USD 27.7 27.9
  • USD 27.7 27.9
  • EUR 31.5 31.8
  • PLN 7.2 7.34

Суди щодо євромайданівців залякують мирних волинян

Після судового засідання 17 грудня щодо обрання запобіжного заходу учаснику луцького Євромайдану Богдану Шибі, на Театральній площі обласного центру зібралося півсотні краян. Вони спілкувалися з громадськими активістами, які були на судовому засідання, і з адвокатами, які аналізували події, що відбуваються у зв’язку зі слідством щодо дій мітингувальників. Людей розпитували про подальшу долю тих, ким зацікавилася прокуратура.

Судові справи багатьох волинян залякали: учасники вечірнього зібрання негативно ставилися, коли їх фотографували ще й обурювалися. Проте мешканці наметового містечка кажуть, що їх не залякати, і вони надалі стоятимуть на луцькому Євромайдані.
Загрузка...
Коментарів: 13
Нормальний Показати IP 17 Грудня 2013 22:28
Мирних не залякують, а от майДаунята хай почухають маківку...
громадянин Показати IP 17 Грудня 2013 23:09
Простим людям майдани не потрібні. Тим більше під орудою ЕКС- мерів, губернаторів, тощо. МАЛО покидькам, ще не нажерлися. Вдавіться на своїх майданах. Не поважаю Клімчука, але в порівнянні з ним л(п)ідери "апазиції" - галімі безсовісні. гівнюки.
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2013 00:36
Мирні люди просто стоять і не порушують Закон. Розумні взагалі туди не сунуться. І першим і другим нема чого хвилюватися. А от всі інші нехай потримтять! Знали ж на що йшли.
правда Показати IP 18 Грудня 2013 09:04
...То може нічого не треба робити? Живімо далі в регіональному гівні,називаючи його "пакращенням" .БИДЛО!!!
Лучеськ Показати IP 18 Грудня 2013 09:20
От думаю, наскільки продажною людиною, якщо так можна назвати, потрібно бути, щоб писати такі коментарі (три перших). Зрозуміло, що пише одна й та сама людина (нормальний, громадянин, лучанин). Ну, що заробив вже свої 30 гривень (точніше серебреників). Мабуть і батьків своїх продаси за гроші, дітей то вже продав..., якщо вони в тебе є!
громадянин до Лучеськ Показати IP 18 Грудня 2013 09:45
Ніж писати різну бздуру раджу згадати історію: 1991, 2004, в які я, будучи молодим ідеалістом так само стояв на барикадах, боронив Неньку. А потім виявилося, що всі стоячі - бидломаса, яку розумні дяді реально розводять і використовують((( Тепер не стоятиму і дітей своїх не пущу. Задам питання: що КОНКРЕТНО вимагають і ДОКИ стоятимуть? Моя відповідь - поки дяді (тепер аж 3-оє) свої питання не вирішать і фінансувати цю виставу не припинять. Можете написати Вашу відповідь. А емоції раджу сховати далеко - вони нікому не потрібні.
громадянин до Лучеськ Показати IP 18 Грудня 2013 09:58
Щоби було зрозуміліше, подивись у Вікіпедії в яких партіях був і які нагороди у "хєроя" помаранчевого майдану, екс-губернатора Бондара))) А всі решта 99% - отримали ДУЛЮ і "любих друзів" на шию(((
Чупринка Показати IP 18 Грудня 2013 09:42
Ідейні нашадки НКВС підняли голову і налаштувались встановлювати свої "понятія". Дещо зарано. Те що людей в Луцьку на Майдані тепер небагато не означає, що в будь-який момент не може стати дуже багато. І налаштовані вони після таких дій влади будуть більш рішуче. Тому декому варто не забувати про майбутню люстрацію.
Андрій Показати IP 18 Грудня 2013 10:59
"Шановний" не громадянине,Ваш нік не відповідає Вашій сутності.Ви банальний боягуз,який боіться підписатися своїм іменем.Судячи з Ваших слів,Ви належите до категорії людей які,як що не можуть переплюнути то стараються обплювати.Я сам учасник Помаранчевої революції і з гордістю згадую про події до яких був причетним в ті дні.І повірте мені,як би не хвороба,я б і сьогодні був би в Києві.Я не за Бондаря і іже з ним,я за СЕБЕ,свїх ДІТЕЙ і ВНУКІВ.А Ваша мрія,це ярмарок невільників де раби купують собі рабовласників.
громадянин до Андрій Показати IP 18 Грудня 2013 12:46
Я в захопленні ві Вашої відваги!)))))))))))))))) В Інтернеті)))))))))) На ВН))))))))))))))))))))))) Проблеми СТОЯТИ немає, є проблеми: за КОГО і за ЩО (конкретно, по пунктах). На жаль. І все, не треба принижувати когось.
Микола до громадянин Показати IP 18 Грудня 2013 15:40
1. За те щоб наказали дыйсних винних в розгоны Майдану 30 листопада. 2. За відставку Кабінету Міністрів у повному складі та створення перехідного Уряду 3. За дострокові вибори Президента в березні 2014 року.
громадянин до Микола Показати IP 18 Грудня 2013 17:06
Що, тролю масковський, проколовся))) Провокацій нам не треба. Винних накажуть, вже визначено кого. КАбінет Міністрів буде змінений. Перехідний - від кого і до кого. Дострокові вибори - це так Клічка в Німеччині навчили?))) хай там і проводять.
Микола до громадянин Показати IP 19 Грудня 2013 10:03
Разберемся как следует и накажем кого попало.... логіка чітка і зрозуміла.