USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині закликають допомогти родині загиблого. ПОДРОБИЦІ

11 Серпня 2014 19:00
Волинські активісти закликають усіх небайдужих допомогти родині Анатолія Федчишина (мав псевдо Білий), який загинув на Сході. У бійця залишилися дружина і дві доньки.

Про загибель 31-річного волинянина, активіста Любомльського "Правого сектору" стало відомо сьогодні, 11 серпня. Анатолій загинув від кулі снайпера у бою під Іловайськом, - інформують активісти.

Наголосимо, офіційної інформації про смерть загиблого ніде немає.

Друг Білий воював у складі Добровольчого українського корпусу (ДУК) Правого сектору.

«Під командуванням заступника командира ДУК Валентина Манька 10 серпня під Іловайськом провели розвідку боєм. У ній взяли участь добровольчі батальйони та підрозділ «ПС». Поставлені завдання виконані. На жаль, ми знову понесли втрати», - написав на свої сторінці у Фейсбуці Дмитро Ярош.

Активісти просимо допомогти родині.

Картка ПриватБанка - 5168 7572 1977 2607 (Федчишина Галина).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
лучанка Показати IP 11 Серпня 2014 19:46
СЛАВА ГЕРОЯМ!
Анонім до лучанка Показати IP 11 Серпня 2014 20:30
Хорош герой! Тупой баран, которого за ноздри увели на бойню. Там, под Иловайском, около 500 таких "героев" покрошено. Даже жалко их, лучше бы шли говно за банями убирали - хоть какой-то толк от их жизней был бы. Вояки...
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 20:42
Це ти про себе? Приємно познайомитись.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 20:47
А ты что тут остришь? Пиз..уй на восток, вон вакансия освободилась. Вэлкам, епт.
Церковна миша до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:01
Звідки стільки цинізму? В людях вже все людське витравили. За ненавистю один до одного не помічаємо у що перетворилась наша країна.
Анонім до Церковна миша Показати IP 11 Серпня 2014 21:07
Да ладно! Цинизм, вишь, не нравится! А когда Беркут на майдане живьем жгли, бойцам глаза выкалывали, руки отрубали, а в Одессе у дома профсоюзов чего вопросы не задавали? Или там цинизмом не пахло? Все по любви было?
Церковна миша до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:53
Цинізм з однієї і другої сторони. Жорстокість одних не виправдовує жорстокість у відповідь
Анонім до Церковна миша Показати IP 11 Серпня 2014 22:03
О как. Вона до чего доразмышлялись. Ну и? Какие предложения будут по этому поводу?
Церковна миша до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 22:12
Вважаю Ваші коментарі під статтею про загиблих абсолютно недоречними.
Анонім до Церковна миша Показати IP 11 Серпня 2014 22:19
Вообще-то да, согласен. Пристыдили Вы меня, что есть-то есть. Погорячился, признаю.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:34
П... юк ,ти знову свого є...ника відкрив. Тобі смерть вато!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:39
Так прийди и покажи на что способен, ушлепок. До Донецка-то без мамки доберешься? Или не отпустят?
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:40
П..дюк, а чого ж тина Волинь с...бав?
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:45
А с чего ты взял, убогий, что я на Волыни? Я там не знаю никого, у меня нынче дома забот полно. Приезжай, побалакаем за дела наши скорбные. Или очко играет? Тогда беги жене под юбку, не отсвечивай.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:48
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:52
дибілоїд, я вже приїхав
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 22:10
п..дюк, я вже третій місяць , тут, тільки тебе с**а не бачу, втікаєш
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:40
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:50
чухонець . а чого ти злякався.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:41
Повиси ще пару хвилин тут на сайті, вичисляємо
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:48
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:48
піз.. юк фсб, га**о!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:49
А тобі путіноїд залишається й...ти стекломоя і заккусити ватою
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:43
Служба безопасности Украины совместно с МВД не допустила финансирования террористической деятельности и сепаратистских группировок на востоке Украины обществом с ограниченной ответственностью - представителем одной из российских платежных систем. Источник: http://censor.net.ua/n297609 Хватить мучити клаву, бабла не буде. Путін капут!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:36
Ти су*а, вже там? Чи може, ти то ч*о , що українських письменників б'є?
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 21:51
А если и так, то что? Расплачешься, обзываться будешь, дите?
Нововолинськ до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:29
Ці кацапи на форумах вже задовбали! Ну чому князь Юрій Довгорукий ту Москву заснував? Хай би так і лишалася київським городом! А під Іловайськом декілька чоловік загинуло із "Донбасу " і ПС. Земля їм пухом!
123 Показати IP 11 Серпня 2014 20:46
Хай Данильчук продасть свій мерс і віддасть дітям гроші за вбитого батька.
Світлана Показати IP 11 Серпня 2014 21:42
Досить коментувати! Це все не доречно. Немає вже нашого солдата який без вагань пішов в бій і не зупинився ні перед чим, справжній герой. Брате, хай земля тобі буде пухом. Ми тебе ніколи не забудемо. Ти наш Герой назавжди!!!!!!
Дід Піхто Показати IP 11 Серпня 2014 21:54
Герою вічна пм'ять! А всім фсбшним ботам ПНЙ!
церковний щур до Дід Піхто Показати IP 11 Серпня 2014 22:15
дорогу туди ти добре знаєш
Дід Піхто до церковний щур Показати IP 11 Серпня 2014 22:17
О, п...дюк перейшов на ураїнську мову і став церковним щурем. Бу- га-га.
Анонім до церковний щур Показати IP 11 Серпня 2014 22:18
Похвально! Путіноїди знають державну мову!
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:06
а хто допоможе сотням родин пораняних і загіблих хлопців хто