USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Дорогою зі Світязю зіткнулись три авто, утворився затор на декілька кілометрів. Фото

29 Червня 2020 16:20
Поблизу села Куснища Любомльського району сталась аварія, в результаті якої зіткнулись два кросовери та універсал. На відрізку дороги з Шацька до Любомля утворився кількакілометровий затор.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Попередньо відомо, що через недотримання безпечної дистанції та швидкості руху Тойота втаранила Рено, а в Тойоту в’їхав водій на Кіа. В результаті аварії та великої завантаженості траси смуга руху з Шацька на Любомль майже заблокована, утворився затор на декілька кілометрів.

Як свідчать дані Google Maps, смуга майже стоїть від Згоран до самих Куснищ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 29 Червня 2020 18:40
Багаті люди на своїх авто повертаються після відпочинку додому. Накупались, позагаряли, а може хто спікся на сонці. Тепер швидше до хати. Шурують по трасі хто кого обгонить, а на дорозі ніхто нікому не бажає поступитись. Кожний їде та думає, я ж крутіший за тебе. Бог їм суддя.
Остап Вакарчук Показати IP 29 Червня 2020 19:10
Добре, що гарну дорогу цим багатим зробили.
Орест до Остап Вакарчук Показати IP 29 Червня 2020 21:20
ДОРОГА - латка на латці, ямка на ямці на відрізку від Шацька до Любомля. Враховуючи скільки людей їде на озера і багатих і не дуже багатих і на дорогих авто і на "бляшках"., скільки вони там лишають коштів то пора зробить кращу дорогу , по дві полоси в одну сторону.
Володимир Показати IP 29 Червня 2020 20:15
Зробили бутерброд з рав4
Аліна Показати IP 29 Червня 2020 21:49
Ми якраз поверталися з озера в цей час і застали цю подію..А все чому,були такі розумники коли бачать,що затор,ну помаленьку їде колія,ну нехай не потрібно спішити..вихідні закінчилися,всі додому..і один з цих розумників бачу спішив так,що догнав своє..бісять такі,ну бачиш що затор,ну нащо на обгін брати,нащо робити аварійні ситуації..
Євробидло до Аліна Показати IP 1 Липня 2020 14:08
Блін, а шо з іншим б*дл*м пхатися в тягучці???? - еееее ні, то не по полішуцьки. Треба обов*язково всіх обганяти а потім вклинюватися як баран в свою полосу, і обов*язково подякувати аварійкою.
Ен Показати IP 29 Червня 2020 22:34
З аварійкою по зустрічці десятки наглих лосячих морд повз затор шурували. Хоч одного штрафанули?
FRM Показати IP 29 Червня 2020 22:45
Багаті,ше й з відпочинку їдуть!От вже душить когось "ЖАБА".Пацюйте панове і в Вас гроші на відпочинок будуть!!!!!!
Наталя Показати IP 30 Червня 2020 08:23
До чого тут БАГАТІ??? Зараз кожен другий має авто. Але як говориться...права купив, а їздити "не купив". Їздять як ДЯТЛИ. Всі під Богом ходимо і їздимо. Взаємовічливими потрібно бути. І УВАЖНО СЛІДКУВАТИ ЗА ДОРОГОЮ, а не вимахуватися.