USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на міські маршрути №2, 5 та 12 виїхали ще три тролейбуси

1 Червня 2023 11:57
У Луцьку 1 червня на міські тролейбусні маршрути № 2, 5 та 12 виїхали ще три тролейбуси. Два – SAM MPK Lublin II та один – SOLARIS Trollino 12.

Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук.

Тролейбуси придбали за кошти міського бюджету для КП «Луцьке підприємство електротранспорту». Тролейбуси вживані, проте у гарному стані та з невеликим пробігом.

«Очікуємо поставку ще одного SOLARIS Trollino 12», – поінформував мер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 1 Червня 2023 12:46
Сумно, що знову недоїдками обходитися будемо...
Здоровий глузд Показати IP 1 Червня 2023 12:59
Ціна нового тролейбуса "Богдан Т701.17" з заводу Свинарчука в 2019 році коштував 180 909,6 євро. Хтось знає ціну SOLARIS Trollino 12 ? Хочеться порівняти ціни.
Іван до Здоровий глузд Показати IP 1 Червня 2023 13:52
Кому належить завод Богдан ти нас проінформував, дякуємо. Скажи ще кому належить завод Соляріс? В 13.20 Соляріс вже стоїть поломаний на вул. Богдана Хмельницького, і наші дядьки чухають потилиці думаючи з якого боку до нього підійти. Коли виходять з ладу тролейбуси Богдан одразу приїздили гарантійники і все усували, а хто приїде до Соляріса? Головне щоб хоч скло в Солярісах не розбили, бо тоді де братимете? Богданівські то на заводі продають і переклеюють. ПІдсумовуючи вищесказаний сарказм хочеться спитати, а що поганого в тому, що в Луцьку працює завод який платить податки в місцевий бюджет?
Здоровий глузд до Іван Показати IP 2 Червня 2023 13:23
Solaris Bus & Coach S.A. — польська компанія з виробництва автобусів, електробусів, тролейбусів, трамваїв, що виникла 2001 року. Починали з Neоplan -ів, потім почали впроваджувати власні моделі. Зараз власником бренду є іспанці. Компанія співпрацює з дизайнерськими бюро світового рівня, автовиробниками і автивно залучає інвестиції. На відміну від Свинарчука, який перекачав всі статки в економіку Сейшельських Островів, за що його син отримав посаду "почесного консула Сейшельських Островів". (прочитайте про "Панамськи архіви") Щодо податків в місцевий бюджет - згоден, тут є позитив. Аби не одне "але". Коли Луцька податкова взялась перевіряти сплату податків заводом - керівництво організувало мітинги (зі складу працівників заводу) та бойкот для ДПІ. Ось така сумна правда, малята...
Ололо до Здоровий глузд Показати IP 1 Червня 2023 19:03
Соляріс обійшовся десь в 4 рази дешевше.
джем Показати IP 1 Червня 2023 14:32
Люблю електротранспорт, треба прокататись на цих тролейбусах якраз на вихідних.
Калькулятор Показати IP 1 Червня 2023 17:56
Зробіть нові трафарети!