USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Смертельна ДТП під Луцьком: водій Mercеdеs був п'яним

21 Лютого 2019 22:51
Сьогодні по 19 годині на автодорозі в селі Дачне Ківерцівського району сталася ДТП за участі трьох транспортних засобів. Зіткнулися автомобілі «Mercеdеs-124», «Chevrolеt Aveo» та автобус «Богдан». У ДТП загинули водій та пасажирка автомобіля «Chevrolеt Aveo», ще одну пасажирку цього ж транспортного засобу, 9-річну дитину госпіталізували, повідомили у поліції Волині.

На місці події працює слідчо-оперативна група головного управління Національної поліції у Волинській області. З’ясовано, що за кермом автомобіля «Mercеdеs-124» перебував 45-річний житель райцентру Ківерці. Під час проведення огляду попередньо встановлено, що він був у стані алкогольного сп’яніння.

Автомобілем «Chevrolеt Aveo» керував 44-річний житель Луцька. Він та 32-річна пасажирка цього транспортного засобу, жителька обласного центру, загинули на місці ДТП. Іншу пасажирку автомобіля «Chevrolеt Aveo», 9-річну жительку Ківерцівського району, госпіталізували в реанімацію Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

За кермом автобуса «Богдан» перебував 58-річний житель Луцька. Він у ДТП не травмувався.

Вирішується питання щодо затримання водія автомобіля «Mercеdеs-124» відповідно до ст.208 Кримінального процесуального кодексу України та відкриття за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Поліцейські з’ясовують усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Свідок Показати IP 21 Лютого 2019 23:52
Був на місці аварії після 5-7хвилини.ЖАХ!Водій мерседеса синій,підходив до нього-різкий запах алкоголю,неадекват!кажуть "мусор"-міліціянт!відмажуть по-любому!винуватець-маршрутка.мусарська тема!Реформи в силі!Браття і сестри-беспридєл!Де розстрільна стаття в кримігальному кодексі
ххх Показати IP 21 Лютого 2019 23:58
від 5 до 10 років? уй....ка пожизненно в тюрму нехай кожен задумається чи сідати за кермо пяним. позбавив життя людей а це були чиїсь мати і батько.
БОС до ххх Показати IP 22 Лютого 2019 07:46
100%
Користувач Показати IP 22 Лютого 2019 00:44
Аваков привіт. Надіюся ти це читаєш, і приймеш міри стосовно синього водіях. А не так як робиш зазвичай.
`111 до Користувач Показати IP 22 Лютого 2019 09:50
Їздив п'яним за кермом майже КОЖЕН ДЕНЬ!!! МАЄ ДРУЗІВ, ЯКІ ВЕЧНО ОТМАЗУВАЛИ!!! СПОДІВАЮСЬ ЗАКРИЮТЬ НАДОВГО!!!!
Цікавий до `111 Показати IP 22 Лютого 2019 10:44
Прізвище хероя в студію!
Вован до `111 Показати IP 22 Лютого 2019 14:57
Це куило треба до стіни.... мразота заваляна вечно за кермом... сьогодні тут начудив завтра мене зібє???
Житель с.Прилуцьке Показати IP 22 Лютого 2019 07:57
Я також була на місці ДТП і чула що водій мерседеса колишній мент. Він стояв і розмахував руками і кричав " я не знаю як це сталося я їхав прямо". Але його машина стояла не на своїй полосі
Ківерчанка Показати IP 22 Лютого 2019 08:46
А що за жінка з Ківерець загинула вже відомо?
Валік Показати IP 22 Лютого 2019 08:50
Чому влада нічого не робить???!!! Люди треба вже виходити і цю владу виганяти а то скільки лиха і нічого не мвіняється, люди гинуть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Євробидло Показати IP 22 Лютого 2019 09:02
Хтось знає хронологію ДТП? (Хто в кого вїхав і т.д..).
Лучанин Показати IP 22 Лютого 2019 09:02
Ім'я жінки Софія Швець. Працювала в Волиньобленерго.
Віталій Показати IP 22 Лютого 2019 09:13
Не у владі справа! Проблема в головах таких от мудаків, які дозволяють собі випити і сідати за кермо. І їм начхати на людське здоровя і життя!!! Бо ж можна порішати все, правда?!. Пожиттєве ув'язнення або розстріл такої мерзоти може змінити ситуацію, інакше вони надто обмежені, щоб просто задуматися, яку біду вони несуть людям! Співчуття рідним, вічна пам'ять загиблим.
х до Віталій Показати IP 22 Лютого 2019 14:51
Якщо "можна порішати все", то у владі справа
Любі свині Показати IP 22 Лютого 2019 10:23
Ще одна проблема - в суддях, які потім "враховуючи пом"якшуючі обставини, щире каяття підсудних та відшкодування ними збитків" виносять м"які, а подекуди - виправдальні вироки вбивцям за кермом! Не за "дякую", звісно.
Роман Показати IP 22 Лютого 2019 15:20
При каятті, та пом'якшуючих обставинах ніколи не виносять виправдальних вироків, оскільки вина визнається. Просто не дають реальний строк (деколи). Але в даному випадку такого не буде. Великий резонанс + контроль громадськості. Ніякий суддя (адекватний) не візьме на себе відповідальність за виправдання. Все залежить від потерпілих, їх позиції. Треба уважно контролювати проведення відповідних експертиз слідчими та експертами