USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Неповнолітній і без прав: знайшли «лихача», який на Audi врізався у «швидку» і втік

13 Липня 2018 18:55
Знайшли водія «Ауді», який у Нововолинську в’їхав в автомобіль «швидкої» та травмував медиків.

Винуватець аварії, як з’ясувалося – випускник школи, син підприємця, пише РАДАР.

Нагадаємо, вночі 9-го липня у Нововолинську на перехресті вулиць Східна та Заводська «швидка» після зіткнення з позашляховиком в’їхала в електроопору.

В аварії постраждали двоє медиків і водій «швидкої» – вони їхали на виклик. Винуватець утік, на місці автопригоди лишився значок “Ауді”.

Номер машини потерпілі не запам’ятали, але деякі цифри назвали - темна “Ауді” Q7, дві сімки на номерному знакові.

РАДАР попросив читачів упізнати, чия то машина, адже позашляховиків у Нововолинську небагато.

Перебравши кілька прізвищ і проаналізувавши нові подробиці, читачі дійшли висновку: наїзд на “швидку” скоїв неповнолітній Нік-чук. Імовірно, напідпитку. Водійських прав не має.

Навіть номер скинули у коментарях:



У розпорядженні поліції, кажуть, був відеореєстратор. Але громадяни, спрацювали швидше за поліцію!

Уже наступного дня після публікації мати лихача – випускника школи – прийшла у лікарню перепрошувати за сина. Потім, кажуть, прийшов і він сам. Поліція застала вже хепі-енд.

Родина готова відшкодувати потерпілим усі витрати на лікування, а також моральну шкоду. Готова оплатити й ремонт “швидкої”, а він буде недешевим. Навзамін просить не писати заяви…

Повідомлення про ДТП поліція одразу занесла в реєстр досудових розслідувань. А далі діятиме або за Адміністративним кодексом, або за Кримінальним. Залежно від тяжкості травм у потерпілих, часу перебування їх на лікарняному і так далі.

У будь-якому разі, запевнили РАДАР у поліції, на порушника складуть адмінпротоколи за кермування без прав, за скоєння ДТП і за втечу з місця аварії. Ну, а відповідатимуть батьки… Тато горе-водія – підприємець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
12 Показати IP 13 Липня 2018 19:45
Ой батюшки! Шо зараз буде? Як малолітній, без прав, мажор, можливо пяний, зробив ДТП, втік і без НЕ НА БЛЯХАХ? НЕ БУВАЄ ТАКОГО! ТО не він. уц уц уцуц пшшшшшшшш попки бляхофобів роблять. 28 : 6
21 до 12 Показати IP 13 Липня 2018 20:30
На цьому підрахунок уже точно закінчу) Як бачите, гімно трапляється. І трапляється незалежно від куска метала перед капотом. Давайте жити дружно, і називати негодяями всіх негодяев, а не тільки власників блях бо вам, тугенько думаючим, це вбили в голову)
3 до 21 Показати IP 13 Липня 2018 20:39
До речі, нижче, ви можете впізнати себе в 8 коментарях) Це коментарі з попередніх аналогічних дтп з бляхами на новий лад. Насолоджуйтесь. Різницю бачите? ) Правильно, її немає) Всім чмоки в цьому чаті) офф
1 до 3 Показати IP 14 Липня 2018 10:12
Пройшло 12 годин. І ні одного коментаря немає від бляхофобів в цій новині крім тих, що я від їх імені додав нижче скопіювавши з інших новин де були бляхи)) Це мене радує) Значить все таки обі***алися) Місія виконана)
АНАТОЛЬ Показати IP 13 Липня 2018 19:58
Нiчого не буде! Вонижедiти! Ми здобули! От вам браття й всенький Майдан до копiйки.
Євробидло Показати IP 13 Липня 2018 20:04
такому м*даку шо укрбляху шо москвича дай - все рівно лоба розіб*є, і добре якщо тільки собі.
456 Показати IP 13 Липня 2018 20:05
13 років - це вихід на абсолютно новий ріень.. це вже не перший тінейджер який наломав дров за кермом потужного авто, яке стало доступним для бомжом*даків! хто б що не казав, як би не хотілось дешеву тачку, але розумієш шо цю проблему треба рішити. і дешеву розтаможку можна давати нашим дікарям тільки після того як будуть камери на кожному углу, штрафи за перевищення будуть такими шоб цілий рік зарплати не бачив а за пьяне водіння (навіть без наслідків) - декілька місяців тюрми.
укрблях Показати IP 13 Липня 2018 20:14
близько 60-80 % укрблях не адеквати, з цих 60%, що мали купити велосипеди, купили бляхи(16-22 р.)!!! + правила вчили, як на велосипеді крутити! П/С. Неадекватів рахую по власному досвіті!!!!
Євробидло Показати IP 13 Липня 2018 20:15
Полішук + тді + хороша дорога......
Вік Показати IP 13 Липня 2018 20:20
І розказують шо бляха ні причом, купив би машину в україні за 200 тисяч тоді б вписувався в такі повороти, і швидкість розраховував. А так дешева бляха то і не шкода, один водій по різному їздить залежно від машини, все шо дороге люди бережуть це інстинкт, так само з машинами. ///
Роман Крайній Показати IP 13 Липня 2018 20:23
цікаво за чий рахунок будуть відновлювати електромережі?.. напевно за ті самі гроші які він сплатив у вигляді податків.. Стоп, які ж податки він міг сплатити учень (який напевно ще не працює), і катається на татовому авто?! а може за ті 2500грн, які він сплачує як акциз в солярці за рік?? але ж він каже що і всі дороги в області за тих 100$ мають залатати, намалювати розмітку, знаків наставити, камер накупити, КОПАМ ВІН ЩЕ ЗАРПЛАТУ ПЛАТИТЬ (як всі блохарі кажуть), + два стовба поставити. реально цікаво як на все це вистачає його сотки. а можливо то за наш з тобою рахунок робитимуть, за гроші людей на маршрутках і з офіційними зарплатами
123 Показати IP 13 Липня 2018 20:24
І що знову укрбляхарі, як завжди втікають, коли їх вже почнуть забирати на металолом, як що є хоть крапля совісті прийди і здайся. а не то твоя родина скоро так само буде на їх місці
Андрій Показати IP 14 Липня 2018 10:27
Знаю, що в мене зараз полетять тапки, але...Ні в якому разі я не виправдовую дану ситуацію, але давайте будемо об'єктивними. Доба часу і порушник знайдений, мати прийшла на поклін і готова компенсувати збитки як моральні так і матеріальні, малий лихач теж від батьків своє отримає... А тепер уявіть, що зробив це 18 - річний сци...н на "бляхах"... Звідки він відшкодує збитки, якщо більшість даного контингенту навіть не мають коштів щоб ту "бляху" заправити до повного баку та гуму змінити...Ось і вся різниця...
1 до Андрій Показати IP 14 Липня 2018 14:47
Влетів би він на копійці но укр бляхах, куплену на останні гроші, мав би гроші на ремонт і відшкодування?
Андрій до 1 Показати IP 14 Липня 2018 21:26
Воно то так, але контингент який пересувається на "копійках", "Ланосах" і т.д. злісно не порушує ПДР (в переважній більшості) бо трохи думають за наслідки...А от пацанва, що тільки права отримала (купила) і дорвалася до дешевих і швидкісних "Аудіо А6" (2,5 TDI); "BMW 530 (d)" і інших іномарок, спочатку давлять на педаль, щоб похизуватися перед такими самими або "тьолками", а за наслідки думають в останню чергу...
1 до Андрій до 1 Показати IP 14 Липня 2018 21:51
Для цього рахунок і вівся щоб показати приблизну рівність) Не суди про всіх власників євромашин по парочці дебілів, які до речі, аналогічні є і на укр бляхах.
Анонім Показати IP 3 Січня 2019 09:46
Шкоду за пошкоджену лінію електропередач винуватцем не відшкодовано. Батько неповнолітнього сказав, що все вже "порешали" з поліцією і відремонтували швидку, збитки Волиньобленерго платити не збирається. Враховуючи, що не зі всіма "порєшали" на сторони чекає судова тяганина, у тому числі і швидку! Ну і звичайно керівництву поліції прийдеться провести службове розслідування щодо даного ДТП.