USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Волиньраді ліквідували фракцію Партії регіонів

23 Січня 2015 10:42
У Волинській обласній раді розпустили фракцію Партії регіонів.

Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради сьогодні, 23 січня.

Так, відповідну заяву зачитав голова облради Валентин Вітер.

З його слів, відповідно до українського законодавства і повідомлення, що надійшло до обласної ради, фракція Партії регіонів у Волинській облраді припиняє своє існування: «Інформую про розпуск депутатської фракції Партії регіонів в облраді», - резюмував посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 23 Січня 2015 10:47
В 2010 БЮТ організовано перейшов у ПР, а тепер навпаки.
ВОНО Показати IP 23 Січня 2015 10:54
фракцію розпустили, а депутатів не поменшало! друзі це перемога!!!
Сашко до ВОНО Показати IP 23 Січня 2015 11:00
Покрошил я балкон и люстру; Покрошил я всю мебель в капусту; Я ни как не могу остановиться, .... А Путин всё снится и снится.
цікавий Показати IP 23 Січня 2015 11:00
Що там у справі Слабенько, чи вже зам'яли ту аварію?!:)
Степан Бандера Показати IP 23 Січня 2015 11:04
Партія не припинила діяльність на Волині, просто фракцію розпістили в облраді. Коли вже ті діти навчаться слухати і писати? Журналіст - це освічена людина, а не вискочка з цифровим фотоапаратом і диктофоном від телефону
не Бандерi до Степан Бандера Показати IP 23 Січня 2015 11:50
Партiя якраз припинила iснування ще минулого року, а от фракцiя неiснуючої партiї розпустилась тiльки зараз.
Вацык Показати IP 23 Січня 2015 15:51
Ну,жить стало краще !
Нововолинськ Показати IP 23 Січня 2015 19:59
А спрву Тимейчука зам'яли? Певно, був у нього серцевий напад і бракон'єрки не було? Коротше, білий і пухнастий:-) Справжній народний обранець, якому дозволено ВСЕ.
патріота Показати IP 23 Січня 2015 21:34
Звичайно краще було б ліквідувати самих ригіАналів:-)
НОНА Показати IP 23 Січня 2015 23:48
Не можна всіх людей на один манер оцінювати. Знаю багатьох людей з партії регіонів і нічого поганого про них сказати не можу, можу лише сказати, що вони досить багато для вирішення проблем простих людей робили. І знаю багатьох "Патріотів" які крім як молоти язиком нічого робити не вміють. То де ж правда "брат"?
цікавий Показати IP 24 Січня 2015 08:55
А як там справа Чикиди про привласнення державних коштів 18 млн.грн.? Такий затятий реіанал був ? Так за Януковоща розпинався...
Анонім Показати IP 24 Січня 2015 09:42
А чому порядні люди в цю партію вступали ? Звичка... ?!