USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

24 500 доларів США, 1 800 євро і коштовності: поблизу Луцька з будинку винесли сейф

18 Листопада 2019 12:59
У селі Рованці Луцького району невідомі обікрали будинок. З оселі винесли 24 500 доларів США, 1 800 євро та ювелірні вироби.

Про це стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел.

Відповідна заява надійшла в правоохоронні органи 17 листопада. Як відомо, невідомі особи вночі з 16 на 17 листопада, пошкодивши двері, викрали з будинку сейф із грошима, ювелірними виробами та парфумами. Всього зловмисники винесли 24 500 доларів, 1 800 євро.

Наразі деталі інциденту встановлюються. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Пилип Орлик Показати IP 18 Листопада 2019 13:43
Нічого не навчила людська мудрість. Давно відомо, а тим більше в цей дурний час, що гроші треба зберігати на депозитат в банках.
Верно до Пилип Орлик Показати IP 18 Листопада 2019 13:57
Граждане, храните деньги в сберегательной кассе!
Всё украли Показати IP 18 Листопада 2019 14:00
Это же всё, всё, что нажито непосильным трудом, всё погибло!
Вася до Всё украли Показати IP 18 Листопада 2019 15:44
Звичайно , що зароблене непосильною працею!!! Не думаю, що гроші з неба впали! Жаль , що люди в нас не здатні співчувати, а тільки злорадіти!!!
Анонім Показати IP 18 Листопада 2019 14:42
А які такі парфуми, що їх в сейфі зберігали?
Народна прокуратура Показати IP 18 Листопада 2019 15:02
Шкода безробітного.
999 до Василя Показати IP 18 Листопада 2019 16:45
Я звісно співчуваю цій сім"ї. Але хочу вас запевнити, що є чимало тільки в Луцьку людей яких я знаю (якраз мене жаба не давить), яким як ви кажете гроші дійсно падають з неба. Вони мають у власності по 3-4 магазини не платять державі податки окрім єдиного та по стільки ж мають квартир в котрих поробили євроремонти та здають квартирантам, і з цієї вигоди знову податки не платять.
Вася до 999 до Василя Показати IP 19 Листопада 2019 09:21
Щоб відкрити 3-4 магазини треба наполегливо працювати і для того , щоб ці магазини приносили дохід треба таког наполегливо працювати , щоб наші доблесні бюрократичні і корумповані служби не заважали ... А на рахунок податків, люди платять єдиний , бо це єдиний вихід , щоб вижити тим магазинам , оскільки на загальній системі їм треба буде сплатити 18% на прибуток і 20% пдв , що є нереальним на сьогодні. То своє обурення висловлйте чиновникам ,які встановлюють такі податки, які нереально сплатити і тим самим змушують людей шукати інші варіанти...
Пецька Шоколад до Вася Показати IP 20 Листопада 2019 12:28
Кому ти розказуєш ? ПДВ сплачує покупець при купівлі товару, яку потім підприємець віддає державі, Різниця в карман.
Пецька Шоколад Показати IP 18 Листопада 2019 16:48
Ви всьо врьотє. В сейфі був Торт Київський і печиво у вигляді єфро і дохлярів
олег Показати IP 18 Листопада 2019 18:13
А торт " РОШЕН " ?
Константинович Показати IP 18 Листопада 2019 21:12
Гроші не мають лежати, вони повинні працювати!
Юлія Показати IP 19 Листопада 2019 11:52
Поганенький сейф був...
Народна прокуратура Показати IP 19 Листопада 2019 15:18
І кому це так заважають бюрократчики чи корумпорвані служби? Може є якійсь проблеми при реєстрації підприємцем? Чи може хтось здійснює перевірки магазинів? Для чого постійнго стогнати ці тупі мантри?