USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські афганці у Києві захищають людей від кровопролиття

4 Грудня 2013 15:30
Близько 300 афганців на Євромайдані в Києві розгорнули палатки і охороняють порядок. Серед них - і воїни-інтернаціоналісти з Волині, – повідомляє голова Волинської територіальної організації УСВА (Української Спілки ветеранів Афганістану) Григорій Павлович. Каже, що завдання афганців - не допустити кровопролиття, яке вони бачили на власні очі, тим паче, щоб у цьому брали участь діти.

Під час сутичок, коли «тітушки»-провокатори застосовували силу щодо беркуту, то афганці вибудували ланцюг, створивши живий щит між беркутівцями і мітингувальниками, що вберегло від масового кровопролиття.

Афганці висловлюють однозначну позицію, що ті, хто віддав наказ бити мирних людей, повинні понести відповідальність, як цього вимагає Конституція України, а наша держава повинна рухатися шляхом євроінтеграції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Alla Показати IP 4 Грудня 2013 16:22
Molodci !!!!Bravo !!!!
Остап Показати IP 4 Грудня 2013 16:30
Поступок достойний і чесний!
Сергій Показати IP 4 Грудня 2013 18:34
А хто конкретно? Не чув, щоб наші їхали, і для чого.
Петро до Сергій Показати IP 4 Грудня 2013 19:28
не спи ,Сірожа...
Борис Показати IP 4 Грудня 2013 20:00
А ціх хлопців вчора Гузь злякався і "тітушками" обізвав! А робили вони у приймальні Клімчука те ж саме, що і ті хлопці, що поїхали у Києв, бо Гузь у відкриту заявляв про саме захоплення кабінетів ОДА!!! То що було робити людям, які давно знайомі з Клімчуком? А Гузь відразу істерити почав як дитина, а Бондар справки про афганців наводити. Дали б їм краще по пиці, щоб потухли, набридли вже своїми хороводами та провокаціями!!!
ЕВРОЗВЕРИ: анатомия Показати IP 5 Грудня 2013 02:24
http://ukrpravda.ua/news/evrozveri-anatomiya-proevropeyskogo-bespredela
У-ух! до ЕВРОЗВЕРИ: анатомия Показати IP 12 Лютого 2014 12:38
Це ті "мирні" демонстранти(ДІТИ) яких захищають УБД в Афганістані.