USD 27.50 27.65
  • USD 27.50 27.65
  • EUR 33.20 33.35
  • PLN 7.25 7.35

Порошенко про повернення окупованого Донбасу українцям

Президент України Петро Порошенко закликав українців долучитися до реформування країни, а головне - розповів, як вирішуватиме конфлікт на Донбасі.

Він вкотре наголосив на неможливості військового вирішення конфлікту на Сході країни. "Тільки шляхом політичного врегулювання ми можемо повернути ті території, де військового вирішення проблеми немає і бути не може", - зазначив Порошенко в зверненні, яке поширила прес-служба глави держави.

"Чи можна штурмом взяти Донецьк так, щоб не знищити його? Це місто чуже для Путіна. А для мене воно - наше, рідне, українське, і живуть там взяті в заручники мої співвітчизники. Тому жодного критиканства, - яким би гострим і болючим воно не було - не зупинить мене від пошуку мирного виходу зі сформованої ситуації ", - йдеться у зверненні.

Також Президент Порошенко згадав і про роль зміцнення армії. "Рішення про припинення вогню перш пішло на користь обороноздатності. Перевели дух, загоїли рани, підтягнули людські резерви, підвезли зброю, доставили техніку, звели фортифікаційні споруди. Усі чотири бронетанкових заводи працюють на АТО у три зміни. І сьогодні ми значно сильніші, ніж півтора місяці тому. Не дай Бог, але хай тільки сунуться! ", - сказав глава держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus