На Волині у 20% грибів забагато радіонуклідів
Цьогоріч кількість зареєстрованих отруєнь грибами у Волинській області зменшилася у порівнянні з попередніми роками.
Станом на 5 жовтня 2010 року на Волині отруїлося 7 осіб, з них – 3 дітей. Серед них є і 2-річна дитина. Найбільше отруєнь - у Нововолинську та Володимир-Волинському районі, повідомили в інформаційному центрі обласної санепідемстанції.
Аналіз оперативних даних, які надійшли з міськрайсанепідстанцій про реєстрацію отруєнь грибами серед населення області показує, що кількість зареєстрованих отруєнь грибами зменшилась в порівнянні з минулими роками. Про це розповіла головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко.
У 2009 році постраждало 30 осіб, цього року – троє. А взагалі за останні три роки в області грибами отруїлися 74 особи, з них 3 людини померло.
Найбільше отруєнь грибами за 2008-2010 роки зареєстровано в Нововолинську – 11 потерпілих, Ратнівському – 11 потерпілих, Камінь-Каширському – 7 потерпілих, Горохівському – 3 потерпілих – районах та в Луцьку і Луцькому районі – 5 потерпілих.
Найбільше хворих, які вживали сироїжки, лисички, опеньки тощо, що належать до виду пластинчастих грибів і морфологічно подібні з отруйними грибами – блідою поганкою, деякими видами мухоморів.
За даними держсанепідслужби області, 20% грибів, які збираються та реалізуються, мають завищений вміст радіонуклідів. У деяких випадках перевищення сягає в 2- 3 рази вище норми. Найбільше такої продукції збирається в Камінь-Каширському, Любешівському, Маневицькому районах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Станом на 5 жовтня 2010 року на Волині отруїлося 7 осіб, з них – 3 дітей. Серед них є і 2-річна дитина. Найбільше отруєнь - у Нововолинську та Володимир-Волинському районі, повідомили в інформаційному центрі обласної санепідемстанції.
Аналіз оперативних даних, які надійшли з міськрайсанепідстанцій про реєстрацію отруєнь грибами серед населення області показує, що кількість зареєстрованих отруєнь грибами зменшилась в порівнянні з минулими роками. Про це розповіла головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко.
У 2009 році постраждало 30 осіб, цього року – троє. А взагалі за останні три роки в області грибами отруїлися 74 особи, з них 3 людини померло.
Найбільше отруєнь грибами за 2008-2010 роки зареєстровано в Нововолинську – 11 потерпілих, Ратнівському – 11 потерпілих, Камінь-Каширському – 7 потерпілих, Горохівському – 3 потерпілих – районах та в Луцьку і Луцькому районі – 5 потерпілих.
Найбільше хворих, які вживали сироїжки, лисички, опеньки тощо, що належать до виду пластинчастих грибів і морфологічно подібні з отруйними грибами – блідою поганкою, деякими видами мухоморів.
За даними держсанепідслужби області, 20% грибів, які збираються та реалізуються, мають завищений вміст радіонуклідів. У деяких випадках перевищення сягає в 2- 3 рази вище норми. Найбільше такої продукції збирається в Камінь-Каширському, Любешівському, Маневицькому районах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Що відбувається з мозком, коли ми спимо під дією кави
Сьогодні 23:05
Сьогодні 23:05
На Волині виявили нелегала з Марокко
Сьогодні 22:36
Сьогодні 22:36
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
Сьогодні 20:41
Сьогодні 20:41
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні 19:14
Сьогодні 19:14
Лісовий пояснив, чому НМТ не планують робити легшим
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.