USD 38.05 38.25
  • USD 38.05 38.25
  • EUR 41.00 41.20
  • PLN 8.65 8.78

Фінансування волинських військових збільшили вдвічі

26 Червня 2015 08:15
Фінансування Програми матеріально-технічного забезпечення військових Волині на 2015-ий рік змінили з 8,5 мільйона гривень до 16,6 мільйона. За таке рішення депутати проголосували майже одностайно.

Про це йшлося під час засідання 35-ої сесії Волинської обласної ради вчора, 25-го червня.

Обранці громади ухвалили зміни до вже існуючої «Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ), підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони, мобілізації в області та будівництва оборонних фортифікаційних споруд на 2015 рік».

Як вказано в матеріалах Програми, фінансування збільшили з метою додаткового матеріально-технічного забезпечення військових частин, підрозділів правоохоронних органів в області, а також проведення заходів територіальної оборони, мобілізації та будівництва оборонних фортифікаційних споруд.

Відповідно до поправок, обсяг коштів обласного бюджету, необхідних для виконання Програми, становить 16,6 мільйона гривень.

З них для потреб:

- військової частини А1008 (польова пошта В0259) – 200 тисяч гривень;

- військової частини 1141 – 200 тисяч гривень;

- військової частини 9971 – 200 тисяч гривень;

- роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» управління МВС України в області – 250 тисяч гривень;

- управління Служби безпеки України в області – 200 тисяч гривень;

- обласного військового комісаріату щодо виконання заходів територіальної оборони та мобілізації, ремонту автомобільної та спеціальної техніки – 4 мільйони 950 тисяч гривень (на територіальну оборону області – 2 мільйони гривень, мобілізаційну підготовку та мобілізацію – 950 тисяч гривень, для ремонту бойової, автомобільної та спеціальної техніки – 1,5 мільйона гривень, на оплату транспортних послуг – 500 тисяч гривень);

- квартирно-експлуатаційного відділу міста Володимира-Волинського для ремонтних та інших робіт – 700 тисяч гривень;

- обласної державної адміністрації, управління капітального будівництва облдержадміністрації і Міністерства оборони України для забезпечення будівництва оборонних фортифікаційних споруд – 8 мільйонів гривень;

- райдержадміністрацій, районних та міських (міст обласного значення) рад щодо заходів та робіт з мобілізаційної підготовки – 1,9 мільйона гривень.

ЧИТАТИ ЩЕ: КОМІСАРА ВОЛИНІ ЗОБОВ’ЯЗАЛИ ЗВІТУВАТИ ЩОДО КОШТІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Зауважимо, що кошти передбачили і для військових підрозділів. Їх спрямують на те, щоб у повній мірі забезпечити військовиків необхідним речовим майном, засобами зв’язку, живлення, вимірювання відстаней та спостереження, запасними частинами до техніки тощо.

За такі поправки до програми фінансової підтримки військових обранці Волині віддали 52 голоси із 59 присутніх у залі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus