USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинські Новини зізнаються в коханні

14 Лютого 2015 13:45
Не залишатися байдужими. Чи не це – найбільший прояв любові - любові до будь-чого, любові до будь-кого.

«Дякую Вам за терпіння, і, будь ласка, не втрачайте віру в нас – в молодь…» - любов та повага до людей, які мають за плечима неабиякий досвід багатьох літ.

Любов до дітей – бо саме вони «заслуговують жити під мирним небом… І жоден перерозподіл впливу, влади чи грошей не вартий їхніх сліз, чи їхнього життя».

Любов до тих, хто боронить державу ціною власної крові.

Любов до своєї країни, до тих, «хто не зламався, любов – та, заради якої варто жити».

Любов до волонтерів – «людей із чуйними, добрими серцями, які не лишилися осторонь біди».

Кохання поміж двома, і любов до мами: «зізнатися в любові двом жінкам: тій, котра подарувала життя, і тій, котра його продовжить…».

І якщо світ сьогодні святкує День Валентина, День закоханих, то Інформаційне агентство Волинські Новини використовує цю нагоду, аби зізнатися в любові… «попри те, що іноді тих, кого варто любити, любити таки важко»…


В ролику використані кадри із відео HomyachokStudio.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Валентин, ну той, що Показати IP 14 Лютого 2015 14:07
ВН як завжди - найкращі! Відео - супер! Мі мі мі...P.S. тільки от друга баба сильно розговорилася!
Галя П. Показати IP 14 Лютого 2015 14:20
Ви круті!!! Альона, Вадимчик, Ваня і Віка обожнюю вас!!!
leva Показати IP 14 Лютого 2015 14:29
ахаххаха )) Саааавиииич, ну хіба так можна?? Я би тебе прибила на місці твоєї дівчини))))
Дівчина Савича до leva Показати IP 14 Лютого 2015 15:35
та він дуже живучий, хоча я намагалася)
Ксю :) Показати IP 14 Лютого 2015 14:39
Волинські Новини, ви дуже сильні, мужні, творчі та креативні. А ще.....ви є самими собою....Дякую ВАМ за це !!! П.С. Я ВАС люблю :)))
Ярослава Показати IP 14 Лютого 2015 15:08
І я вас люблю Волинські новини!
АЗовка Показати IP 14 Лютого 2015 15:34
а як на мене - фігня... от щось толкове зробити - то видно не хватає ума, а отаку фігню - та то любий склепає.
любИй до АЗовка Показати IP 14 Лютого 2015 15:40
Склепай. чи тіко коменти клепати вмієш?
Мурчик Показати IP 14 Лютого 2015 15:37
А волинські новини, знаю, люблять таких дотепних і задоволених коментаторів.. Виплеснула свою жовч і сидить - радіє. Диванна патріотка-азовка)) Написати комент - ума хватило!
Микола Показати IP 14 Лютого 2015 15:50
дуже гарно і чуттєво, дякую Вам за гарні матеріали!!!!
Віолетта Показати IP 14 Лютого 2015 19:40
Вау, який класний матеріал. Я аж просльозилась на певних моментах...
жуть Показати IP 14 Лютого 2015 23:27
"к сожалению, это видео недоступно в вашей стране" це що за дискримінація??? я теж хочу подивитися!
Жанна Показати IP 15 Лютого 2015 00:47
Інформаційне агентство "Волинські Новини" я вас всіх люблю!!! Здоров`я щастя натхнення успіхів!!!
бред Показати IP 15 Лютого 2015 23:51
Видио шонібуть
=) до бред Показати IP 16 Лютого 2015 10:36
от саме видио )))
Galyna Показати IP 16 Лютого 2015 08:18
Volynski novyny, Vy - molodci.Takyi posytyvnyi i kreatyvnyi material. A she vy = naicikavishi na Volyni sered inshyh internet vydan', hocha vy edyni = ZMI, sered elekrtonnyh gazet. Udachi i uspihiv Vam!!!!