USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині викрали автівку з ювелірними виробами: в області ввели план перехоплення

11 Січня 2020 12:36
Сьогодні вранці о 6.20 у Володимирі-Волинському невідомий викрав авто, у якому були ювелірні вироби, вартістю 3 мільйони гривень. Випадок трапився на вулиці Басараб, пише Володимир. Медіа.

Господар будинку, колишній поліцейський, який є власником ювелірних магазинів у Шацьку та Горохові, виїхав на джипі з подвір’я і залишив його заведеним на дорозі, а сам пішов замикати гараж. У салоні знаходились ювелірні вироби, орієнтовна вартість яких – 3 мільйони гривень.

Скориставшись моментом, невідома особа сіла за кермо і на шаленій швидкості рушила з місця.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі волинської поліції, факт викрадення автомобіля Toyota Land Cruiser у Володимирі-Волинському зафіксований. В області ввели спеціальну операцію «Перехоплення».

За фактом інциденту відкрили кримінальне провадження за ст.289 Кримінального Кодексу України («Незаконне заволодіння транспортним засобом»).

Поліцейські встановлюють усі обставини викрадення авто.

Фото ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
савченко Показати IP 11 Січня 2020 12:54
молодец! а что украл у вора это не очень......
скептик до савченко Показати IP 11 Січня 2020 17:29
мдяяя ... злодій вкрав у злодія. не по понятіям
лучанин Показати IP 11 Січня 2020 13:02
ото поліцейський !
Лучанин Показати IP 11 Січня 2020 13:07
Колишній поліцейський, на державні службі, і золота на три мільйони, автомобіль Toyota Land Cruiserу, будинок, не халупа якась, та він чарівник якийсь. БОГ шельму мітить, та і не останнє забрали
Дьодік до Лучанин Показати IP 11 Січня 2020 15:49
Просто у нього жінка (теща, мама, сестра, брат - на ваш вибір) талановитий бізнесмен. І ще вони розлучені.
Народна прокуратура Показати IP 11 Січня 2020 13:21
Треба менше плескати язиком про свої бізнес-плани
123 Показати IP 11 Січня 2020 14:18
Робін Гуд !
Петя Петухов Показати IP 11 Січня 2020 14:42
"Неведомому" -медаль За Отвагу !
Яка печаль!!! Показати IP 11 Січня 2020 15:15
Так нечесно!!! Його попередили! Рижуху склав в тачку і залишив. Треба так щоб зайшли і проутюжили там всіх!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отакої... Показати IP 11 Січня 2020 15:39
Коліївщина відроджується...
санітар Показати IP 11 Січня 2020 16:52
При чому тут коліївщина? На городі лобода, а в Києві - дядько?
Майор Показати IP 11 Січня 2020 18:33
Молодець !Ще б ті прикраси на благочинність віддав! Сучасний Деточкін
ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Січня 2020 18:56
В Роттердамі та Гаазі існують цілі династії ювелірів, які століттями шанують і зберігають свої традиції. Як серед них виявився бувший волинський мент? Відповідь проста - це "україна"
Хрен собачий до ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Січня 2020 20:35
При чому Україна до колишнього мєнта і теперішнього бізнесмена???..Якщо українець в Голандії чи Канаді всреться серед білого дня і підітре дупу лопухом, це теж Україна чи всетаки Голандія і Канада?. По одній чи десятьох паршивих вівцях про цілу країну не судять...
Al_k Показати IP 11 Січня 2020 22:29
Не вистачало коштів на пульт управління ворот гоража. Печалька
Зубри Показати IP 12 Січня 2020 03:35
Ю рулит
Ярина Показати IP 12 Січня 2020 10:12
З коментарів, бачу, випливає Похвала крадіям! Тобто, молодці, хто вміє красти, і вони аж ніяк не злочинці! Дивна психологія! Це, мабуть, дійсно так думати можуть лише в Україні! Крадіжка - ЗЛО і іншого трактування не може бути! Навіть, незалежно від того, яким чином той чоловік збагатився! А якби обікрали вас???
дед Показати IP 13 Січня 2020 01:04
этот мент был личным стукачем начальника, (своих закладывал) крал пайки, брал взятки и многое другое. Поделом таким. Все возвращается бумерангом. Федя знал откуда деньги брать.
Уважність Показати IP 13 Січня 2020 09:07
Такі речі потрібно без нагляду не лишати..це ж Україна,крадуть навіть старенький велосипед! Автоматику на ворота і гараж ставити потрібно-це не розкіш, зручність..це не перший випадок з авто вищого класу. Жигулі точно красти не будуть))це по-українськи