USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Борги теплоенергетиків Волині за газ – 78,6 мільйона гривень

11 Листопада 2010 07:28
Станом на 11 жовтня 2010 року в області завершились усі роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2010-2011 років, однак основні підприємства комунальної теплоенергетики області боргують за спожитий природній газ 78,6 мільйонів гривень.

Про це йшлося 10 листопада під час засідання розширеної колегії Волинської ОДА.

В області почали подачу тепла усі 100 % котелень – запевнили в ОДА. Зараз опалюється 826 учбових закладів, у тому числі 786 шкіл, 386 дошкільних закладів, 31 лікарня, 4049 житлових будинків.

Станом на 7 жовтня поточного року основні підприємства комунальної теплоенергетики області боргують за спожитий природній газ 78,6 мільйонів гривень. Серед них: «Східноєвропейська теплоелектрогенеруюча компанія» – 39,6 мільйонів гривень, ДКП «Луцьктепло», – 28,1 мільйонів гривень, ПТМ «Ковельтепло» – 5,9 мільйонів гривень, КП «Нововолинськтеплокомуненерго» – 2,4 мільйони гривень, ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» – 1,4 мільйони гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus