USD 26.70 26.95
  • USD 26.70 26.95
  • EUR 31.60 31.85
  • PLN 6.85 6.94

Депутати змусили урядовця відмовитися від статусу учасника АТО

Народні депутати змусили заступника міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Дмитра Ісаєнка написати заяву про відмову від статусу учасника бойових дій. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«З’ясувалося, що заступник міністра, щоб уникнути люстрації, швидко здобув захист від люстрації – статус учасника бойових дій у той момент, коли люди, які дійсно жертвували своїм життям, своїм здоров’ям... не можуть отримати цей статус. А заступник міністра отримав цей статус легко», – заявив позафракційний народний депутат Борислав Береза.

З його слів, після спілкування з народними депутатами заступник міністра визнав, що «особливо він ніде не воював і не дуже хоче бути учасником АТО».

Позафракційний народний депутат Борис Філатов поширив фото заяви Ісаєнка на адресу комісії зі справ ветеранів із проханням позбавити його статусу учасника бойових дій. На заяві стоїть підпис заступника міністра, однак дата не вказана.

За станом на 29 грудня понад сім тисяч учасників антитерористичної операції отримали статус учасника бойових дій. Учасники АТО неодноразово заявляли про складність процедури отримання статусу.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.




Loading...
Система Orphus