USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку помер хворий на коронавірус водій «швидкої» зі Старовижівщини

3 Квітня 2020 21:42
Водій «швидкої» з Старовижівського району, в якого попередньо діагностували коронавірус, помер.

Про це повідомляє Під прицілом. В коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини цю інформацію підтвердив директор КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Шмаль.

Близько доби тому 62-річний чоловік поступив у Волинську обласну інфекційну лікарню. Його стан був задовільний, за станом на 15:00 3 квітня він почав краще себе почувати. Проте вже ввечері життя чоловіка обірвалось. Нині перевіряють контактних осіб з його кола спілкування.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, чоловік декілька днів тому відчув у себе симптоми, притаманні вірусу, і за порадою колег звернувся до сімейного лікаря. Лікування вдома не дало результатів, його стан погіршився. Тому в районній лікарні йому зробили лабораторний ПЛР-тест, який дав позитивний результат.

Чоловік мав ознаки пневмонії, проте, за виключенням низької сатурації, його стан був нормальним.

Попередньо відомо, що волинянин мав контакт з родичем, який повернувся з-за кордону. Ймовірно, саме він і був джерелом зараження.

Хворого транспортували спочатку в ковельську лікарню, після чого перевели у Волинську обласну інфекційну лікарню.

Загалом вже у 9 медичних працівників на Волині діагностували коронавірус. Серед працівників луцької лікарні - 8 хворих. Після першого випадку інфікування вранці 1 квітня діагноз підтвердився ще у 1 лікаря та 3 медсестер, а ввечері того ж дня – ще у 3 лікарів. 29 березня помер волинський лікар-гінеколог, в якого після смерті діагностували коронавірус. Проте причиною смерті став не вірус, а серцевий напад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
122 Показати IP 3 Квітня 2020 22:17
чого не кажуть, що в людини була ішемія і проблеми з серцем?
)) до 122 Показати IP 3 Квітня 2020 22:35
В голові в тебе ішемія, це не гінеколог, а руки з заднього місця у нашої медицини.
122 до )) Показати IP 3 Квітня 2020 23:37
гінеколог помер від серцевого нападу, маючи тромбоз. у водія швидкої була також проблема з серцево-судинною системою. на медицину сильно не жени, це останнє, що тебе ще буде відкачувати. умнік.
Анонім до 122 Показати IP 4 Квітня 2020 17:58
122 - Хай з тебе і почнуть чудіщє)
Ііі)) Показати IP 3 Квітня 2020 22:33
Не вмієте лікувати не беріться. Антибіотики при корняку неможна давати. Там в інфекційній якісь палаючі одні працюють. Краще дома сидіти чим до таких горе медиків
Фармацевт до Ііі)) Показати IP 3 Квітня 2020 22:57
На вірус антибіотики дійсно не діють, але дуже часто через декілька днів до вірусної інфекції додається бактеріальна! Ось саме в такому випадку необхідно проводити антибіотикотерапію!
(((politeh до Фармацевт Показати IP 4 Квітня 2020 18:01
Антибіотики нищать і корисну мікрофлору тому при коронавірусі антибіотикі, кажуть, шкодять. Ще кажуть що вони - неправильно призначені антибіотикі - одна з причин високої смертності в Італії
Василь до Ііі)) Показати IP 3 Квітня 2020 23:08
Там вміють лікувати, але обраних...
Фрейд до Ііі)) Показати IP 4 Квітня 2020 00:32
То не приходь. Ні за яких обставин. Ніколи.
Ростік Показати IP 3 Квітня 2020 22:46
Чому відразу в луцьк не повезли? Для чого було людину катати по всій області?
Анастасія до Ростік Показати IP 4 Квітня 2020 23:28
Щоб більше вірусу рознести.... В Ковелі набуло ще ж... так майте!!!
Бувалі Показати IP 3 Квітня 2020 23:02
В нашій інфекційній останнім часом щось надто багато смертей...Варто перевірити заклад, там і справді буває всяке. І лікарі зранку заглянули, а тоді нема. До дитини при приступі йшли цілий вечір, а медсестра ще й сердилась і називала панікерами...
77 Показати IP 3 Квітня 2020 23:11
Цей дядя ще з ранку анекдоти травив, що вони йому зробили ??
Петро Показати IP 4 Квітня 2020 00:03
Спічуття. Якщо була ішемічна хвороба серця то хто його брав на роботу водія з такою хворобою???!!!!
Ніна Показати IP 4 Квітня 2020 00:14
А як похованння буде проходити?????????
Їван до Ніна Показати IP 6 Квітня 2020 14:26
В закритому режимі
Луцьк Показати IP 4 Квітня 2020 09:01
Місцеві диванні спеціалісти які все знають, соромно за вас! Кожен з нас в цей час може опинитись в лікарні адже кожен може захворіти, і тоді на власній шкурі кожен відчує те, на що заслуговує! Ти бачиш , медики їм не такі! Не гнівіть Бога, краще сидіть дома на карантині та моліться, щоб не захворіти!
Микола Показати IP 4 Квітня 2020 09:37
Хоче заразитися іди в лікарню там розсадник коронавірусу
Ігор Показати IP 4 Квітня 2020 09:49
Доброго дня всім читачам!Перше ніж говорити про поганих лікарів давайте змоделюємо ситуацію!Ви прийшли на роботу в будівельну компанію (муляром) вам не видали роби а замість інструмента яким ви мали робити вам дали граблі і сказали іди штукатурити, ви прийшли на роботу в банк і замість калькулятора вам дали компаса!От і в наших лікарів так , засобів захисту не має , препаратів протидії коронавірусу не має!Поставте себе на місце тих лікарів!Вам треба іти в бокс до хворого на коронавірусу і не мати засобів захисту!Багато з вас були б такі сміливі як тут!Перше як гнати на лікарів тай взагалі на людей ставте себе на їхнє місце!Будьте хоть зараз людьми а не бидлом!Завершу однією цитатою (не буду писати чия вона розумні люди зрозуміють) Какой народ такие и бояре и нечего на зеркало понять!
Цедій до Ігор Показати IP 4 Квітня 2020 11:05
Дивно. Знаючи про пандемію, не забезпечити себе самостійно засобами захисту суїцид. Така кількість хворих лікарів та медсестер свідчать про їхнє нехтування захистом. Діагноз коронавірус встановлюють звичайним людям посмертно, депутатам наперед, лікарями по факту.
ЯРИНКА Показати IP 4 Квітня 2020 14:05
ТАК ВІД ЧОГО ВІН ПОМЕР? ЯКЩО ПОЧУВАВ ВЕЬ ЧАС СЕБЕ НОРМАЛЬНО ЛЕЖАВ В ІНФЕКЦІЙНІЙ ТО МОЖНА ДУМАТИ , ЩО В НЬОГО КОРОНАРОВІРУС ДАВ УСКЛАДНЕННЯ НА СЕРЦЕ? ЧИ ЩОТАМ ЙОМУ ЛІКУВАЛИ???
ЛУЧАНОЧКа Показати IP 4 Квітня 2020 14:08
чи вірус знов виявили посмертно? Хто поясніть?
Юрій Показати IP 4 Квітня 2020 16:13
Поясни,що значить твоя фраза "забезпечити себе"?
Людмила Показати IP 4 Квітня 2020 17:26
Коронавірус дає людям з серйозними захворюваннями (серцеві, ракові, пересадка органів, діабет, низький іммунетет, і.т.п) серйозне ускладнення (практично людина помирає задихаючись - легені перестають працювати). Тому 90-95% людей що помирають мають за 60 років і хворі.
Людмила Показати IP 4 Квітня 2020 17:30
За кордоном, в розвинутих країнах не вистачає масок, резинових рукавичок, захисного одягу (які мають мінятись після кожного огляду хворого), респіраторних аппаратів і, що ж тоді говорити за Україну.......
диван Показати IP 4 Квітня 2020 18:24
В нас медицина найгірш забезпечена, але нас всіх захищає прививка БЦЖ. Є свіже дослідження що в тих країнах де БЦЖ обов'язкова, смертність значно нижча. Для прикладу: Іспанія і Португалія - країни рядом, але в Іспанії обов'язкову БЦЖ відмінили в 1981, а в Португалії в 2017 і в Португалії смертність така як в середньому в світі, а в Іспанії капут.
MK_ до диван Показати IP 6 Квітня 2020 09:13
Господь Бог нас всіх захищає... Дивіться щоб вас бува не захистило те БЦЖ, яке вам робили чи не робили 40 років тому назад. А якщо по-суті то імунітет який воно ніби-то створює, притому створює від туберкульозу, у людей вакцинованих 20-30-40 років тому назад аж ніяк від COVID-2019 не захистить. При всьому вашому бажанні. Якщо ви хочете вірити в це, то вірте. Але особливо не сподівайтесь на такий захист. Висновок із сказаного вище - навіть, якщо якимось чудом БЦЖ справді створює "імунітет", чи "бар'єр" для COVID-2019, то хоча-б якийсь значуще клінічно захист воно може мати для дитини, або особи дуже юного віку. Але для цієї групи населення і так COVID майже не є загрозою життю. Це не означає, що дитина не може заразитись впринципі, а означає, що з високою долею імовірності не буде серйозних ускладнень. Серйозні ускладнення як правило виникають у людей із супутніми паталогіями, які як правило набуваються протягом життя. Крім того, з віком з'являються специфічні білки, які якраз таки і допомагають COVID робити свою чорну справу. Бажаю всім здоров'я.
Медик Показати IP 5 Квітня 2020 12:53
В мене особисто питання до медперсоналу.Якщо ви прийшли на роботу і не маєте захисту,чому не пишете колективні заяви на розрахунок?Треба розуміти,що керівництво жодної лікарні не підпише масові заяви на звільнення!!!Але ви цим самим покажете вашому керівництву,що закінчився час коли вони ставили вам умови і знущався з вас роками(Маю на увазі максимум 1 рукавички на добу,які ти не можеш вдягнути до закінчення зміни.Тому, що ти ними і уколи робиш і клізми.Ще дуже багати можна наводити прикладів)Запам'ятайте медпрацівники зараз ваш час і ви маєте право вимагати захист.Бережіть себе!!!!!
Лучанка Показати IP 5 Квітня 2020 13:06
Звертаюсь до редакції з проханням.Перевірити в Луцьку лікарні на наявність захисту медпрацівникі,але не просто звітом головрих лікарів га території лікарні,а по факту в кожному відділені.Зняти чітке відео на наявність апаратів ШВЛ,кількість костюмів захисту,захисни окулярів,рукавиць,деззасобів.Тому,що говорити можна на камеру гарно,а лучани хочуть бачити факти.Взяти інтерв'ю у середнього медперсоралу.Тому,що коли в нас з'явиця більша кількість хворих першими жертвами будуть медичні працівники.
Гриша Показати IP 11 Квітня 2020 11:20
А чому в інформаційному відділенні водію кисень почали давати лише коли став помирити, його ж перевезли щоб вентиляцію проводити