USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу Локачів – ДТП: п'яний водій злетів з траси. Фото

5 Червня 2019 16:46
Аварія за участю водія у стані алкогольного сп’яніння трапилася вранці 4 червня поблизу Локачів. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці ДТП.

Факт аварії виданню підтвердили у прес-службі ГУНП Волині.

«Водій автівки Opel Zafira, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням авто і злетів з траси», – прокоментували у прес-службі.

Чоловіка госпіталізували до лікарні. За фактом ДТП триває перевірка.

На фото з місця аварії видно, що авто зазнало значних механічних пошкоджень – повністю розтрощена передня частина автівки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
1112 Показати IP 5 Червня 2019 17:57
і знову з " бивших"...про розтаможку авто подбав, а про мізки забув
1112 до 1112 Показати IP 5 Червня 2019 19:39
А ти свої мізки де забув? Не подумав шо він не бивший а пригнав авто і розмитнив, або просто купив авто до пів року назад і поставив на учот? маршрутки і ВАЗи цієї серії тоже з польщі?
1112 до 1112 Показати IP 5 Червня 2019 21:22
Не залежно від того, пригнав він і розмитнив сам чи купив уже розмитнену автівку, ні що не дає йому права сідати за кермо в стані сп"яніння. П"яний за кермом потенційний ВБИВЦЯ!!!
Іван до 1112 Показати IP 5 Червня 2019 22:32
Тиснути руку!так і треба, виносить на референдумі
2 до 1112 Показати IP 6 Червня 2019 09:34
дизлайк на цей допис міг поставити лише той, хто сам любить на п"яну голову за кермо сідати. Цікаво, що б ти сказав, якби під колесами такого "воділи" сам опинився. " ПОНЯТЬ И ПРОСТИТЬ?"
аби Показати IP 5 Червня 2019 18:00
Я би на законодавчому рівні затвердив: водіям, які вчинили дтп в стані алкогольного сп"яніння медичну допомогу не надавати. То, можливо, спасе комусь життя в майбутньому. Знаю, жорстоко, але справедливо