USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

По 15 курчат в кожні руки: у Торчинській ОТГ заявили про підкуп виборців

22 Квітня 2018 10:04
У Торчинській ОТГ, де тривають вибори, помітили факт підкупу виборців. Зокрема, "людям зі списку" роздають курчат і комбікорм, інформує у Фейсбук Олена Шулкова.

Нижче подаємо допис без змін:

"Очільник Аграрної партії Ігор Волошенюк на цих виборах придумав оригінальний спосіб здобуття електоральної підтримки – прямий підкуп виборців шляхом масової роздачі курчат жителям сіл Кошів, Садів, Горзвин та Білосток. Так у Кошові кожна третя родина отримала 15 курчат та кілограм комбікорму. Роздачу проводила особисто кандидат від Аграрної партії по цьому округу Трокун Валентина Віталіївна. У селі Садів таку роздачу здійснювала секретар сільської ради і водночас аграрний кандидат Лакодей Лідія Василівна.

Процес роздачі курчат по 15 в кожні руки і в нагрузку кілограм комбікорму, щоб курчата до виборів не подохли, проходив біля Садівської сільради. Курчат видавали лише людям вказаним у списку, який складався секретарем цієї сільради за погодженням сільського голови Шендюха І.І.Всіх фанатів халявних "цюпят" чемно попросили підтримати аграрних кандидатів в депутати та Адамюка Олександра на посаду селищного голови.

Одними з щасливих обдарованих мешканців Кошова стали Новосад Вікторія, та садівчани Несторук Олександр та Никитюк Зоя і багато багато інших, яких налічувалось у списку 200 чоловік.

У селі Горзвин та Білосток роздача здійснювалася на вулицях безпосередньо з буса. Зі слів людей, на цій роздачі "запалився" сам обласний керівник Аграрної партії Ігор Волошенюк разом зі своїми кандидатами: Петрук Світланою та Рапчевською Валентиною. Щасливими власниками його подарунків у селі Горзвин стали: Концевич Ольга Анатоліївна, Палівода Оксана, Саковцева Зінаїда, Куліш Ольга та Куліш Надія. У селі Білосток: Ус Ольга, Коваленко Світлана та Мигель Наталія…

Вся "благодійна" роздача супроводжувалась виборчою агітацією: "голосувати за аграрників та Адамюка".

Окремо також жителі сіл Кошів, Садів, Горзвин та Білосток повідомляють, що на 8 Березня жінкам роздавали по 100 гривень і толерантно натякали про майбутні вибори в ОТГ і просили голосути за майбутніх кандидатів від Аграрної партії.

Відповідно до ст.160 КК України, така "благодійність" вважається прямим підкупом виборців, який передбачає кримінальне покарання. Чим займаються правоохоронні органи і чому до цього часу жодних заходів реагування не вжито? - запитання залишається риторичним.

Розумію, що важко перевірити ковбасу та тушонку, яку з'їли, але курчат перевірити в селі не складає труднощів, так само як встановити осіб, які займались підкупом виборців. Все залежить від волі очільників в погонах і їхнього бажанні наводити порядок", – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
торчин Показати IP 22 Квітня 2018 10:27
за курку від Волошенюка-регіонала продадуть Україну. Таких як він треба було ще після революції Гідності саджати.
торчин 3 до торчин Показати IP 23 Квітня 2018 08:46
Від його "регіонів", ой, вибачте, аграрної партії, на виборах до Торчинської ОТГ балатується 26 кандидатів. Волошинюк зробив ставку на молодих жінок. Хтось сидить у магазині і чіпляється до кожного покупця. Хтось ходить з хати до хати, випрошують голоси, ой, вибачте, себто агітують ). Стидоба. Зробіть якісь корисні справи для селища, щоб люди вас знали і не треба агітації.
Тьотка до торчин 3 Показати IP 3 Травня 2018 13:19
Ви ще не знаєте як чудила "Батьківщина" ! Оце так "юльчики" !!! Ай молодці, купили пів Торчина, в пакетах гроші носили. Волошенюк це просто одуванчик напроти цих аферистів.
17 Показати IP 22 Квітня 2018 11:22
Волошенюк свого не упустить, як купляв голоси ще за "ригів", так і продовжує. Хватка вкрасти ще з ментівського минулого, а фантазії зробити щось мудріше не вистачає. Нічого не змінили ні майдан ні смерті патріотів. Продавались і продовжуємо це робити...
Міщани Показати IP 22 Квітня 2018 13:46
Ігор хоче вистелити собі курчаками дорогу в парламент. Спить і бачить себе нардепом.
торчин 2 Показати IP 22 Квітня 2018 14:19
інший кандидат кревський разо з пизою возять по школах мікрохвильовки, холодильники, та вгощають вчителів тортом, який роздає пиза, оба кондидати варті один одного, торчинці думайте, які кандидати у вас
торчин 3 до торчин 2 Показати IP 22 Квітня 2018 23:36
А за кого голосувати, як не за Кревського Юрія ?!! Козар і Шегедин - промовчу, самі знаєте. А четвертий взагалі інопланетянин ). Він настільки далекий від проблем громади, як Марс від Землі ))) А якщо дійсно що привезли мікрохвильовки, то й добре. Тра десь курчат Волошинюкових жарити!))))))
знаю Показати IP 22 Квітня 2018 14:41
член виконкому торчина, кросовський, друг кревського, кандидата на посаду селищного голови за списком говорить з ромами, та пропонує 200 гривень за голос за кревського
торчин4 до знаю Показати IP 23 Квітня 2018 14:57
А цигани і так будуть голосувати за кревського бо він не гордий, у нього перед громадою двері завжди відкриті, він не ділить на бідних та багатих чи по национальності. А тим націоналістам які так рвуться до влади, знайте вже люди вам дякують за майдан
*** Показати IP 22 Квітня 2018 15:20
у селі садів пів вулиці молодіжної продалось аграрній партії волошенюку на вибори за пятнадцять курчат і кілограм комбікорму щоб не здохли до виборів такі як у селі Садів, пів вулиці молодіжної продалось на вибори аграрній партії волошенюка за кандидата адамюка, яким дали по п*ятнадцять курчат, і кілограм корму щоб не здохли до виборів такі. Продались такі як Войцехівський Віктор, войцехівська галина , лиштван ніна , приходько людмила,некитюк зоя. некитюк надія . грицан анатолій ,мигдаль микола ,несторук олександр, так і україну проддамо за десяток курчат. ус
#@#@#@ до *** Показати IP 23 Квітня 2018 10:33
А чому список тільки вул.Молодіжної?Де список цілого села?поліція вже їздить по хатах,то хай по усіх їздять!!!!хай розкажуть,як від Ляшка роздавали перед Пасхою Слюзи подарунки,чому поліція не поїде до Альони!?От такі засмаркані Слюзи,вскрізь пхають носа!Взяли ту дівчинину під опіку,так хочуть зробити добро,добро з вигодою,є кому в хаті прибирати,городи сікти,а свої дівок не заставляє до роботи,получають допомогу(пільги) на Наташу,одівають своїх дітей,а Наташі можна і гумку одіти!і не бояться гріху!безсовітні,всі сусіди і ціле село їм не добре!!!!!!!
!!!!! Показати IP 22 Квітня 2018 16:57
кревському продались - кросовський, огородник, другий огородник, члек, журавлюк, за роздані участки, за які гроші кревський купив холодильники, мікрохвильові печі, продались вчителі які розфарбовували автобусні зупинки за підтримки селищного голови!!!, чиї гроші, відмиті під час роботи а посаді голови, два чоботи пара
Міщанин до !!!!! Показати IP 22 Квітня 2018 23:19
Усі вище перераховані прізвища є чесними платниками податків не один рік і шановними !!!людьми в Торчині. Ви коли гуляєте на день Торчина чи на день молоді, мабуть і не знаєте що ці ж люди і місцеві підприємці посприяли щоб вам танцульки були зі своєї кишені. Красовський, будучи в регіонах більше добра зробив для людей, як всі патріоти разом узяті. Чого Ви ліпите Красовського до Кревського ? Так, були вони друзі, може й зараз дружать. Як біда, то пів Торчина позичають в Красовського гроші, записуєтесь в магазині на два місяці, коли цигани п@здять ваших дітей, теж спішите до того ж Красовського на виручку. Як би не він, то ви б циганам підлоги вже мили. А зупинку розмальовували учні з вчителями. Поки не було Кревського, скора не могла доїхати до людей, бо доріг не було. Жінок на вулиці роздягали, бо навіть на центральній вулиці світла не було.В якому селі ще будується такий садочок ? А спорткомплекс? Комунхоз практично воскресили. А скільком хворим , погорільцям він вибивав з району допомогу ? Мені страшно коли люди бачать один негатив, як ви з цим живете ?
!!! до !!!!! Показати IP 23 Квітня 2018 14:06
Люди,схаменіться! Кому продаються?Що ви пишете? Ці люди порядні, виховані , які працюють для нас з вами.
True100 до !!!!! Показати IP 23 Квітня 2018 18:53
Та потрібно ще пошукати такого голову як Кревський!!!! І, ви, шановний , про все селище пишіть тоді, назвіть прізвища сотні людей, що у свій час голосували за Юрія Михайловича:) А ваш дешевий коментар не вартує уваги: - зупинки облаштовані і пофарбовані не тільки в Торчині , і не тільки вчителями, і не для Голови селища!!!!, до речі, - вчителі, як ніхто, знають ще зі шкільних років деяких «кандидатів», які в трьох словах по чотири помилки роблять, тому, надіюсь, і зроблять правильний і мудрий вибір на користь діючого Голови!!!
))) Показати IP 22 Квітня 2018 22:06
А чому ніде не пише,як Слюзи роздавали перед Пасхою,посипки,краски на яйця!!???
))) Показати IP 23 Квітня 2018 21:37
Кандидат у голови Торчинської ОТГ екс-регіонал Юрій Кревський вирішив "підкупити" виборців доброю справою незадовго до виборів. З його ініціативи буде побудований дитячий майданчик, вже закуплене обладнання. Під час будівництва стався скандальний інцидент. Виявилось, що реалізовувати проект будуть робітники, частина з яких зловживають спиртними напоями і працюють напідпитку. У цьому світлі вже виникають питання щодо якості робіт. Схоже, у такий спосіб Юрій Кревський вирішив добряче зекономити на робочій силі. Учора два робітники, які займались втіленням проекту Юрія Кревського, серйозно посварились. Один з них образив матір іншого і поплатився за це. Чоловік заступився за свою жінку і зламав щелепу нечемному колезі. Постраждалому довелось звертатись за допомогою до лікарні і тепер на нього чекає тривалий курс лікування, а його кривднику – позбавлення волі за нанесення побоїв середньої тяжкості. За словами очевидців, обидва робітники під час конфлікту були напідпитку. Нагадаємо, що Юрія Кревського просуває на посаду керівника Торчинської ОТГ скандальний нардеп Сергій Мартиняк, який зачувши вибори на носі, почав знову з`являтися на окрузі. Вибори сільського голови та депутатів Торчинської ОТГ відбудуться 29 квітня 2018 року.
торчин3 до ))) Показати IP 23 Квітня 2018 23:47
Юрій Кревський ніколи не був ні в яких партіях, тим більше в регіонах!!! Перевіряйте хоч лопніть. Поки не було Кревського, скора не могла доїхати до людей, бо доріг не було. Жінок на вулиці роздягали, бо навіть на центральній вулиці світла не було.В якому селі ще будується такий садочок ? А спорткомплекс? Комунхоз практично воскресили. А скільком хворим , погорільцям він вибивав з району допомогу ? Мені страшно коли люди бачать один негатив, як ви з цим живете ?Такого голову ще пошукати треба! По других селах роками гроші на вікна в школу вибивають.
мама до ))) Показати IP 24 Квітня 2018 00:33
Запитайте в людей ! Батьки скидались на ці гойдалки та пісок, та самі облаштовували майданчик. А мер як і годиться, приходив контролював процес та радив як вірно зробити ! Ото люди в нашому селищі ! На кого ж Ви працюєте ? Чию партію представляєте ? Це тільки партійні у нас такі злорадні, хай Бог розсудить!
торчин 2 Показати IP 23 Квітня 2018 21:42
кревський нікчема,бездарь, одним словом пусте місце він прос..в волошенюку весь торчин і вобще він дихає з дозволу "пахана" але те що на таких одна управа на сьогодні то це вила запасати другого виходу людям неоставили. кревський та волшенюк заодно вже 10 років
Неон до торчин 2 Показати IP 23 Квітня 2018 22:49
Торчин 2! Неув‘язочка!!!! Кревський балотується окремо, а аграрії за те, щоб він не пройшов!!! Такий інтерес до виборів пов‘язаний, в пешу чергу, із землею (по селах), - так званий лакомий кусочок для деяких фермерів! І хто б там як не злорадствував, А Кревський за час роботи заслужив авторитет серед жителів селища, має повагу та багато реальних справ за плечима!!! Бажаю йому перемоги!!!!
знаю до торчин 2 Показати IP 23 Квітня 2018 23:43
Повна бредятина, не вводь людей в оману. Побили горшки ще тоді, як волошинюк з району пішов. А те, що він керував то є доля правди, бо села всі підпорядковувались місту.
34 Показати IP 23 Квітня 2018 21:45
У Волинській області одним з найбільш скандальних у питанні створення територіальної громади став Торчинський район. Скандал тут розгорівся вже під час формування складу Торчинської селищної виборчої комісії. Несподівано до складу комісії потрапили представники "Опозиційного блоку" – вчорашні члени "Партії регіонів", які не заявляли про себе з часів Революції Гідності. Просував екс-регіоналів у комісію торчинський селищний голова Юрій Кревський. До речі, він також активно крутився у колах "Партії регіонів". Зараз же Юрія Кревського просуває на посаду керівника Торчинської ОТГ Ігор Волошенюк та нардеп Сергій Мартиняк.
міщани до 34 Показати IP 24 Квітня 2018 00:01
Наклеп ! Ніколи Кревський не просував регіоналів. І сам ніколи не вляпувався ні в які партії. В його команді всі самовисуванці, успішні розумні люди, в яких на плечах голова, а не прапорці і яких знають люди! А ви й далі скачіть на майдані, вам же ж не треба працювати, у вас субсидія, а якщо яка біда, то Кревський - добряк, виклянчить допомогу для таких іуд.Хоч вс@ріться, а націоналістам не місце в Торчині!
покупець Показати IP 23 Квітня 2018 22:00
так позичає гроші кросовський а потім садить на проценти,та прощай квартиро
До всіх Показати IP 23 Квітня 2018 23:23
Що роблять гроші з людьми і влада. люди схаменіться вибори пройдуть а нам жити з вами в одному селі. Будьте людьми.
неону Показати IP 23 Квітня 2018 23:44
так земля то для кревського, так як на зеленому, кросовський продає половину ділянок,бажаю перемоги, а кревський все життя з волошенюком був і буде завжди
voloshenko) до неону Показати IP 24 Квітня 2018 00:05
Ні, не правда. Як би не хотыв волошенюк кревського примяти, але той не дурень, вчасно розкусив бандюка. Нема там дружби ныякої. А кандидати від його аграрної партії так обсирають інших кандидатів, а ще інтелігентні люди та у церкву ходять.Срамота !
Strong Woman Показати IP 24 Квітня 2018 01:07
Просто страшно, що тут не обговорюють якийсь план чи програму розвику громади,а обливають один одного брудом. Тепер зрозуміло чому наша країна стоїть на місці, чому не діють реформи та зміни. Бо кожен дбає тіль за свій добробут, а що там в іншого не хвилює. Нам є в кого вчитись та брати приклад. Ми не перша пострадянська держава, якій треба починати все спочатку. Там люди не чекали доки на верхівці хтось щось поміняє, потрібно міняти себе, ставати більш вимогливими, ініціативними, а не чекати доки хтось десь там за вас щось повинен зробити. Люди об'єднуйтесь, подавайте якісь ідеї пропозиція. Подумайте в чому ваша громада може бути перспективою сильнішою в тій чи іншій сфері. На телебаченні неодноразово показують як навіть в українських селах люди РАЗОМ створюють сучасну сильну, а головне перспективну для молоді сільську громаду. Все в руках кожного з нас тому треба подумати, що я конкретно можу зробити для громади, для країни, а не тільки для себе.....А якщо вам ці слова здаються пустими балачками то хоча б напряжіть свій мозок і зайдіть в інтернет подивіться чим прості люди можуть займатись в селі і бути не просто якоюсь масовкою на виборах, а реально розвиватись і рухатись вперед......
Міщанин до Strong Woman Показати IP 24 Квітня 2018 08:52
Ваші слова та до Бога.Як з "язика зняли". Надіюсь, Ваш коментар поставить крапку у цій дискусії.
іра Показати IP 24 Квітня 2018 09:31
Кревський діючий голова, це частина його обов'язків - забезпечення державних установ необхідними речами. Він єдиний достойний кандидат на посаду мера. А от роздача курей виборцям - це дійсно кримінальна справа. Як люди ще йдуть депутатами від його аграрної партії і не бояться осуду, не маючи ніяких можливостей обіцяють золоті гори виборцям. А може Мартняк-міліонер буде думати про ваше село? Тут Ви його й бачили!) Чи може Козар, він хоч розписуватись вміє?) Чи може Шегедин В, який свою фірму не зумів зберегти та вдома порядку не тримає?) В Торчині чимало достойних людей, які могли б бути хорошими мерами. Але, як у тій приказці, "ДУРАКИ ПОЛНЫ УВЕРЕННОСТИ, КАК УМНЫЕ СОМНЕНИЯ" А шкода.
Патріот Показати IP 24 Квітня 2018 10:16
Як діючий орган влади Садівська сільська рада по факту підкупу виборців повинна вжити негайних дій для того щоб винні були притягнуті до відповідальності.Але ж стоп!!!! Вони ж самі засвітилися на підкопі виборців.Отже поліції не треба далеко йти,завітати в сільську раду.Родіна вас не забуде,а батьківщина не згадає.Їдьте до путіна хай вам випише премії за зраду Українського народу і своїх односельчан.Ганьба вам!Ви маєте бути прикладом для своїх односельчан ,а ви кури роздаєте.Надіюсь вас порозганяють після виборів,а краще ще до виборів.
Патріот Показати IP 24 Квітня 2018 10:41
Кревський єдиний достойний кандидат,який стрімко здобуває підтримку людей.Ця людина багато зробила добра для торчинців і я думаю інші приєднані села теж не будуть обділені його увагую.А конкурентам хочу сказати щоб ішли пасти своїх курей,що ще не встигли пороздавати,а не обливати брудом достойних кандидатів.
Подивіться всі..... Показати IP 24 Квітня 2018 15:28
https://m.youtube.com/watch?v=s6Cq3kw53AU
#@#@#@ до Подивіться всі..... Показати IP 24 Квітня 2018 17:03
На що подивитись?як вирощують салат!?
Читач Показати IP 27 Квітня 2018 00:14
Пишетете тут обзиваєте усіх кандидатів! Пішли б ви,і на вас би найшли щось погане і говорили б! Ви не добилися того,що добилися вони,ось і біситеся;) Ваш Кревських,без когось хто «над ним», просто нуль без палочки;) Він сам ніхєра не зроюив у житті;)
voloshenko) до Читач Показати IP 28 Квітня 2018 14:12
Я старожил і так скажу. Сам, не сам, зате за час правління Кревського зроблено в Торчині більше як за останніх 40 років. Це добре що в нього є впливові хороші друзі. Нам від того тільки краще. І це хороша чуйна людина.