USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Ківерцях – перестрілка: затримали чотирьох порушників. ОНОВЛЕНО

11 Червня 2014 09:56
Чотирьох порушників, які заволоділи коштами луцького підприємця, затримали у Ківерцях. Під час затримання мала місце перестрілка.

Як Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив заступник начальника УМВС Михайло Руденко, у Луцьку відбувся розбійний напад на підприємця. У нього разом із сумкою вилучили значну суму коштів, яка сягала 200 тисяч гривень. Точна сума наразі перераховується.

Про це постраждалий повідомив у правоохоронні органи.

Працівники ДАІ переслідували автівку із порушниками. Однак під час переслідування ті намагалися уникнути зупинки і спричинили ДТП із двома службовими авто. Згідно з інформацією очевидців, міліцейська Toyota Prius - розбита і обстріляна.

Правоохоронці були вимушені застосувати табельну вогнепальну зброю, - інформують у міліції. Інцидент трапився близько 7 ранку біля бару "Дубок", що на виїзді з Ківерець у напрямку Маневич.

За станом на 9:50 порушників, а ними виявилися мешканці Житомирської області, відправили до УБОЗу. Постраждалих під час операції немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Опер Показати IP 11 Червня 2014 10:37
Так хто там хотів люстрацію Никитюку?Це Профі своєї справи,операцію готували 2 місяці.А Данильчук лише язиком плеще де хоть якийсь результат?
TolikS Показати IP 11 Червня 2014 11:11
другий пріус в ремонт. далі буде...
лучанка Показати IP 11 Червня 2014 11:13
2 місяці готувались !? а на місці затримати незмогли,потрібно було авто підставляти котре будуть чинити за рахунок платників!!так що с тебе такий опер як і з мене!!
123 до лучанка Показати IP 11 Червня 2014 11:59
ти ж його ремонтувати не будеш...і тут нашим не вгодили, проси Бога що всі хто був залучений живими залишилися, як би тебе вони грабанули ти б по другому говорила.... МОЛОДЦІ хлопці, машина це кусок желіза, яке підлягає відновленю, а життя людей НІ!!!
1111 до лучанка Показати IP 11 Червня 2014 12:24
ви певно дуже розумні та розумієтесь в спец операціях, тоді приходьте в працювати в міліцію
лпдмуа а простише и Показати IP 11 Червня 2014 12:18
треба подякувати всім правоохонцям хто приймав участь в затрманні-із таких прикладів і віновиться авторитет міліціі : а техніка постраждала небіда головне що міліціонери живі : Щиро вітаю
123 Показати IP 11 Червня 2014 13:24
Мужики красава, не словом а ділом репутацію треба піднімати!
Читачка Показати IP 11 Червня 2014 13:28
Молодці хлопці! Хай вам завжди щастить у вашій службі!
Віктор Показати IP 11 Червня 2014 15:55
Молодці міліціонери! Так би завжди працювали!!!
GTO Показати IP 11 Червня 2014 17:48
Ось Вам і "мусора"...