USD 40.70 41.10
  • USD 40.70 41.10
  • EUR 40.80 41.15
  • PLN 10.00 10.25

Мати з Волині вірить, що син живий

23 Грудня 2014 09:02
На Волині мати не вірить, що її син загинув під Іловайськом. Просить дати дозвіл на ексгумацію та проведення аналізу ДНК. Про це йдеться у сюжеті Надзвичайних новин.

Люди відмовляються вірити, що їхній син і брат загинув під Іловайськом. І це при тому, що солдата поховано в рідному місті, а його тіло опізнала дружина.

Однак мати та сестра переконані: у могилі лежить хтось інший, тому вимагають провести ексгумацію та ДНК-експертизу.

До війська 24-річного Олексія Тарасюка мобілізували в квітні. Хлопець був військовим фельдшером і в травні у складі 51 бригади поїхав в АТО. Востаннє вдома був у серпні, а після невеликої відпустки відправився в Іловайськ.

"Побудь ще трішки", - просила його, а він казав: "Мам, хлопці по пів року вдома не були, я мушу їхати", - каже мати бійця Надія Тарасюк і додає: "Я дзвонила щодня. Казав, що все в нього є".

Згодом рідним повідомили, що хлопець загинув.

"Мені теж хотілося, щоб він був живий. Мені спочатку сказали, що при ньому - голубе посвідчення. Я казала, що в нього не було ніякого посвідчення. Але коли ми приїхали на упізнання, то нам видали усі його речі", - каже дружина загиблого Світлана Тарасюк.

Поховали бійця в закритій труні. Мати до останнього сподівається, що невістка помилилася і Олексій - живий. Тому попросила слідчих з Донеччини дати дозвіл на ексгумацію тіла і проведення ДНК-експертизи.

Натомість, дружина впевнена, що поховала свого чоловіка, тому не підтримує ідею свекрухи.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus