USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На зупинці в Луцьку раптово померла людина

9 Травня 2019 09:57
У Луцьку на зупинці раптово померла людина.

Інцидент трапився 9 травня на проспекті Грушевського, 20, повідомила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця патрульної поліції Волині Ольга Бузулук.

Бригада швидкої медичної допомоги отримала повідомлення, що людині погано. Прибувши, виявили особу без свідомості, після низки реанімаційних дій лікарі констатувати смерть чоловіка 1965 року народження.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Також повідомили родичів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Просто мама Показати IP 9 Травня 2019 11:21
Біда. Та нічого дивного, що здоров'я підводить. Вчора йду з малим і починає сильно паморочитись в голові. Лавочки нідe поруч нeмає. Кажу малому, як впаду, діставай тeлeфон і дзвони татові чи бабусі. Алe помалeньку добрeла додому.
Анонім до Просто мама Показати IP 9 Травня 2019 12:27
Дійсно,нічого дивного.Машинами засрали планету і всякими викидами,нічого дивного,вмер,подумаєш.З такими зарплатами і пенсіями ДИВНО як взагалі живуть,а вмер то нічого дивного,буденне.
123 до Анонім Показати IP 9 Травня 2019 13:45
А от скажіть, чому в тій же Німеччині зарплати та пенсії не мізерні, достойний рівень життя ??? Невже їм хтось прийшов і зробив ? А в нас як не голодомор, то репресії, як не побудова комунізму так сухий закон і суцільний дефіцит ?
Анонім до 123 Показати IP 9 Травня 2019 18:15
То ви не в мене питайте,я простий громадянин,питайте в депутатів,в міністра,в президента.Я такі питання не вирішую.
Євробидло до Просто мама Показати IP 9 Травня 2019 18:26
Бухайте і куріть менше, жріть всяку фігню, майте режим дня, завжди шукайте причину в собі а не в інших - і не буде в голові паморочитися.
Хрен собачий Показати IP 9 Травня 2019 18:56
З фото видно, що чоловік помер на зупинці областної лікарні, а швидка мабуть з Маяків чи Рожищ їхала???.. Там можна було перебігти в лікарню по лікарів та носілки. Людська байдужість чи миттєва смерть?
отак Показати IP 9 Травня 2019 20:51
співчуваю втраті рідних. гуртуйтеся, будьте сильними.
Юрій Показати IP 10 Травня 2019 07:52
Швидка приїзала хв за 10 Реанімували хв 40.. Чоловік той якраз вийшов з панахіди, брата ховав.. Мав зустріти мати..і тут отак :(