USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

В Україні можуть скасувати травневі вихідні, 8 березня – під питанням

10 Травня 2016 18:32
Директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович повідомив, що відомство готує законопроект, який скасує вихідні дні 1, 2 і 9 травня, а також 8 березня.

Про це пише Обозреватель.

На думку В'ятровича, кращий спосіб уникнути провокацій під час святкування в Україні перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - зробити 9 травня робочим днем.

"Ми готуємо проект закону про державні свята, мета якого - суттєво скоротити кількість вихідних. Я переконаний, що це абсолютно прийнятно для тієї ситуації, в якій перебуває Україна. Одна з наших пропозицій - зробити 9 травня робочим днем. Але цей день залишиться святом, увагу до старшого покоління, учасників війни не буде зменшено", - цитує історика "Гордон".

ЧИТАТИ ЩЕ: ЦЬОГОРІЧ У ЧЕРВНІ УКРАЇНЦІ ДОДАТКОВО МАТИМУТЬ ТРИ ДНІ ВИХІДНИХ

"Я вважаю, що серед вихідних, які варто скасувати, не лише 9 травня, а й 2 травня, а, можливо, і 1 травня, і, напевно, 8 березня. Але законопроект поки у стадії формування, ми подивимося на реакцію людей", - додав він.

Зі слів голови Інституту національної пам'яті, "будь-які зміни та реформи викликають опір, але якщо суспільство рухається і розвивається, його треба долати".

"Чинився опір тому, щоб 8 травня в новому форматі відзначати День пам'яті і примирення. Проте ця нова традиція, безумовно, вже прижилася", - підсумував В'ятрович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Жінка Показати IP 10 Травня 2016 18:48
А 8 березня чому?
Клава до Жінка Показати IP 10 Травня 2016 22:10
Бо у Вятрович мабуть проблеми з жінками
не лучанин Показати IP 10 Травня 2016 19:25
на сьогоднішній день це самі великі проблеми для держави-всі інші вже вирішені!!!
Лучанка Показати IP 10 Травня 2016 20:22
А може краше все ж таки В'ятровича змінити? Бо стільки скільки він наробив лиха для Україні в плані розбрату, мабуть ніхто не переплюне. Вже і зарубіжні історики його звинувачують у фальсифікації української історії, а він продовжує своє грязнє діло далі.
Вятрович до Лучанка Показати IP 10 Травня 2016 23:13
Ану детальніше про розбрат!
Анонім Показати IP 10 Травня 2016 21:23
Маразм крепчаєт, ото докерувалися : комунальні ростуть,ціни ростуть , на пенсію в 90 років будуть відправляти , відмінять вихідні і святкові взагалі , добре що хоч зарплати не піднімають, хоч якась стабільність.
Іна Показати IP 10 Травня 2016 21:35
Популісти одні скрізь.Такими законами лише відволікають увагу від зубожіння народу, тарифної кабали, корупції. Чим завинили ці свята? Це наша історія, традиції... Ми повинні мати свою історію а не писати її рівняючись на європу адже вони нас не питають які свята їм святкувати ми, що не маємо своєї голови хай святкують свій хеллоувін.У нас свій менталітет!!!! Краще б автори закону вийшли б на вулиці і глянули як живуть у звичайних містах Горохові, Локачах. Для прикладу свято у Ковелі 9 травня було цікаве, без політичних амбіцій і слів, адже в родинах ще живе память про тих хто воював ..... Шкода що такі бездарі пишуть закони а як захищати зі зброєю так відразу інвалідами стають, хоча мабуть вони і народилися інвалідами раз нехтують своїми ж земляками
історик Показати IP 10 Травня 2016 22:08
Маючи такого "патрона" як Кириленко Вятрович ще не таке вичворяти буде!
віра Показати IP 11 Травня 2016 07:23
Таке враження, що коментуючі прихворіли на голову. По -перше, дійсно червоних днів в календарі забагато, і це веде до ще більшого зубожіння. А які питання до В'ятровича, грамотна, чесна людина, що виконує свою роботу на 100% ! Не будьте , люди, такими примітивними!!!!!!! Працюйте , вихідних і святкових і так залишиться достатньо, відпочините!!!!!)!
До Віри. до віра Показати IP 11 Травня 2016 08:26
???????? Перерахуйте ці забато червоних днів. Може взагалі без вихідних і до 90-та будемо працбвати, га? Вам зараз календар патріота В'ятрович пропише. І будете виконувати, бо В'ятровича вже потрібно, як головного носія історичної пам'яті українскього народа до Лвка святих зарахувати. Так? Слава Україні!
надія до віра Показати IP 11 Травня 2016 08:34
"Таке враження" в першу чергу про вас!!! Якби ту працю належно оцінювали, то і вихідних не треба, а так... людям лише мізки пудрять! А В'ятрович заліз у архіви і знищує документи і це кажуть відомі, світові, іноземні історики!!!
До НАдії до надія Показати IP 11 Травня 2016 09:11
Кому Ви говорите? Мій коментар з наводкою на цю статтю в американському журналі, тут просто не пропустили. Хочу...Кому я пишу? Журналістам ВН? Ви досі не перевірили, що існує така стаття?
Кому цікаво до надія Показати IP 11 Травня 2016 11:00
Назва статті " Foreign Policy: Историк, отбеливающий украинское прошлое". Там є і посилання англомовний варіант - оригінал. Так, для інфо...
Архіваріус до віра Показати IP 11 Травня 2016 08:38
Підтримую Віру і Вятровича. День незалежності день Конституції Пасха і Різдво і вистачить. Хочемо добре жити і на гарних автівках їздити - можна попрацювати і у свято і без вихідних.
анонім Показати IP 11 Травня 2016 08:15
1 та 2 травня зробити день огородника