USD 27.60 27.77
  • USD 27.60 27.77
  • EUR 33.30 33.58
  • PLN 7.23 7.35

Житло для волинських військових. Варіанти

Держава задекларувала надати житло родинам загиблих учасників АТО. Однак, якщо це перекладуть на плечі місцевих бюджетів, – нічого не вдасться реалізувати.

Про це зауважив Володимир Гунчик під час звіту за 100 днів роботи на посаді голови ОДА сьогодні, 7 листопада.

Очільник облдержадміністрації розповів, що на Волині виділили лише одну квартиру родині загиблого військового у Володимирі-Волинському. Ще за рахунок благодійних внесків дофінансовується житло для пораненого бійця. Більше грошей на житло для родин військових не виділили.

Голова ОДА переконує, що вже запропонував Міністру оборони варіант вирішення цього питання. На думку Володимира Гунчика, житлову проблему може вирішити будівництво нового кварталу на місці закинутого військового містечка у Луцьку.

«У нас є військове містечко №51. 10 років тому міськрада прийняла рішення про розбудову житлового там мікррорайону, потім передумали. Тепер воно зросло бур’яном, нічого немає. Ми повертаємося до цього питання. Згідно з розпорядженням Кабміну, Міноборони повинне скинути всі непрофільні активи. Це містечко до оборонних активів не відноситься. Я просив у Міністра: продайте землю і прийміть участь у будівництві містечка як пайовик. І місто готове вирішити питання про забезпечення квартирами військовослужбовців, у тому числі будуть закриті всі питання по житлу для родин загиблих і поранених», - пояснив він.

Згідно з проектом, там можна збудувати будинки на 7 тисяч квартир.

ЧИТАТИ ЩЕ: «МЕРТВЕ» ВІЙСЬКОВЕ МІСТЕЧКО ЛУЦЬКА МОЖЕ «ОЖИТИ»

Та питання забезпечення житлом родин загиблих військових досі залишається відкритим.

Нагадаємо, 75 волинських бійців не повернулися живими із зони АТО.

«Є списки родин, які потребують поліпшення умов. Наш обласний бюджет не витримає такого навантаження. Ми просто обманемо цих людей. У співфінансуванні брати участь – так, я згідний. Але не так, що пообіцяли там, а вирішили тут», - пояснив Володимир Гунчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus