USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Полк, який 6 років воював у Чечні, закинули в Україну

14 Листопада 2014 11:11
Полк, який 6 років "зачищав" Чечню, закинула РФ в Україну. Про це інформує Експрес.

За минулу добу на територію України зайшло ще дві колони російської військової техніки. Як повідомив співголова Громадської Ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов, сьогодні вранці в Луганську на вулиці Будьонного в напрямку Станиці Луганської зафіксували колону з 20 тентованих вантажівок.

Окрім того, Снєгирьов повідомив, що вчора з території Росії, в Україну зайшла колона військової техніки 74-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади Звенигородсько-Берлінської ордену Суворова другого ступеня. Місце її постійної дислокації: місто Юрга Кемеровської області. «В період з 28 грудня 1994 року по 22 квітня 1995 сформований на базі бригади окремий полк, командиром якого був призначений полковник Аркадій Бахін (нині перший заступник міністра оборони), виконував бойові завдання на території Чеченської Республіки», - розповів активіст. Він додав, що в період з жовтня 1999 року по квітень 2001 особовий склад бригади брав участь в боях на Північному Кавказі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Патріот Показати IP 14 Листопада 2014 11:32
ці шуткувати не будуть
Лучанин до Патріот Показати IP 14 Листопада 2014 12:05
БМ-21 "Град" ще ніхто з озброєння не знімав, а у чеченців такої зброї не було.
Лучанин Показати IP 14 Листопада 2014 12:10
А чому, знаючи про їх місце перебування, не нанести ракетні удари на випередження. Дуже багато проблем, таким чином, можна було б вирішити!
Говерла до Лучанин Показати IP 14 Листопада 2014 12:37
А тому що наші владці сцикливі і продажні, їм вигідний такий ста речей. Дуже вигідний...
анонімус до Лучанин Показати IP 14 Листопада 2014 14:32
доки триватиме війна доти ніхто депутатів чіпати не буде
УКРОП до Лучанин Показати IP 14 Листопада 2014 17:29
бо перемря!!!!
коломой Показати IP 14 Листопада 2014 12:12
але ж ти розумна!
нова Показати IP 14 Листопада 2014 12:38
через це все так і діється , що ми нерозумні
до чечен Показати IP 14 Листопада 2014 13:03
Гнати їх всіх з України в Луцьку тут деж причаїлись чечени треба їм на батьківщину , а то ще путло вирішить їх тут спасати!
Дончанин Показати IP 14 Листопада 2014 13:34