USD 27.00 27.15
  • USD 27.00 27.15
  • EUR 32.00 32.44
  • PLN 7.00 7.09

Його гітара стріляє як гармата, - жива легенда в Луцьку

21 Листопада 2014 13:19
Усіх охочих запрошують на зустріч з автором пісень, переможцем та учасником багатьох фестивалів в Україні, взокрема фестивалю «Вітрила пригод 2012», який відбувається в Луцьку.

З листопада по лютий Зіновій Медюх постійно був на сцені Майдану з 5 до 9 ранку, входив до «Нічної Варти Майдану» 12-ї Сотні Самооборони Майдану. Після Майдану був добровольцем І батальону Нацгвардії, постійно з концертами в зоні АТО.

Генерал пропонував йому: «Бери гітару, вона в тебе стріляє як гармата».

Зиновій так і робить, хоча зізнається: « Часом беруть нерви і хочеться взяти автомат і йти з хлопцями,але комусь треба і то робити... Металічна зброя ніколи не переможе, якщо нема зброї духовної, Майдан всім довів - Майдан це наша зброя, і той хлопчина з Майдану в зимових баталіях переміг без зброї… За ним була Правда, Віра, наша воля, наші серця і душі....а ще Чай......»

Автор пісень вважає, що Майдан показав на цілий світ, наскільки український дух сильніший за метал, слово теж воює, маємо інший приклад інформаційної війни-битви яку ми програли. Масква і Путін і сьогоднішня війна - це наслідок нашої пасивності на інформаційному фронті....

Зенику майже 55 років, президент тенісного клубу «Сокіл», тренер з тенісу у місті Стрий, під час перебування на Майдані залишив свої тенісні корти на братів. Про це написала Крістіна Бердінських у книзі «Є люди».

В вищих та середніх учбових закладах Луцька він проведе лекцію на тему: «Роль та значення ідеологічної та агітаційної роботи на східних теренах України, в зоні АТО» протягом 26-27 листопада 2014 року.

Відчути на почути ентузіазм, активність, незламну проукраїнську позицію живої легенди може кожен, прийшовши на творчу зустріч 26 листопада 0 18.30 в клубі-філію №3 по вул. Драгоманова,1 присвячену Дню Гідності та Свободи, де презентують авторський диск "Хлопчина з Майдану".

Вхід вільний
Організатор зустрічей – Волинський туристичний клуб «Ми»,
довідки за тел. 067 332 93 34, 099 321 21 15
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus