USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцьким медикам та освітянам з держбюджету не дали грошей на зарплати

27 Листопада 2019 11:30
Депутати Луцької міської ради звернуться до керівництва країни з вимогою погасити заборгованість по заробітній платі медикам і освітянам. До кінця року на оплату праці педагогам і медичним працівникам потрібно понад 28 мільйонів гривень.

Про це йшлося 27 листопада під час засідання 66-ї сесії Луцької міської ради.

На розгляд депутатів винесли проєкт рішення Про звернення щодо фінансової незабезпеченості з державного бюджету субвенції для виплати заробітної плати педагогічних, медичних працівників та педагогічних працівників шкіл естетичного виховання.

Як зазначив депутат, радник міського голови Ігор Поліщук, цьогоріч склалася традиційна ситуація з заборгованістю з державного бюджету на виплату заробітної плати медикам та педагогам.

Депутат додав, що минулого року заборгованість із заробітної плати медикам і освітянам із державного бюджету простежувалася і в деяких інших містах, однак, на відміну від інших міст, у Луцьку заборгованість не ліквідували.

«Держава не виконує своїх зобов’язань по виплаті тих мізерних заробітних плат», – сказав Ігор Поліщук.

За словами Ігоря Поліщука, із міського бюджету на ці потреби вже було виділено десятки мільйонів гривень, однак досі простежується заборгованість. Так, зараз заборгованість по освітній галузі Луцька становить 13,544 мільйона гривень, а по медичній – 14,77 мільйона гривень.

Тож, аби не допустити додаткового навантаження на міський бюджет, Ігор Поліщук запропонував звернутися до керівництва країни. Він наголосив, що кошти, які міський бюджет виділяє на зарплати (що має робити держава), можна було би спрямувати на потреби міста, зокрема на ремонт доріг, дворів, упорядкування скверів тощо.

Обранець громади нагадав, що, оскільки кошти з багатьох міст по соцеконому так і не виділили, є можливість погасити заборгованість із заробітної плати завдяки цим коштам.

Депутати підтримали проєкт рішення. За проголосували 33 обранців громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 27 Листопада 2019 11:40
Ну як таке можливо? Чому на з/п суддям по 63 тис є гроші, а медикам і освітянам на 5-7 невистачає?
Анонім до 123 Показати IP 27 Листопада 2019 12:05
Вони вас зробили разом! Таким був лозунг?
джентльмен Показати IP 27 Листопада 2019 12:07
ці медики та освітяни голосували за Слуг народу? Голосували. Я знаю колективи, де поважні вчителі розказували про те, що Зеленський - це справжня людина з народу і він підніме їм зарплати до 4 тисяч доларів. Молоді медсестри шалено захоплювалися як майстерно Зеленський вирішує державні справи у серіалі "Слуга народу". І яким чудовим президентом він буде.
ага Показати IP 27 Листопада 2019 12:21
головні медсестри та головні лікарі не отримують по 5-7 тис
Отакої... Показати IP 27 Листопада 2019 12:27
На перейменування вулиць та премії гроші Є а медикам та освітянам НЕмає?
555 Показати IP 27 Листопада 2019 12:38
Цікава ситуація по виплаті зарплат працівникам освіти склалася у Камінь - Каширському районі! Когось виділили, а про когось зовсім забули!!! Усім ВЧИТЕЛЯМ району прийшла 13 зарплата, як не як а тільки листопад тай суми не маленькі...нібито по ще одній зарплаті, зі слів педагогів.... а про обслуговуючий персонал шкіл, бібліотекарів шкіл, медсестер зовсім забули....виходить це не працівники освіти.....та ще подейкують що на грудень місяць навіть заплати для них небуде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Де ж справедливість, шановне керівництво???!!!!! для когось все, а комусь нічого...... У кожного сім'я і хтось лише старається прогодувати на якихось 3 з копійками тисячі своїх діток, а ви і те вже хочете не давати!!!! ДУМАЙ- ТЕ!
Анонім до 555 Показати IP 27 Листопада 2019 13:42
Шкільних прибиральниць, сторожів, кочегарів давно вивели із освіти.Вони отримують кошти із своєї сільської ради. Чим багата сілірада, тим і платить.
Наталя до Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 13:58
в районі усі працівники від відділу освіти... крім кочегарів....
знаю Показати IP 27 Листопада 2019 13:51
винна місцева влада, на початку року затверджено бюджет 2019, так от, керівники не спланували зарплату на всі місяці, а лише на 10 місяців, а там будь, що буде, одним зарплати хватило на 12 місяців а інші просять в держави
я Показати IP 27 Листопада 2019 16:00
не одні освітяни без грошей. луцьктепло заборгованість 3 місяці.