USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Люди вважають Юлію Тимошенко політиком 2009 року

10 Січня 2010 15:08
«За реальну протидію кризі, перемогу в номінації «Політик року» люди віддали Юлії Тимошенко», - говорить волинський вчений і публіцист Анатолій Якубюк.
 
Соціологічне дослідження проводилося  «Українським демократичним колом» на замовлення Інституту політики в грудні 2009 року.
 
22,2% громадян України назвали «Політиком 2009 року» саме Юлію Тимошенко. Вона, на думку респондентів, діяла краще за інших і зробила більше за інших політиків для блага країни та для людей.
 
Віктора Януковича вважають «Політиком 2009 року» 15,4% опитаних.
 
«Без сумніву цей важкий кризовий 2009-й, у плані політичному, був роком перемог Тимошенко. Адже саме вона змогла змобілізувати здорові сили українського політикуму й управлінців на боротьбу із кризою», - переконаний публіцист.
 
«Вона змогла протистояти кризі та внутрішній війні з боку секретаріату Президента й опозиції в особі Януковича. З одного боку, світова криза, з іншого саботаж НБУ- обвал гривні, блокування кредитів для економіки, параліч Верховної Ради, ветування антикризових і антикорупційних законів та постанов уряду. Усе це Тимошенко поборола»,- вважає Анатолій Якубюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
seal Показати IP 10 Січня 2010 17:18
«ЗМІ усіх форм власності, які діють на території України, з 2 січня, тобто за 15 днів до дня виборів, повинні припинити поширення інформації про результати опитувань громадської думки щодо кандидатів на посаду президента» http://www.volynnews.com/news/ukraine/12156/ Навіщо ж ВН публікує подібну інформацію?
Вася Показати IP 10 Січня 2010 21:38
які люди? ВОНА сама себе вважає політиком не то що року, а століття!
"" Показати IP 11 Січня 2010 09:57
А Якубюк алкаш алкашом, про шо він заявляє?
nik Показати IP 11 Січня 2010 12:40
Як це вона переборола і що?Не смішіть. Вони всі там борються за владу тільки! Криза наступила ,а вона заявляла , що це провокація-вже забули?Паніку з грипом також забули? Як домовлятись за поставку газу з Європою на правах його власника, тим самим погіршуючи дружні зв`язки - теж забули? Про хороше говорити всі вміють- це просто піар!Президент одну лінію веде, а прем`єр свою-що це за керманичі корабля? Між собою розібратисчь не можуть!Як до влади так разом, а дорвались-поділить не можуть!Піарилась вона більше всіх!Вона працює-не смішіть, а люди щось не відчувають. Яку ще епідемію зробить, щоб гроші на вибори були? Мала б якусь повагу до Президента, разом починали і цілувались та не поділили владу!Відкрите опитування проведіть краще та щоб порівнювати-дайте такі ж повноваження іншим.
Savur Показати IP 11 Січня 2010 13:39
те що 22% її вважають політиком року це зовсім не комплімент, знайшли чим хизуватися, запитайте в людей хто такий політик і почуєте пару "гарячих" на адресу цих діячів які довели країну до банкрутства. ПОЛІТИК в наш час це ЗЛОДІЙ, тому Тимошенко дійсно політик 2009 року, беззаперечно.
Сергій Показати IP 11 Січня 2010 18:43
Тимошенко дійсно найкраща і тут немає сумніву.
Юрій Показати IP 12 Січня 2010 21:34
Ющенко у своїй запопадливості перед Януковичем зовсім втратив голову. Його люди фактично за вуха витягують у крісло президента Януковича. Януковича, про якого навіть "матьориє" україножери казали, що він не має шансів. Якщо пройде Янукович то 100% його перемоги завдяки Ющенку. Не дарма засвітив їхню домовленість Козачок
Александр Показати IP 13 Січня 2010 07:21
Этот заказной всетимошенковский соц.опрос лишний раз показывает,как в головы людей вселяют враньё и ложь.Этот год-год полных провалов Тимошенко во всём.Экономика развалена,кризис только сейчас подошёл к Украине,никто с ним не борется и не думает это делать.Люди борются сами.Сколько бы эти приспешники Тимошенко в лице Якубюка и других не будут обалванивать людей ,якобы успехами Тимошенко,им это сделать не удастся.Успехов никаких-одни поражения и провалы.
zubach Показати IP 14 Січня 2010 11:04
Так, ЛЮДИ вважають, чи Якубюк? У що наш творчий бомонд перетворився. Хочеться ікри до масла? Вчений і публіцист... Гірко, панове.
Gor Показати IP 15 Січня 2010 10:01
Тимошенко найкращий політик не лише 2009, а й 2010 року