USD 26.50 26.75
  • USD 26.50 26.75
  • EUR 31.15 31.38
  • PLN 6.75 6.82

В Україні з’явилися «інформаційні війська»

Міністерство інформаційної політики України запустило сайт «Інформаційні війська України». Його мета – дати відсіч російським окупантам на інформаційному фронті. Вступати до війська запрошують усіх небайдужих, – інформує ТВІ із посиланням на сайт відомства.

«Як ви знаєте, війну Росії проти України називають гібридною. Тому що війна - справжня, а інформація про неї брехлива. Проти нас відкрито багато фронтів, і один із особливо важливих – інформаційний», – ідеться на цьому сайті.

«Кожен українець із доступом до інтернету може зробити свій внесок в інформаційну боротьбу, – наголошують у повідомленні. – Зараз прийшов час дати відсіч російським окупантам і на інформаційному фронті».

Потенційних волонтерів закликають ретельно виконувати отримані після реєстрації завдання і щодня приділяти час інформаційній боротьбі.

Наприкінці січня міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив про плани створення інтернет-війська України: «Донесення правдивої інформації до тих людей, які спілкуються в інтернеті, для цього не потрібні боти і тролі. Той, хто користується соцмережами не перший день, бачить це і розуміє. Для цього потрібно об'єднати людей, які є авторитетними в соцмережах і мають велику кількість людей, які їх чують. Об'єднати їх у роботі».

Вступити до лав «Інформаційні війська України» можна ТУТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus