USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Священик Мельничук розповів учням про «кінець світу» 2012 року

14 Грудня 2009 16:32
Отець Михайло Мельничук, настоятель парафії Вознесіння Господнього УПЦ Київського патріархату в райцентрі Маневичі два дні поспіль навчав місцевих дітей, як ліпше виконувати Божі Заповіді та зустріти вигаданий «кінець світу» 2012 року.
 
Душпастир зустрівся в бібліотеці для дітей із дев’ятикласниками селищної школи № 1 на годині спілкування на теми: чи важко виконувати Божі Заповіді в наші часи? «Господь дав нам Заповіді і Він же дає засоби для виконання їх», – вважає священик.
 
Потому він зустрівся з 11-класниками школи та учнями Маневицького професійно-технічного ліцею. Говорили про погляд сьогодення на смертну кару – за чи проти?
 
«Страта іде врозріз із християнським віровченням. Як відомо, страту в Україні відмінено, проте подекуди лунають вимоги законодавчо відновити її», - скаржиться священик.
 
Старшокласники, які поспілкувалися того дня з отцем Михайлом, залишилися переконані: потрібно пам’ятати про посмертне буття людської душі і не порушувати Божих Законів, якими би «благими намірами» не виправдовували смертну кару.
 
Примітно, що священик зустрічається з учнями навмисне у приміщеннях місцевих бібліотек. У такий спосіб отець Михайло популяризує читальні, які надто обділені увагою читачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Александр Показати IP 14 Грудня 2009 17:02
Впервые слышу, что смертная казнь идет вразрез с христианским учением. Сразу видно... не скажу что.
Молодь Показати IP 14 Грудня 2009 18:33
шо це батьшка вірить в календар племенні Маййа? Адже це по ньому кінець світу в 2012
Таня Показати IP 14 Грудня 2009 19:53
Кінець світу....знову ця мова., коли це закінчиться. Звідки хтось може знати про це. Вигадують, щоб привернути до себе увагу. А те що потрібно дотримуватися Божих Законів, це точно.
Юка Показати IP 14 Грудня 2009 21:41
а тема смертної кари "бути чи не бути" актуальна, я бачу у всі часи і у всіх народів (пригадується, ми ще навчаючись у школі обговорювали це питання на уроках правознавства)
OrestN Показати IP 14 Грудня 2009 21:50
сама демократична країна у світі - США має смертну кару, то ми тим більше маєто резону відновити смертну кару. тільки правосуддя має бути декорумповане.
OrestN Показати IP 14 Грудня 2009 21:51
які власне Заповіді треба виконувати. бо кожний трактує по своєму???
seal Показати IP 14 Грудня 2009 22:54
to OrestN. Є всім відомих 10 Божих заповідей. Їх і потрібно виконувати. Спеціально для Вас посилання http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%81%D1%8F%D1%82%D1%8C_%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%B9
seal Показати IP 14 Грудня 2009 23:01
to Orest. між іншим смертна кара в США є лише у 12 штатах.
Александр Показати IP 15 Грудня 2009 08:48
to seal: пусть в 12-ти штатах, но ведь есть же...
seal Показати IP 15 Грудня 2009 09:17
До Александр 15 грудня, 08:48. Так, безумовно є. Проте, згідно статистики з кожним роком все менше смертних вироків приводиться у виконання. Між іншим перше місце по винесенню і виконанню смертних вироків займає Китай. А в усьому світі щороку все більше країн відмовляються від смертної кари. Хоча особисто моя точка зору, що за деякі особливо жорстокі і цинічні злочини (насамперед пов'язані із кримінальними вбивствами) все ж таки могли би каратись смертною карою!
OrestN Показати IP 15 Грудня 2009 11:43
з SEAL-ом повністю погоджуюсь про необхідності застосуванню см.кари в окремих випадках. але офіційно вона повинна діяти, а щодо її застосування в США, то її хоча не часто і не всюди застосовують, але її методи стають витонченішими і з більшими муками. доречі була стаття про новий яд для смертників. (не три суміші а нова одна але більшими тортурами діє). Щодо Заповідей чому питав (по-перше дякую за посилання на вікіпедію) 4-а Заповідь в оригіналі: пам"ятай день суботній. а я читав історії церкви, то перший папа відмінив 4-у заповідь. тому серед теологів точиться суперечка про легитімність даного кроку.
Александр Показати IP 15 Грудня 2009 12:13
to OrestN: Интересный ход со стороны папы - отменить Божию заповедь! Нет слов... В Православии четвертая заповедь не отменялась, вместо этого "день субботний" заменен "днем воскресным" в честь Воскресения Иисуса Христа - т.е. заповедь посвящать один день в неделю только Богу - действует. Что тут плохого или неправильного и как можно было отменить - православному христианину, наверно, этого не понять.
розумничка Показати IP 31 Жовтня 2012 17:50
все це маячна і все..нашо в таке вірити..лише Бог знає коли буде кінець світу..а ті Маййа це взагалі -брєд собачий.... аєєє..ми живемо один раз і маємо прожити на повну а не страдати ,тому шо скоро кінець світу...)))гггг..