USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки коштує диплом ЛНТУ

17 Травня 2018 19:00
Друк 2024 дипломів та додатків до них обійдеться цього року Луцькому національному технічному університету в 107,272 тисячі гривень.

Про старт відкритих торгів для визначення виконавця, який надаватиме університету друкарські послуги, виш оголосив 16 травня. Заявки для участі в тендері прийматимуть до 28 травня.

Зокрема, йдеться про друк 1307 дипломів бакалавра, 717 дипломів магістра та додатків до них.

Серед вимог, які ставлять до характеристик документів, – відповідність дизайну затвердженому вченою радою університету, розміщення тексту лише з лицьового боку бланка, написання імен і прізвищ за зразком запису в документі, що посвідчує особу, тощо. Окрім того, бланки документів про вищу освіту не ламінуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Оля Показати IP 17 Травня 2018 19:09
Знову розсадник хабарництва розповідає казки про якісну освіту і чесних викладачів?
555 до Оля Показати IP 17 Травня 2018 21:56
Які хабарі, там ректор чесний, якого Івахів підтримує. його на хабарі навіть УЗЕ зловити не могли, бо якась своя криса здала..
ого до 555 Показати IP 18 Травня 2018 09:48
Це той що депутат від Укропа?
вже маю диплом Показати IP 17 Травня 2018 19:46
у цьому дипломі що на фото помилка! Іваніщук Ілля "закінчила"!!!! можливо закінчив?
Андрій до вже маю диплом Показати IP 17 Травня 2018 21:57
Грошей не вистачило на правильний.
Жанін до Андрій Показати IP 18 Травня 2018 03:23
Правильний мозок?
Василь до вже маю диплом Показати IP 18 Травня 2018 00:18
А в додатку неправильно написали по-батькові - ыгорович
Юлія Показати IP 18 Травня 2018 07:21
Надіюсь це просто редактори самостійно виправляла імена випускників, бо якби мені видали такий диплом з помилками в закінченнях слів і з ось таким написаним по батькові «Ыгорович» я б була шокована
))) Показати IP 18 Травня 2018 13:31
1307 бакалаврів і 717 магастрів = 2024 дипломи...нехай 150-200 дипломів зроблено студентом влпсноруч (скоріш за все...набагато менше)....виходить 1824 дипломи...ціна диплома 300-600 євреїв...ціна коливається від факультету та спеціальності...по мінімуму прикинути 1824 ×300=547.200 € заходить в кармани керманичів дипломних робіт....і є велика ймовірність того ще ректор має % з цієї справи...а ще є вступна кампанія...де також є свої схеми...а ще є аспірантура...там напевно взагалі космос...так що 107 тис.грн для тієї структури це як пиль для моряка.