USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

На трасі Луцьк – Львів насмерть розбився волинянин

16 Квітня 2016 16:55
Дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинув 33-річний житель Волинської області, сталася 15 квітня о 21.35, на автотрасі сполученням «Луцьк – Львів» біля села Сабанівка Радехівського району.

Про це повідомили у прес-службі львівської поліції.

Водій автомобіля "Mercedes-Вenz GL 450", згідно з попередніми даними, не впоравшись із керуванням, злетів із асфальтного покриття дороги в поле. При цьому автомобіль декілька разів перекинувся, і чоловік випав із салону.

Внаслідок ДТП від отриманих травм він помер на місці події до приїзду карети швидкої допомоги.

Пасажирів в салоні іномарки не було. Всі обставини автопригоди розслідуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Микола Показати IP 16 Квітня 2016 20:13
Возом треба їздити, спати і спокійно довго жити... І не бігати як собака по Панамах, Ростовах, Женевах...
1111 Показати IP 16 Квітня 2016 22:07
Вознюк завжди літав а не їздив(((((
Я Показати IP 16 Квітня 2016 22:56
Земля тобі пухом Веталь
Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 07:13
Жаль Віталіка, але його манера їзди завжди наштовхувалася на думки про такий кінець
Водій буса якого дан Показати IP 17 Квітня 2016 10:59
Меньше нюхати треба їхав з Польщі два пакетики з білою речовиною було напевно аріель був пів сумкі айфонів і стояли на місці ДТП Віто 1111 петі нестерука депутат Луцької міськради нюхач хто не знає!!!
АС7799АЕ до Водій буса якого дан Показати IP 18 Квітня 2016 14:13
не беріть гріх на душу! відмоліть те, що зробили на трасі, чи ви чи ваш син Вадим
Лучанка Ю до Водій буса якого дан Показати IP 18 Квітня 2016 19:55
Що ви за нелюди ви там були знаєте чи нанюханий, чи ні головне що не має з нами хорошої людини. І мені здається що не варто обговорювати людину після її смерті. Вітальчик спочивай з Богом нехай земля буде пухом.
Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 11:44
Це не я
свій Показати IP 17 Квітня 2016 13:50
які ви люди злі с*ки! про померлих погане не говорять,біду собі накличите! жінку і дітей шкода! земля пухом,Віталік!
знайома Показати IP 17 Квітня 2016 14:28
Шкода Віталіка, хай земля буде йому пухом.тепер буде ангелом охоронцем для жінки і дітей.Співчуття родині
Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 15:51
Спочивай з Богом
Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 20:04
Тихше їде,довше будеш!!!
правдолюб Показати IP 18 Квітня 2016 14:13
а хто що знає за бус Крауфтер Фольцваген АС7799АЕ? Данилюка Вадима чи Сергія, він був за рулем другого авто. Може є свідки ДТП? Пишіть на адресу ВН.
Анонім Показати IP 21 Квітня 2016 00:20
Хлопці пухом земля віталіку а за білий порошок чі ареєль ??? Це шо ви про себе говорете?? Майте повагі до себе . Нездавайте себе і не наговорюйте на покійника. Віталік царство тобі небесне