USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Україна отримала багатомільйонний транш від ЄС

13 Листопада 2014 14:59
Черговий транш допомоги отримала Україна від Євросоюзу. Про це інформує ТСН.

Сума траншу складає 260 мільйонів євро. Як повідомляють у прес-службі міністерства фінансів України, ця сума включає в себе другий і третій обговорені з ЄС транші. "У рамках фінансового співробітництва між Україною та Європейським Союзом Україна одержала кредит у сумі 260 мільйонів євро (другий і третій транш макрофінансової допомоги ЄС)", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, попередній кредит від МВФ на початку вересня укріпив гривню і знизив курс валют на 10-15 копійок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
зі сумом Показати IP 13 Листопада 2014 15:38
Вкрадуть. Ще й не такі суми крали.-:(
Хлоп Показати IP 13 Листопада 2014 15:39
Сьогодні дійсно щасливий день: спочатку нове свято, потім новий кредит безвідсотковий. І все це для мене...
Анонім до Хлоп Показати IP 13 Листопада 2014 17:05
Как сообщила пресс-слуба Минфина, ставка полученного кредита составляет 1,375% годовых, дата погашения – 4 октября 2024 года.
гуцул Показати IP 13 Листопада 2014 17:11
Так мільярди покрали і розтринькали, а тут мільйони - це пшик!:)
екскурсовод Показати IP 13 Листопада 2014 17:19
Загальна сума зовнішнього боргу України складає 60% ВВП - чим віддавати будете шановні? А дефіцит бюджету, якщо врахувати рефінансування банків, - 13% ВВП - ще трошкі і дефолт, прийдеться територіями розраховуватись!
Дончанин до екскурсовод Показати IP 13 Листопада 2014 17:28
Общий долг Украины (внешний и внутренний) за этот год возрос в два раза. Любой может сам убедиться, зайдя на сайт Минфина Украины.
екскурсовод до Дончанин Показати IP 13 Листопада 2014 17:43
ВВП в гривнях, а борг в доларах, долар за рік в два раза піднявся - от тобі і борг в два раза!
Дончанин до екскурсовод Показати IP 13 Листопада 2014 18:12
Загляни на сайт. Там официальная цифирь. А по поводу курса: внутренний долг, т.е. в основном - зарплата, - тоже был в баксах? (на январь - 284088,7; на октябрь - 421567,9 млн грн.) При этом внешний долг вырос на +80.2%, а внутренний - на +48.4%. И это - за текущий год. Ну а если ты делаешь поправку на курс доллара, то разве твоя зарплата привязана к курсу доллара? Ведь этот долг придется отдавать и тебе, в том числе.
екскурсовод до Дончанин Показати IP 13 Листопада 2014 21:35
Я тільки про зовнішній борг писав!