати IP 12 Травня 2014 06:33
Скучаеш за родичами мавпоподібний?
Роман до екскурсовод Показати IP 12 Травня 2014 11:51
та ми вже багато років як ті негри, Африка до нас сама прийшла.
иванка Показати IP 11 Травня 2014 04:06
ну шо це???? це просто.......в мене нема сл1в....
иванка Показати IP 11 Травня 2014 04:08
коментар було видалено
сіські давай Показати IP 11 Травня 2014 05:22
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 11 Травня 2014 06:27
еуропа деградує на очах, значть нам туди конче потрібно записатись в наймити, вони за те нам порад дадуть цілу пачку і кредит під великі проценти
Андрій до ВОНО Показати IP 11 Травня 2014 08:44
Принаймні це не убивати і не розпорювати животи патріотам,які вивішують прапор своєї країни.А воно, на всі віки воно
Кир до Андрій Показати IP 11 Травня 2014 09:26
А що, всі так думають? Чи тільки Ви з братом Іваном?
Анонім до ВОНО Показати IP 11 Травня 2014 12:20
це Україна і Росія постійно деградує, я Європі ваша думка до одного місця, що вона черговий раз довела
789 до Анонім Показати IP 11 Травня 2014 13:51
Так і Росії всі Європи з США, не кажучи про Україну, теж до одного місця! Це Росія теж кожен день доводить. ЄС вже стогне від своїх санкцій, так як вони їм вже конкретно повернулися бумерангом, але відступати не можуть, бо СШа за одне місце тримає. А Росія взагалі від долара відмовилася і валютою міжнародних розрахунків прийняла єну. От і рахуйте хто кому які санкції і що кому до одного місця, а поки що робіть операції та відрощуйте бороди!
не хочу ни куда Показати IP 11 Травня 2014 07:09
европейская семья у мами больше чем у папы))))задолбала ета европа своими приколами
Я Показати IP 11 Травня 2014 07:56
Добро пожаловать в гЕвропу!
Уверен Показати IP 11 Травня 2014 08:27
коментар було видалено
Анонім Показати IP 11 Травня 2014 08:29
Ну були б там Нідерланди, то по приколу б якось сприйняли, а то майже центр і цивілізація Європи - Австрія і це там ще мешканці голосували щоб від їхньої країни таке поїхало?! Ну то ваааще... От куди йде Європа...
789 до Анонім Показати IP 11 Травня 2014 13:53
http://uk.wikipedia.org/wiki/%CD%E8%E6%ED%FF_%C0%E2%F1%F2%F0%B3%FF Згадали Батьківщину?
я Показати IP 11 Травня 2014 08:59
прекрасний голос,талановита людина ! і не важливо чи це жінка з бородою чи чоловік в спідниці, євробачення це конкурс пісні.МОЛОДЕЦЬ ЄВРОПА !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
33 квартал до я Показати IP 11 Травня 2014 09:45
Позор!!!Песня отстой!!!!
Конкурс пісні до я Показати IP 11 Травня 2014 10:29
Ну в сердючки ,пам'ятається, була просто божественна душероздираюча пісня.)
Віра до я Показати IP 11 Травня 2014 11:14
Завтра у вас під вікнами почнуть гей-паради влаштовувати, а ви вийдите і скажите: ну то ж теж люди, талановиті, з голосом, з...?!:) І це так православні християни говорять?!!! Хоча може ви і не християнин... вибачайте!
Павло Показати IP 11 Травня 2014 09:52
На Євробаченні перемагає той, за кого голосує вся Європа, а не якась її частина. Тому казати, що Європа деградує на очах, потрібно мати на увазі всіх, а не тільки країни ЄС. Наприклад, мусульманська Албанія дала Кончіті 5 балів, православні Росія - 5, Україна - 8, Грузія - 10, Греція - 12 балів. Для прикладу Польща, Білорусь - 0 балів. Македонія - 3 бали.
? до Павло Показати IP 11 Травня 2014 13:55
Ви вказали рівень деградації кожної країни?
Павло до ? Показати IP 11 Травня 2014 14:16
Як відомо, 50% голосу країни формується думкою жюрі, 50% - голосуванням людей. Так от, наше жюрі поставило Кончіту на загальне 3 місце, люди - на 5 місце. То може мова йде про деградацію жюрі??? Тут результати голосування України: http://www.eurovision.tv/page/results?event=1893&voter=UA
Наталка Показати IP 11 Травня 2014 10:01
Чомусь вже всі забули, що й Україну колись представляв хлопчик Вєра з дивним текстом "пісні". Розслабтеся, це просто конкурс.
Роман до Наталка Показати IP 12 Травня 2014 12:04
Не треба порівнювати трансвестита з актором
добродій Показати IP 11 Травня 2014 10:48
покарати українських чиновників "культурних" за участь в таких цірках під час військових дій москальщини... на ті кошти ліпше би зброї закупили тої ж аустрійської.....
Тік-Ток Показати IP 11 Травня 2014 11:29
розуміння культури і мистецтва явно деградувало.але головна проблема в тому, що глядач (та ж вся Європа) потребує не самого мистецтва, а тільки "хлєба і зрєліща". такого роду треш, влаштований Австрією, просто найбільше "видовище"
555 до Тік-Ток Показати IP 11 Травня 2014 12:40
Ну, так, от польським дівчаткам з пишним бюстом не вдалося нікого здивувати, а Кончіта це змогла. Це шоу:)
п Показати IP 11 Травня 2014 11:29
коментар було видалено
Ірина Показати IP 11 Травня 2014 11:35
Та ви не про перемогу астрійського трансвестита думайте, а про рівень австрійського життя... Для мене вже краще на трансвестита дивитись, ніж на п'яного, смердючого, неотесаного російського мужлана. А геї, до речі, і в Росії є: Боря Моісєєв, Сєргєй Звєрєв, Пєнкін і.т.д. Чому ж про них всі забувають і дивляться ту туфту?.. Чому ж їх не забороняє така високоморальна Рассія?
ВОНО до Ірина Показати IP 11 Травня 2014 12:05
якщо еуропейці не прогонять 3,14 лоббі, то їх не стане як націй і народів Надіюсь всім відомо що збонченці не розмножуються
Марина до Ірина Показати IP 11 Травня 2014 12:43
...про Україну забули - Ляшко, Пашинський...!:)))
Ірина до Марина Показати IP 11 Травня 2014 12:47
...тому що Україна ще так кардинально це не засуджує, як це робить Росія. Але ж під лісом видніше, ніж під носом...
Роман до Ірина Показати IP 12 Травня 2014 12:18
тому що вони не творять пропаганди зі свого образу життя (Боря Моісєєв, Сєргєй Звєрєв(?), Пєнкін і.т.д.) А ти дівчинко ким працюєш у Росїї, що тобі так набридли п'яні, смердючі, неотесані російські мужлани? Чи чоловік твій росіянин?
Ірина до Роман Показати IP 15 Травня 2014 00:51
та ти шо?.. А "Галубая луна всєму віной" ета как панімать? А еті сіліконавиє губкі бантікам для пацелуєв... Невже я десь писала, що вони мені набридли???
Анонім Показати IP 11 Травня 2014 12:31
геїв і трансвеститів в шоубізнесі вистачає скрізь, навіть в Росії, а от нахабним брехливим шизоїдним президентом і такими ж депутатами, що зовсім не поважають свій народ, може похвастатися Росія і нажаль поки,що і Україна.
Дмитро Показати IP 11 Травня 2014 13:05
дожилися вот вам яка та європа ))))
Анонім до Дмитро Показати IP 11 Травня 2014 14:00
коментар було видалено
Читач Показати IP 11 Травня 2014 16:42
Ви прочитайте спочатку про співака - ніякий він не трансвестит. У нього просто образ такий. Захотів виділитися пацан. Але головне, це конкурс пісень, а він і співав найкраще і пісня дуже гарна. А що мала виграти Яремчук, яка і пісню написала примітивну, і фальшивила жахливо!!!??? Треба достойних виконавців відправляти на конкурси, а не інших висміювати...
українка до Читач Показати IP 11 Травня 2014 17:07
Як на мене, то Алла Пугачова є значно більшою збоченкою ))))))
валерій Показати IP 12 Травня 2014 01:22
Я Х--Ю! Ненавижу крашаних мужиків.Це не баба і не мужик.. Не по 100грам випити.. і не тр---ти! Нащо такі уроди взагалі потрібні!
Роман до валерій Показати IP 12 Травня 2014 12:22
Мій брат казав: "пид...р-баба"
Оля Показати IP 12 Травня 2014 16:38
Слухайте, а це не Козловський замаскувався? Так схоже!!!
Ольга Короваєва Показати IP 13 Травня 2014 00:58
Хто б там не виграв, а Марія достойно виступила та представила Україну на дуже високому рівні!
алена Показати IP 13 Травня 2014 09:07
и это то, к чему нас подталкивают, Европа? ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
Анонім Показати IP 15 Червня 2014 14:18
фу і хто голосував за такий жах. не вроди,не голосу.
Василинка Показати IP 15 Червня 2014 14:24
куда дивилися судді... хто випустив таке чудо на сцену. цеж він переміг за свій ужасний вигляд, а не за виконання пісні. СУДДІВ НА МИЛО.....