USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

«Будемо ходити на суди». Скількох невакцинованих педагогів Луцької громади відсторонили від роботи

21 Грудня 2021 16:04
Близько 50 працівників закладів освіти Луцької міської територіальної громади, які не зробили щеплення проти коронавірусу, відсторонили від роботи. Наразі тривають п’ять судових спорів.

Як наголосила під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, позиція керівництва міста щодо вакцинації проти коронавірусу однозначна.

«Ми створили всі умови для того, щоб здійснювати вакцинацію, але яскравих проявів і закликів до здійснення вакцинації ми не проводили, тому що вважаємо, що це право кожної людини», – наголосила Ірина Чебелюк.

Директор департаменту освіти Віталій Бондар додав, що на сьогодні працівники закладів освіти громади подали п’ять позовів до суду у зв’язку з відстороненням від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19.

«Жодної справи в України керівники закладів освіти, які відсторонили від роботи працівників, не виграли. У нас безліч постанов і законів. Керівники діють законно, адже вони зобов’язані відсторонити невакцинованих працівників. У нас, у нашій громаді, 96% педагогів повністю вакциновані, а 99,3% отримали одну дозу. Не знаю, яка ще громада може зрівнятися з нашою за цими показниками. І ніхто не змушував. Я не знаю жодного керівника закладу освіту, який насильно змушував працівників вакцинуватися. Ми відсторонили 31 працівника закладів загальної середньої освіти та 22 працівники закладів дошкільної освіти. Маємо проблему, будемо ходити на суди», – наголосив він.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучани Показати IP 21 Грудня 2021 16:09
Таких "педагогів" потрібно гнати вшию з освіти і заборонити назавжди працювати з дітьми.. Безграмотні не повинні вчити дітей.
лучанка до лучани Показати IP 21 Грудня 2021 16:40
в тому році були закуплені їм щитки, цікаво чи одягають на уроках ?
Всім до лучанка Показати IP 21 Грудня 2021 17:03
Вони зобов’язані їх вдягати ???
скептик до лучани Показати IP 21 Грудня 2021 17:15
гнати треба тупор"лих служак, які незаконно відсторонюють від роботи та їх таких же тупор"ЛИХ патронів, які видають протиправні накази
Скептику до скептик Показати IP 21 Грудня 2021 18:04
Чому у такому випадку різні суди приймають різні рішення ??? Це закони в нас такі чи суди ?
скептик до Скептику Показати IP 21 Грудня 2021 19:08
тому що в Україні немає прецедентного права. тільки коли буде рішення суду вищої інстанції, суди першої та апеляційної інстанцій змушені будуть його враховувати.
911 до Скептику Показати IP 21 Грудня 2021 19:36
Закон один для всіх.Конституція.Право на працю.Право на вибір,без примусу до медичних експериментів.Суди продажні.Влада теж,плюють на Закон і топчуть.Бог їх судити буде всіх
скептик до 911 Показати IP 21 Грудня 2021 20:51
є ньюанси. якщо людина ДІЙСНО хвора і є джерелом НЕБЕЗПЕЧНОЇ інфекції, то відсторонення її оправдане. але COVID-19 не є небезпечною інфекцією. це один із штамів грипу. вакцинація не позбавляє нікого від вірусів. навпаки, з вакциною людина одержує цей вірус. тому відстороння з тієї причини, що людина невакцинована, є елементарною дурістю.
БУХой АЛкаш до скептик Показати IP 21 Грудня 2021 18:27
Усі нормальні люди вже давно звалили в Польшу. Лишилися одні служаки...
Олесь до БУХой АЛкаш Показати IP 21 Грудня 2021 19:44
Прикро але то факт .
Правда до лучани Показати IP 22 Грудня 2021 00:30
Кого в шию гнати зібрався. Такі "правильні" прихвостні як ти людей в колгоспи заганяли, в партію, під церквами на свята чергували, зерно в 32- 33 відбирали бо зверху сказали що так правильно і так треба. Час дав свою оцінку. Чекай, ще трішки твої дії скоро отримають належну оцінку грамотний ти наш.