USD 40.00 40.28
  • USD 40.00 40.28
  • EUR 41.00 41.39
  • PLN 8.75 8.88

Чому на Волині вручають багато повісток

2 Лютого 2015 10:24
На Волині вручають більше повісток, ніж кількість осіб, яких призиватимуть під час 4-ї хвилі мобілізації. Пояснюють це обов’язковим медобстеженням для військовозобов’язаних.

Про це йшлося під час оперативної відеонаради голови облдержадміністрації Володимира Гунчика із керівниками міст та районів Волині сьогодні, 2-го лютого.

Щодо великої кількості повісток, які вручають волинянам, роз’яснює тимчасово виконувач обов’язків військового комісара Волинського обласного комісаріату Роман Кулик.

«Люди питають чого так багато повісток на той чи інший населений пункт надходить, то от, вони вручаються задля медичного огляду. Це проводиться тому, що згідно із законами України, усі військовозобов’язані повинні проходити обстеження раз у три роки. По тому, ми проводимо розподіл необхідної кількості призовників й знову даємо

повістку, але вже на службу», - розповів комісар.

З його слів, під час 4-ї хвилі мобілізації, на Волині поставили на облік 33% військовозобов’язаних, 27 % офіцерів і 40% техніки.

Як повідомив Роман Кулик, найгірше мобілізаційні процеси відубваютсья у таких районах: Ковельському, Турійському, Володимир-Волинському.

Нагадаємо, четверта хвиля мобілізації завершується 19-го квітня 2015-го року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus