USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Проти регіоналів: волинянин оголосив голодування

2 Лютого 2014 21:48
Під час Народного віче у Маневичах місцевий активіст заявив, що оголошує голодування, та закликав роздерти байдужих чиновників.

У такий спосіб чоловік хоче домогтись, щоб місцеві регіонали покинули лави партії. Так, перед більш ніж сотнею присутніх Петро Сергійчук заявив, що відзавтра, 3 лютого, він буде голодувати до тих пір, поки не доб’ється свого.


«Сьогодні, о 12 годині ночі, я оголошую голодування, доки Миронюк та Зінчук не покладуть свої партквитки. Поки ви, і кожен з вас не зробить все необхідне. Хай навіть замерзну на цих сходах… Я вас не закликаю, але потрібно роздерти тих чиновників, які є байдужими у даній ситуації!», - заявив чоловік.

Також закликав поділитись будь-якою інформацією чи компроматом на нечесних на руку чиновників:

«У кого є якісь факти, інформація, приносьте. Не сидіть дома, склавши руки!», - сказав Сергійчук, закликавши громаду не бути байдужою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Нормальний Показати IP 2 Лютого 2014 21:50
Мать його калать....
Антибандерлог Показати IP 2 Лютого 2014 21:50
Одним дурнем менше буде.
не кацап до Антибандерлог Показати IP 2 Лютого 2014 22:12
Коли вже тобою і такими, як ти стане меньше
так Показати IP 2 Лютого 2014 22:05
скине трохи пуза - йому ж на користь піде.
Нон до так Показати IP 2 Лютого 2014 22:39
Видно хтось добре заплатив , що не боїться на морозі скапарати.
2=2 Показати IP 2 Лютого 2014 22:30
Хай переживае - відморозить членик- не верне
сто Показати IP 2 Лютого 2014 23:00
краще їм сп машини
гоша до сто Показати IP 3 Лютого 2014 12:24
Дивись бо сядеш за підпал машини дорогенький. Я сам тебе вичислю і за яйця підвішу!
аяяй Показати IP 2 Лютого 2014 23:06
я заздрю його сміливості і самопожертві ,людина бореться за наше з вами майбутнє
нон до аяяй Показати IP 3 Лютого 2014 12:22
Ти що теж псих! Іди до нього та разом яйця морозьте.
Я Показати IP 2 Лютого 2014 23:25
Стройнее будет!
Ігор Показати IP 3 Лютого 2014 00:24
маразм крепчает
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2014 01:43
Бідолага закусить роздертими чиновниками... Смачного!
оксана Показати IP 3 Лютого 2014 09:36
Всім тролям-ви сучий мотлох!
соратник Показати IP 3 Лютого 2014 10:18
Дуже добре чоловік придумав. Закликаю всіх справжніх майдаунів та разом з ними їх непрмиримих опонентів-ортодоксів (регіоналів, комуністів, тощо) на чолі з лідерами волинської "апазіції" наслідувати мужній приклад цього воїстину "народного хероя". Чим скоріше вони виздихають, тим скоріше краще заживем.
ссса до соратник Показати IP 3 Лютого 2014 12:53
Не переживайте за нього . Йому майдануті їсти піднесуть. Хай по піариться. Мабуть, теж до влади хоче.