У Києві мовчать про долю волинського тербатальйону
Волиняни пікетували облдержадміністрацію з такими вимогами: воювати бійці тербатальйону хочуть, але зі своїм командиром. Втім, думку волинян поки не врахували.
Нагадаємо, що 22 жовтня більше сотні волинян приїхали до Волинської ОДА з вимогою не переформовувати перший добровольчий батальйон територіальної оборони.
Тоді військовий батальйону Олег Кивлюк пояснив, що нині їх намагаються переформатувати і ввести до складу однієї з регулярних частин Збройних Сил України. Та додав, що хлопці не просяться додому, вони готові стояти далі на передовій. Єдине, що вони вимагають – залишити їх в тому складі, в якому вони призивалися, під тим ж командуванням та підпорядкуванням.
Зауважимо, що раніше Президент Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким батальйони тероборони повинні воювати або за місцем їх приписки, або ж хоча б на третій лінії оборони. Однак волиняни і нині перебувають на передовій.
Після цього батьки військових і самі добровольці підготували звернення, яке передали лише сьогодні, 23-го жовтня.
Розповів про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
«Я мав розмову з Міністерством оборони України, Адміністрацією Президента України. Ми відправили їм сьогодні о 9.00 ранку наше звернення, направили лист з проханням підтримати клопотання від імені батьків та військовослужбовців. І ми його посилили своїм листом, з підписом голови облдержадміністрації і голови обласної ради, тепер чекаємо на відповідь», - наголосив губернатор.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, що 22 жовтня більше сотні волинян приїхали до Волинської ОДА з вимогою не переформовувати перший добровольчий батальйон територіальної оборони.
Тоді військовий батальйону Олег Кивлюк пояснив, що нині їх намагаються переформатувати і ввести до складу однієї з регулярних частин Збройних Сил України. Та додав, що хлопці не просяться додому, вони готові стояти далі на передовій. Єдине, що вони вимагають – залишити їх в тому складі, в якому вони призивалися, під тим ж командуванням та підпорядкуванням.
Зауважимо, що раніше Президент Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким батальйони тероборони повинні воювати або за місцем їх приписки, або ж хоча б на третій лінії оборони. Однак волиняни і нині перебувають на передовій.
Після цього батьки військових і самі добровольці підготували звернення, яке передали лише сьогодні, 23-го жовтня.
Розповів про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
«Я мав розмову з Міністерством оборони України, Адміністрацією Президента України. Ми відправили їм сьогодні о 9.00 ранку наше звернення, направили лист з проханням підтримати клопотання від імені батьків та військовослужбовців. І ми його посилили своїм листом, з підписом голови облдержадміністрації і голови обласної ради, тепер чекаємо на відповідь», - наголосив губернатор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сили оборони знищили кілька російських безпілотних катерів, коли ті атакували українське узбережжя
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
