USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 9.95

Розшукують бійців 51 бригади. ОНОВЛЕНО

27 Серпня 2014 17:50
Розшукуються бійці 51 бригади. Про це інформує волонтер Наталія Соколова на своїй сторінці в мережі.

За станом на 16:46 список такий:

1. Величук Андрій Васильович, 1983
2. Кричук Сергій Борисович, 1984,
3. Куденчук Юрій Леонтійович,
4. Крепець Леонід,
5. Стрижак Анатолій Леонідович,
6. Ярмолюк Микола Вододимирович, 1979
7. Гончарук Андрій Олександрович, 1984
8. Кривицький Ігор Іванович, 1992
9. Климчук Богдан Володимирович,
10. Климчук Віктор Володимирович,
11. Ляшко Роман Олександрович,
12. Панько Микола Миколайвич (Рожищенський район),
13. Троцюк Вадим, 1989 (Володимир-Волинський район),
14. Гричай Олександр Васильович (Хмелівка, Володимир-Волинський район),
15. Кондесюк Олександр (Нововолинськ),
16. Галета Ігор,
17. Губін Віктор,
18. Дарчик Петро,
19. Варениця Андрій,
20. Марчук Анатолій,
21. Велічук Андрій Васильович (Ковельський район),
22. Теслюк Юрій Петрович (Ковельський район),
23. Мизовець Віктор Володимирович (Ковельський район),
24. Середюк Олександр Васильович (Ковельський район),
25. Кот Олександр Анатолійович (Ковельський район),
26. Бугай Василь Михайлович, 1986 року (Хмельницька область),
27. Самчук Юрій Леонідович (Старовижівський район),
28. Гвізда Олексій Валерійович (Любомлський район),
29. Рибіцький Микола Валерійович (Іваничівський район) 1992,
30. Фіть Сергій Ігорович (Павлівка),
31. Оліщук Максим Сергійович (смт Луків) 1991.

Прохання таке: Якщо хтось з знає про долю бійців, які є в переліку, або є цим бійцем просимо зателефонувати на номер +38(093)1404774 (Анатолій).

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Родичі та друзі розшукуваних. Якщо до вас додзвоняться наші бійці запитайте прізвища тих, хто біля них. Це полегшить пошук інших людей.
Нагадаємо, сьогодні, 27 серпня, в мережі з'явилася інформація про численні втрати 51 бригади. У Міноборони підтвердили загибель 12 волинян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Крупа Надія Показати IP 27 Серпня 2014 11:21
Я Крупа Надія мама бійця 51бригади 3батальйону.КРУПА АНДРІЙ який служив десь біля Старобєшєво.26.08.14 зранку син подзвонив що їх батальйон тримають в кільці ,а в 12.15 подзвонив що їх взяли в полон і все в них забирають.Від тієї пори нема звязку і не знаємо їх долі.ПРОХАННЯ якщо комусь щось відомо відгукнітся.
пилип до Крупа Надія Показати IP 27 Серпня 2014 11:31
це мають волинські мільонери- мартиняки-єреми-івахіви-свириди-левчинські-романюки-іванюки- і.т.д..... організувати визвольно-пошукову воєнізовану групу зі своєї охорони і зробити усе можливе.....
Дончанин до пилип Показати IP 27 Серпня 2014 18:18
коментар було видалено
ювт до пилип Показати IP 27 Серпня 2014 19:26
Тоне iх справа
Фея до пилип Показати IP 27 Серпня 2014 23:20
ОТ шо то значить пилип з конопель. А ти вже все можливе зробив, щоб на других кивати? Полегшив матері життя і пошук - не те слово. Не робиш корисного ні х.. то не патякай, бо бісить, слів нема
Дончанин до Крупа Надія Показати IP 27 Серпня 2014 18:05
коментар було видалено
Анонім до Крупа Надія Показати IP 27 Серпня 2014 18:17
Надя, если в плену, то будет жив и здоров. Это точно, не волнуйтесь. Пусть отдыхает от этого дурдома, чуб отращивает, а там, глядишь, паны и договорятся.
Света до Крупа Надія Показати IP 27 Серпня 2014 21:19
Надя ищите выход на сослуживцев вашего сына, может они что то видели или их родителей. Может он ранен и в плену. В общем надо спрашивать в первую очередь у сослуживцев и их родителей информацию.
Вася до Крупа Надія Показати IP 28 Серпня 2014 04:53
Не хвилюйтесь, все не заберуть! Якщо в полонi то буде живий i здоровий-100%. Чекайте, повернеться обовязково, це для нього найкращий варiант зараз. I досить воювати!!!
цфпаф Показати IP 27 Серпня 2014 12:01
коментар було видалено
Бррр Показати IP 27 Серпня 2014 12:04
http://p-p.com.ua/articles/54182/
допомога Показати IP 27 Серпня 2014 12:23
коментар було видалено
славік Показати IP 27 Серпня 2014 17:30
невідомо місце перебування самчука юрія леонідовича
Артем Показати IP 27 Серпня 2014 19:46
В штабе Донецкой народной республики сегодня сообщили, что более ста двадцати бойцов Нацгвардии Украины сдались в плен ополченцам. Солдаты были окружены в районе населенного пункта Старобешево.Представители ДНР заявляют о том, что украинские военнослужащие, попавшие в «котел» под Старобешевом, решили сдаться в плен. Всего оружие сложили боле 129 членов Нацгвардии.Все они живы и в будущем будут переданы родителям и близким для возвращения домой.Всего же в окружение к ополченцам попало 7000 человек(данные так называемых сил АТО).Если не здадутся,то всех их уничтожат.Так что звоните своим близким кто попал в окружение и пусть здаются.Хватит умирать за уродов в Киеве.Если вы своих детей из этого ада заберете,то завтра естественно Парашенко и его банда своих детей на восток не пошлют.И таки этим уродам прийдется договариваться.Другого выхода нет.Простые люди вот увидите между собой быстро договорятся и возможно еще есть шанс спасти страну.
дмитро до Артем Показати IP 27 Серпня 2014 23:43
засранец Артьом, будеш провокувати коментарями ситуацію в АТО, ... недай Боже опинитись твоїй родині під "градами", а тобі біля "бубука" і дивитись на те в ютубі. Скотина
Тетяна Показати IP 28 Серпня 2014 07:55
Може, комусь відома доля хлопців, які останній раз дзвонили із села Дзеркальне Донецької області біля Іловайська. Згідно дзвінка - здавались в полон. Зараз нема звязку з жодним бійцем...
Света до Тетяна Показати IP 28 Серпня 2014 08:08
коментар було видалено
Анонім до Тетяна Показати IP 28 Серпня 2014 09:18
Таня, ищите контактный телефон днр, называйте конкретную фамилию. Срочников отпускают без проблем под поручительство родителей. Второй вариант - есть некий Рубан на украинской стороне, он занимается обменом военнопленных. Ему тоже будут нужны фио и другие данные - адреса, место службы, откуда последний раз звонили. У вас же интернет в руках - поисковик вверху. Удачи!
Анонім до Тетяна Показати IP 2 Вересня 2014 19:27
а ЯКА РОТА?
Андрій Показати IP 28 Серпня 2014 11:56
Прошу повідомити про долю бійця Мороза Миколу Миколайовича із 51 бригади
Даша Показати IP 29 Серпня 2014 14:08
розшукую Середюка Олександра Васильовича із 51 бригади
Аля Показати IP 29 Серпня 2014 23:24
ЖИВі!!!!!!! В ПОЛОНІ!!!!(інформація достовірна) Теслюк Юрій Петрович (Ковель) Середюк Олександр Васильович (Ковель) ось є відео. шукайте своїх http://vk.com/id134482236?z=video-51431173_169611354%2F3d57ff8ea203d3d162
Альона Гінайло Показати IP 30 Серпня 2014 09:30
розшукуємо бійця 51 бригади РЕМ РОТИ Федорчук Віталй Леонтійович із села Тросянець Ківерцівського району,отанній раз виходив на звязок 24 серпня,можливо хтось має інформацію 0507357204 0507185424
Сауляк Сніжана Анато Показати IP 30 Серпня 2014 15:54
розшукую брата Нагірняка Віталія Анатолійовича 1982 р.н 51 бригади із села Качківка Ямпільсьного району останій раз виходив на звязок 24 серпня можливо хтось має інформацію просимо повідомити 0674922895
Войчук Тетяна Показати IP 4 Вересня 2014 10:00
розшккую сина Войчук Олександра Анатолієвича 1989 р.н. 51 бригада із м.Луцьк можливо хтось має інформацію просимо повідомити 0987935889
Оля Показати IP 4 Вересня 2014 11:04
Чи є номер телефону будь якого бійця 51бригади 3батальйону, який виходив на звязок? прошу дати такий номер. Шукаю бійця Головчак Сергій 51бригади 3батальйону з 23 серпня не виходить на зявзок. Контактний телефон 067-360-46-68
Оля Показати IP 4 Вересня 2014 11:05
Крупа Надія, чи тримаєте Ви ще звязок із син?
Оля Показати IP 4 Вересня 2014 11:06
Крупа Надія, чи тримаєте Ви ще звязок із син?
Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 20:13
Омельковець Олександр Петрович 51 батальйон виходив на звязок він в полоні.
Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 20:13
Омельковець Олександр Петрович 51 батальйон виходив на звязок він в полоні.