USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

День вишиванки в Луцьку. Фоторепортаж

17 Травня 2018 15:37
Вулиці Луцька рясніють національним одягом, попри те, що дощить, волиняни красуються своїм вбранням та наголошують, що вишиванка – це стильно.

Зауважимо, що вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Відтоді свято набирає все більших обертів, і попри те, що офіційно ще не визнане, воно вже заслужило назву народного.

Серед тих, хто одягнув вишиванку - і лучанин Олександр, який зауважує, що вона у нього особлива.

«Я патріот своєї держави, поважаю і ціную національні символи, традиції тому я у вишиванці. І вона мені дуже подобається, бо єдина і неповторна, адже її мені вишила бабуся. Це дуже цінно, сакрально, одягаючи її, я згадую про бабусю», - каже чоловік.


А от пані Світлана зауважує, що одягає національний одяг не лише у день вишиванки.

«Я сьогодні одягнула вишиванку, адже поважаю українські традиції. Більше того, це яскравий і стильний одяг, не такий як все інше й уособлює певну наші відмінність від інших національностей. Але зауважу, що вишиванку я одягаю не лише раз у рік», - розповідає лучанка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ото Показати IP 17 Травня 2018 15:47
А чого хлопці із педколеджу не на парах?
Анонім Показати IP 17 Травня 2018 16:03
Не розумію, навіщо вважати вишиті речі чимось типово українським, особливим, адже вишивка властива всім слов'янам, та й не тільки.
Лучанка до Анонім Показати IP 17 Травня 2018 16:17
Проте лище українці вважають вишиванку особливою і здавна шанують, як ніхто. І в цьому також наша унікальність.
Нн до Лучанка Показати IP 21 Травня 2018 00:38
Дурень думкою багатіє))) за останні чотири роки з політикою партії вишиванка, гімн і прапор викликає швидше відразу, а не гордість.
ще не зовсім свідоми до Анонім Показати IP 17 Травня 2018 21:29
Просто українцям, окрім вишиванки і корупціїї, більше не чим похвалитися
Анатоль_ Показати IP 17 Травня 2018 16:44
Я також зараз сиджу у вишиванцi, браття!
Любі свині Показати IP 17 Травня 2018 16:51
Друзі, давайте не будем поглиблюватись в історії, теми, особливості вишиванок! Сьогодні проїхався містом. Частка людей у вишиванках - відсотків десять. Але які!!! Луцьк, моє рідне місто- неначе зорями освітилось в темну ніч! Це прекрасно. Це " кльово" ( хай Бог боронить! за мацковські слова ) коли по місту купа людей у вишиванках! При тому помітив, що не всі бюджетники та учні - просто люди просто вділи вишиванки ( я, дуринда, не вдягнув! ). Це супер! Луцьк - знову приємно здивував. Можемо. Будемо. Вміємо.
Катя Показати IP 17 Травня 2018 20:13
Ой, для чого було із Степана починати?
Hains Guderian Показати IP 19 Травня 2018 07:57
Також натягнув вишиті шкарпетки.