USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині автобус з людьми в’їхав у дерево. Фото

6 Липня 2018 12:01
Дорожньо-транспортна пригода за участю рейсового автобуса сталася на Волині вранці 6 липня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці аварії.

Зазначається, що ДТП сталася між селами Милятин Іваничівського району та Підбереззям Горохівського району. Рейсовий автобус з пасажирами злетів з дороги та зіткнувся з деревом.

Як розповів водій, через технічну несправність він втратив керування транспортним засобом. Під час аварії він отримав травми, тож його забрали у лікарню.

У рейсову автобусі перебувало 6 пасажирів, трьох госпіталізували з травмами різної складності у горохівську лікарню

На місці працюють правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
anatolij Показати IP 6 Липня 2018 12:19
Як технічно несправний автобус може перевозити людей?
A до anatolij Показати IP 6 Липня 2018 12:50
Все не перевіриш. Мб якась бляха тріснула
А до A Показати IP 6 Липня 2018 12:52
Ой, я написав бляха? Тут немає блях. Сорі
Лучанин до А Показати IP 6 Липня 2018 14:17
А з чого борта роблені, а інше, зі смоли? А перевірити можна, потрібно лише бажання. проте якщо його перший раз в житті перевіряли, тоді точно всього не перевіриш. Водій в техогляді теж має брати участь, а він в дорозі добре чує що скрипить, що скрегоче, просто шумить чи димить, як поводить себе машина. Відповідно відразу знаєш куди лізти. А якщо відклали перевірку на потім, то й є результат. Чомусь в нас ніхто не хоче робити свою роботу, проте дуже уважно дивляться щоб її робив інший, ще й якісно.
Че до anatolij Показати IP 6 Липня 2018 12:57
Це Україна, детка. Тут несправні автобуси, літаки і мозги в чиновників всіх рівнів. А ще, дуже терпеливі і довірливі люди, які 27 років вірять в демократію поки їх в той час безбожно грабують.
Лучанин до anatolij Показати IP 6 Липня 2018 13:15
А дороги ти бачив які там?
www до Лучанин Показати IP 6 Липня 2018 13:44
Платили би бляхи за розтаможку, були би дороги як в Європі!
корч до www Показати IP 6 Липня 2018 13:56
А ти їздив-би на москалику чи копійці 40 річній і радів-би по ковдо***нах, бо доріг так би і не побудували....... а так хоч за рахунок "проклятих" євроблях хоч авто на укр. реєстраціїї помірно коштує, а не як збитий літак!!
www до корч Показати IP 6 Липня 2018 14:13
сарказм ;)
Антивірус Показати IP 6 Липня 2018 23:22
Такі автобуси на припон давно пора
Водій зі стажем Показати IP 7 Липня 2018 08:52
Шановні!!!!!Залиште ви ті бляхи в спокої!!! Можна подумати,що той хто купив авто за 20-30 тисяч доларів заробив їх чесно,ні і ще раз ні.Купляють такі авто ділки які обдурили державу в інший спосіб не сплачуючи податки ,наприклад при виплаті зарплати в конвертах,випускаючи неякісну продукцію,розграбовуючи людські багатства надра,ліси,землі та інше.Можна писати багато, але ви знаєте все самі,бо не має порядку в країні!!!!!!