USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Святкуємо та аналізуємо: Роман Бондарук

4 Січня 2014 21:00
У 2014 році все ж таки вдасться повернутися до підписання Угоди про Асоціацію та Україна увійде в європейську сім’ю, - сподівається депутат Луцької міської ради Роман Бондарук.

Успіхів у 2013 році було більше, ніж невдач, - вважає депутат. Так, на його думку, у розвитку ОСББ є чималі досягнення і у Луцьку, і загалом в Україні. Негативне – те, що державу «розвернули задом» до Євросоюзу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
позичальник Показати IP 5 Січня 2014 07:47
Такі грішники і боржники, як Роман Бондарук, в Європі - персони нон-грата.
Позичальнику Показати IP 5 Січня 2014 11:10
А чи бачив позичальник Європу?
Пумцель Показати IP 5 Січня 2014 12:40
Розвернули так,як декому подобається...
БОГДАН Показати IP 5 Січня 2014 14:27
Я б додав би до заголовку= Роман Бондарук-банківський злодій.=
Західінкобанк Показати IP 5 Січня 2014 16:21
Ромку вважай на мешти
ніка Показати IP 5 Січня 2014 17:58
а в якому европейському банку,ромчику,будеш там красти?
Європа Показати IP 6 Січня 2014 11:22
Якщо тихочеш в Європу, то віддай наші гроші. І, звичайно, негайно склади повноваження депутата. Отоді буде як в Європі. Бо не бачити нам Європи через таких як ти. Болтунів і аферистів.А наші гроші зароблені тяжким трудомІ покладені вбанк з надією на майбутнє ти вкрав. Ще й заявляєш, що може віддати майном. Безсовісний. Європа таких не любить.
Луцьк європейський Показати IP 6 Січня 2014 17:01
Рома, хватить жерти, а то скоро морда лусне... на ОСББ вже кредити получив???
звізда рулю Показати IP 6 Січня 2014 20:40
оце хрю**, гаплик розкабанів на баблі простих людей...
альфа до роми Показати IP 20 Березня 2014 10:53
новий лексус це тобі і успіх)