USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Двоє молодиків побили людей на зупинці у центрі Луцька

27 Грудня 2019 10:18
Два чоловіки, які під час конфлікту побили двох інших на вулиці Винниченка у Луцьку, відбулися громадськими роботами.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час суду встановили, що 19 червня минулого року, двоє обвинувачених перебували біля зупинки громадського транспорту на вулиці Винниченка.

Так, під час словесного конфлікту вони вдарили двох потерпілих в обличчя, від чого ті впали на землю, а потім продовжили їх бити, після чого пішли з місця злочину.

Однак і на цьому обвинувачені не спинилися, адже через кілька хвилин вони повернулись та вдруге побили потерпілих.

Також один з обвинувачених викрав золотий ланцюжок 585 проби, вагою 13,52 грами, який лежав на землі, чим заподіяв потерпілому майнову шкоду на суму 8 тисяч 400 гривень.

Обоє обвинувачених, один з яких є студентом п'ятого курсу Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, свою вину визнали. Вони розповіли, що йшли в той вечір з нічного клубу «Версаль» до нічного клубу «Голівуд». На вулиці Винниченка в них виник конфлікт з незнайомими особами.

Відтак, суд визнав їх винними та призначив покарання у виді 200 та 150 годин громадських робіт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Guest Показати IP 27 Грудня 2019 10:50
Я просто в ох....ї, за кражу гром. роботи...
Лучанин до Guest Показати IP 27 Грудня 2019 11:20
Не за крадіжку, а за розбій
Дед до Guest Показати IP 27 Грудня 2019 12:01
Нет, это открытое хищение- грабеж (пограбування ). Особо тяжкое преступление.
Студент Показати IP 27 Грудня 2019 11:16
От прочитайте попередню статтю.Громадянин який вкрав дві пляшки вина відседить за гратами 4 роки.Тут побили,вернулись ще побили вкрали ланцюжок за 8 тисяч-громадські роботи?Ну як а цій країні відчувати себе захищеним?
Анонім до Студент Показати IP 27 Грудня 2019 16:03
Громадянин, який вкрав дві пляшки вина судимий не вперше. Тут таких даних немає.
Настя Показати IP 27 Грудня 2019 11:22
От зашибісь. Тепер ці малолітки можуть бити людей, красти, а яка кара? А громадські роботи. Дибілізм...
Гекс до Настя Показати IP 27 Грудня 2019 11:26
В Україні найтупіше правосуддя. Понабирають отих суддів, не понятно кого і судять людей. Їм хіба шо в хліві свиней рахувати.
Олег Показати IP 27 Грудня 2019 11:22
Дивне в нас правосуддя... В попередньому пості "ЛУЧАНИН ПРОВЕДЕ 4 РОКИ ЗА ҐРАТАМИ ЗА КРАДІЖКУ ДВОХ ПЛЯШОК ВИНА" за вино вартістю 183 грн дали 4 роки. А тут побили двічі, вкрали прикраси на 8 тис - і всього лиш громадські роботи. Як так???
Гекс Показати IP 27 Грудня 2019 11:23
А гроші відшкодували? Бидло
уY Показати IP 27 Грудня 2019 11:30
Це як? Руками махали, ланчюжок викрали... чиї то діти?
Обнулення Показати IP 27 Грудня 2019 11:46
Відкупилися,це нормальна практика.Домовились з прокурором і суддею.Для чого таку статтю опублікували,щоб посміятися над людьми.Щоб показати наскільки у нас все продажне.Відповідь треба шукати у батьків)
Результат Показати IP 27 Грудня 2019 12:10
навчання у коледжі бізнесу і як там, права?
скептик Показати IP 27 Грудня 2019 12:31
і оця б**ота буде югистом ?
хлоп Показати IP 27 Грудня 2019 14:14
Це Вам всім сигнал - ми влада ,що хочемо те і робимо, а Ваша думка нам до одного місця. Фініш......
Анонім Показати IP 27 Грудня 2019 14:21
Треба чітати між стрічок; у того хто студент...хто батьки?
Ні до Анонім Показати IP 27 Грудня 2019 16:05
У того, кого не назвали, - батьки ХТО.